| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 02. 07. 2016 13:00 |
| Kontakt: | Karel Strýc |
| Telefon: | 776 048 220 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Mishi |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bílany | Kroměříž | 17,41 | 17,41 | 17,09 | |
| 2. | Rymice | Kroměříž | 18,29 | 18,03 | 18,29 | |
| 3. | Pravčice | Kroměříž | 19,24 | 19,24 | 18,09 | |
| 4. | Zahnašovice | Kroměříž | 19,75 | 19,75 | 17,76 | |
| 5. | Nětčice | Kroměříž | 20,64 | 19,45 | 20,64 | |
| 6. | Tučapy | Kroměříž | 24,40 | 24,40 | 19,48 | |
| 7. | Vrbka | Kroměříž | 25,40 | 25,40 | 25,21 | |
| 8. | Machová | Zlín | 28,51 | 28,14 | 28,51 |
|
| 9. | Loukov | Kroměříž | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Babice | Vsetín | 15,99 | 15,97 | 15,99 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Prchalov | Nový Jičín | 15,79 | 16,14 | 16,14 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pravčice | Kroměříž | 16,16 | 15,69 | 16,16 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pravčice | Kroměříž | 16,21 | 16,06 | 16,21 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mladcová | Zlín | 16,33 | 16,15 | 16,33 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Velký Ořechov | Zlín | 16,33 | 16,37 | 16,37 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Prchalov | Nový Jičín | 16,53 | 15,82 | 16,53 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,54 | 16,34 | 16,54 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Prchalov B | Nový Jičín | 16,56 | 16,09 | 16,56 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hrabůvka | Přerov | 16,65 | 16,34 | 16,65 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Radíkov | Přerov | 16,67 | 16,27 | 16,67 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,45 | 16,67 | 16,67 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Mladcová | Zlín | 16,81 | 16,87 | 16,87 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,40 | 16,90 | 16,90 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Karolín | Kroměříž | 16,55 | 16,99 | 16,99 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hoštice | Kroměříž | 16,99 | 17,01 | 17,01 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hrabůvka | Přerov | 16,60 | 17,07 | 17,07 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hlinsko | Přerov | 16,79 | 17,08 | 17,08 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Pravčice | Kroměříž | 17,01 | 17,09 | 17,09 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Mladcová | Zlín | 16,79 | 17,09 | 17,09 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Mistřín B | Hodonín | 17,04 | 17,11 | 17,11 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Karolín | Kroměříž | 16,86 | 17,15 | 17,15 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Špičky | Přerov | 16,63 | 17,23 | 17,23 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Radíkov | Přerov | 16,45 | 17,27 | 17,27 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Velký Ořechov C | Zlín | 17,28 | 16,43 | 17,28 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Pravčice | Kroměříž | 17,31 | 16,93 | 17,31 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,14 | 17,34 | 17,34 | 2013/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,27 | 17,39 | 17,39 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,39 | 16,57 | 17,39 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mladcová | Zlín | 17,41 | 16,50 | 17,41 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Zdeněk Juřík | 17 ** | 19 | 02.07.2016 08:54 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 13 | 01.07.2016 11:06 | |
| Milan Kochaníček | 17 ** | 0 | 24.06.2016 13:04 | |
| Tomáš Bakalík | 18 ** | 0 | 26.06.2016 10:14 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Zdeněk Juřík | 17 ** | 24 | 02.07.2016 08:55 | |
| Milan Kochaníček | 17 ** | 22 | 24.06.2016 13:05 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 1 | 01.07.2016 11:08 | |
| Tomáš Bakalík | 17 ** | 0 | 26.06.2016 10:14 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 19,45 | https://youtu.be/aqqq44X4IHo | Kateřina Husková | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 21,45 | https://youtu.be/mg6I9RNqh4A | Svatopluk Minařík | |
Podhostýnská hasičská lig - Ženy | 28,51 | https://youtu.be/_ryy5g6MCcs | Kateřina Husková | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | NP | https://youtu.be/Jx2HRwoaCyQ | Martin Ondra | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















