| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 20. 07. 2014 10:00 |
| Kontakt: | Karel Strýc |
| Telefon: | 776 048 220 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Martin Ondra |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rymice | Kroměříž | 19,43 | 19,43 | 19,08 |
|
| 2. | Tučapy | Kroměříž | 19,57 | 19,57 | 19,34 |
|
| 3. | Počenice | Kroměříž | 19,68 | 19,68 | 19,18 | |
| 4. | Pravčice | Kroměříž | 19,76 | 19,76 | 18,17 |
|
| 5. | Loukov | Kroměříž | 20,08 | 19,13 | 20,08 | |
| 6. | Nětčice B | Kroměříž | 20,22 | 20,22 | 19,28 |
|
| 7. | Bílany | Kroměříž | 20,87 | 20,18 | 20,87 | |
| 8. | Nětčice | Kroměříž | 23,00 | 23,00 | 22,81 |
|
| 9. | Vrbka | Kroměříž | 24,14 | 21,98 | 24,14 | |
| 10. | Machová | Zlín | 25,45 | 25,45 | 20,84 | |
| 11. | Rychlov | Kroměříž | 35,30 | 35,30 | 18,86 |
|
| 12. | Zahnašovice | Kroměříž | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dětkovice | Vyškov | 16,15 | 15,84 | 16,15 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,75 | 16,16 | 16,16 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Dětkovice | Vyškov | 16,29 | 16,13 | 16,29 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Špičky | Přerov | 16,42 | 15,79 | 16,42 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pravčice A | Kroměříž | 16,62 | 16,84 | 16,84 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,74 | 16,95 | 16,95 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Roštění | Kroměříž | 16,81 | 16,99 | 16,99 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 17,20 | 16,33 | 17,20 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Rymice | Kroměříž | 17,13 | 17,24 | 17,24 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pravčice | Kroměříž | 16,47 | 17,29 | 17,29 | 2013/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Pravčice A | Kroměříž | 16,52 | 17,38 | 17,38 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bílany | Kroměříž | 17,41 | 17,09 | 17,41 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Roštění | Kroměříž | 17,25 | 17,51 | 17,51 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dětkovice | Vyškov | 17,13 | 17,67 | 17,67 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pohořelice | Zlín | 17,69 | 17,58 | 17,69 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,74 | 17,16 | 17,74 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 17,67 | 17,80 | 17,80 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Olšovec | Přerov | 17,85 | 17,19 | 17,85 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Loučka | Vsetín | 18,03 | 17,27 | 18,03 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pravčice | Kroměříž | 18,11 | 17,61 | 18,11 | 2015/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Holešov | Kroměříž | 17,92 | 18,15 | 18,15 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bílany | Kroměříž | 18,25 | 17,91 | 18,25 | 2013/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,68 | 18,29 | 18,29 | 2013/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Roštění | Kroměříž | 17,67 | 18,29 | 18,29 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Rymice | Kroměříž | 18,03 | 18,29 | 18,29 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Roštění | Kroměříž | 17,93 | 18,41 | 18,41 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Rymice | Kroměříž | 18,06 | 18,49 | 18,49 | 2015/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Pravčice B | Kroměříž | 18,63 | 17,53 | 18,63 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,64 | 16,49 | 18,64 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Holešov | Kroměříž | 18,74 | 18,15 | 18,74 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Roštění | Kroměříž | 17,43 | 19,28 | 19,28 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Záhlinice | Kroměříž | 19,43 | 19,63 | 19,63 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Nětčice | Kroměříž | NP | NP | NP | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nová Dědina | Kroměříž | 23,27 | 26,90 | 26,90 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Roman Skácel | 16 ** | 0 | 18.07.2014 12:44 | |
| Petr Kropáč | 16 ** | 0 | 18.07.2014 07:27 | |
| Zuzana Smýkalová | 16 ** | 0 | 19.07.2014 10:11 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 20.07.2014 07:40 | |
| Petr Miklík | 16 ** | 0 | 11.07.2014 10:20 | |
| Daniel Štěpánek | 16 ** | 0 | 17.07.2014 13:47 | |
| Pavel Lajda | 17 ** | 0 | 15.07.2014 20:58 | |
| Milan Kochaníček | 17 ** | 0 | 19.07.2014 05:59 | |
| Martin Láník | 17 ** | 0 | 10.07.2014 08:03 | |
| Josef Navrátil | 17 ** | 0 | 18.07.2014 08:59 | |
| Barbora Bajerová | 17 ** | 0 | 06.07.2014 20:15 | |
| Jan Zahradník | 17 ** | 0 | 18.07.2014 11:06 | |
| Petr Lajda | 17 ** | 0 | 17.07.2014 13:36 | |
| Daniel Peřina | 17 ** | 0 | 15.07.2014 16:19 | |
| mirrao | 17 ** | 0 | 16.07.2014 23:26 | |
| Martin Ondra | 17 ** | 0 | 16.07.2014 15:23 | |
| Svatava Navrátilová | 17 ** | 0 | 20.07.2014 08:51 | |
| Tomáš Láník | 17 ** | 0 | 17.07.2014 10:46 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Roman Skácel | 16 ** | 0 | 18.07.2014 12:46 | |
| Martin Ondra | 16 ** | 0 | 16.07.2014 15:23 | |
| Petr Kropáč | 16 ** | 0 | 18.07.2014 07:27 | |
| Milan Kochaníček | 17 ** | 0 | 19.07.2014 05:59 | |
| Zuzana Smýkalová | 17 ** | 0 | 19.07.2014 10:12 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 20.07.2014 07:40 | |
| Petr Miklík | 17 ** | 0 | 11.07.2014 10:20 | |
| Josef Navrátil | 17 ** | 0 | 18.07.2014 09:00 | |
| Daniel Peřina | 17 ** | 0 | 15.07.2014 16:19 | |
| Barbora Bajerová | 17 ** | 0 | 06.07.2014 20:16 | |
| mirrao | 17 ** | 0 | 16.07.2014 23:27 | |
| Petr Lajda | 17 ** | 0 | 17.07.2014 13:37 | |
| Jan Zahradník | 17 ** | 0 | 18.07.2014 11:06 | |
| Daniel Štěpánek | 17 ** | 0 | 17.07.2014 13:47 | |
| Pavel Lajda | 17 ** | 0 | 15.07.2014 20:59 | |
| Martin Láník | 17 ** | 0 | 10.07.2014 08:03 | |
| Tomáš Láník | 18 ** | 0 | 17.07.2014 10:46 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a10138039 Kód: a10138039 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a10138566 Kód: a10138566 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a10146277 Kód: a10146277 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a10156150 Kód: a10156150 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















