Nové Dvory, dvojkolo 2026 (Litoměřice)
Nové Dvory (LT) - soutěž KL
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Krušnohorská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 30. 08. 2026 10:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Litoměřice |
| Kraj: | Ústecký |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Slavětín | Louny | 18,10 | 17,56 | 18,10 | 0,54 | |
![]() | 2. | Großolbersdorf | bez určení okresu | 19,34 | 18,37 | 19,34 | 0,97 | |
![]() | 3. | Jimlín | Louny | 19,42 | 19,33 | 19,42 | 0,09 | |
![]() | 4. | Nové Brozany | Litoměřice | 20,91 | 20,91 | 20,07 | 0,84 | |
![]() | 5. | Brozany nad Ohří | Litoměřice | 22,00 | 21,34 | 22,00 | 0,66 | |
![]() | 6. | Černčice | Louny | 23,40 | 23,19 | 23,40 | 0,21 | |
![]() | 7. | Cítoliby | Louny | 23,51 | 20,77 | 23,51 | 2,74 |
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Touchovice | Louny | 17,66 | 17,58 | 17,66 | 0,08 | |
![]() | 2. | Dřemčice | Litoměřice | 18,82 | 18,82 | 17,66 | 1,16 | |
![]() | 3. | Vědomice | Litoměřice | 19,13 | 19,13 | 18,82 | 0,31 | |
![]() | 4. | Černčice | Louny | 19,28 | 18,21 | 19,28 | 1,07 | |
![]() | 5. | Chrášťany | Litoměřice | 19,37 | 17,85 | 19,37 | 1,52 | |
![]() | 6. | Obora B | Louny | 36,30 | 19,53 | 36,30 | 16,77 | |
![]() | 7. | Telnice | Ústí nad Labem | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jimlín | Louny | 15,14 | 15,13 | 15,14 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Slavětín | Louny | 15,15 | 15,10 | 15,15 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Předonín B | Litoměřice | - | - | 15,17 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Štrbice B | Teplice | - | - | 15,81 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Touchovice | Louny | - | - | 15,84 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chrášťany | Litoměřice | - | - | 15,85 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Brozany nad Ohří | Litoměřice | 15,50 | 15,98 | 15,98 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Štrbice | Teplice | - | - | 16,36 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Slavětín | Louny | - | - | 16,65 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Černčice | Louny | 16,45 | 17,75 | 17,75 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Skřivaň | Rakovník | - | - | 18,13 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Großolbersdorf | bez určení okresu | - | - | 18,25 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Cítoliby | Louny | 18,77 | 17,45 | 18,77 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Jimlín | Louny | - | - | 19,20 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Großolbersdorf | bez určení okresu | 17,37 | 19,51 | 19,51 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Brozany nad Ohří | Litoměřice | - | - | 19,75 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Nové Brozany | Litoměřice | 20,40 | 21,37 | 21,37 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sloup | Praha-západ | - | - | 16,67 | 2018/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Touchovice | Louny | 16,76 | 16,98 | 16,98 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Chrášťany | Litoměřice | 17,19 | 16,58 | 17,19 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Touchovice | Louny | 17,06 | 17,30 | 17,30 | 2025/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chrášťany | Litoměřice | - | - | 17,35 | 2018/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Lhenice | Teplice | 17,36 | 17,15 | 17,36 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Štrbice | Teplice | - | - | 17,44 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Štrbice | Teplice | - | - | 17,66 | 2018/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Touchovice | Louny | 17,58 | 17,66 | 17,66 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nové Dvory | Litoměřice | - | - | 17,90 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Dřemčice | Litoměřice | 17,85 | 18,09 | 18,09 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nové Dvory | Litoměřice | - | - | 18,22 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Dřemčice | Litoměřice | 18,12 | 18,25 | 18,25 | 2025/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Duchcov | Teplice | - | - | 18,32 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Touchovice | Louny | 18,12 | 18,34 | 18,34 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Nové Dvory | Litoměřice | 18,36 | 17,39 | 18,36 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Obora | Louny | 16,97 | 18,46 | 18,46 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Touchovice | Louny | - | - | 18,63 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Černčice | Louny | 18,81 | 18,39 | 18,81 | 2025/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Dřemčice | Litoměřice | 18,82 | 17,66 | 18,82 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Chrášťany | Litoměřice | 18,99 | 17,85 | 18,99 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vědomice | Litoměřice | 19,13 | 18,82 | 19,13 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Obora B | Louny | 19,16 | 18,97 | 19,16 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Černčice | Louny | 18,21 | 19,28 | 19,28 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Chrášťany | Litoměřice | 17,85 | 19,37 | 19,37 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Touchovice | Louny | - | - | 19,43 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Štrbice | Teplice | - | - | 19,86 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Chrášťany | Litoměřice | 19,40 | 20,37 | 20,37 | 2025/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Černčice | Louny | 20,39 | 19,19 | 20,39 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Duchcov | Teplice | 19,58 | 20,68 | 20,68 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












