| Liga: | Velká cena prostějovska |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 09. 08. 2014 21:30 |
| Kontakt: | Jaroslav Kopecký |
| Telefon: | 737 610 636 |
| Okres: | Prostějov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | Stanislav Režný |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ostrov u Macochy | Blansko | 19,25 | 19,25 | 19,07 | |
| 2. | Ludéřov | Olomouc | 19,90 | 19,72 | 19,90 | |
| 3. | Bílovice | Prostějov | 20,07 | 20,07 | 19,04 | |
| 4. | Senetářov | Blansko | 20,34 | 20,34 | 20,05 | |
| 5. | Pěnčín | Prostějov | 20,92 | 19,30 | 20,92 | |
| 6. | Soběsuky | Prostějov | 21,01 | 20,51 | 21,01 | |
| 7. | Drnovice | Blansko | 21,34 | 21,06 | 21,34 | |
| 8. | Olešnice | Olomouc | 21,73 | 21,73 | 20,15 | |
| 9. | Malá Lhota | Blansko | 22,35 | 22,35 | 22,11 | |
| 10. | Soběsuky B | Prostějov | 22,40 | 22,40 | 22,09 | |
| 11. | Habrovany | Vyškov | 44,31 | 44,31 | 42,72 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sychotín | Blansko | 14,51 | 14,55 | 14,51 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Janovice | Bruntál | 14,59 | 14,58 | 14,59 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bílovice | Prostějov | 14,71 | 14,59 | 14,71 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Čelechovice na Hané | Prostějov | 14,76 | 14,61 | 14,76 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bílovice | Prostějov | 14,82 | 14,17 | 14,82 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hodějice | Vyškov | 14,85 | 15,02 | 15,02 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Olešnice | Olomouc | 15,03 | 14,75 | 15,03 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ludéřov | Olomouc | 15,03 | 14,75 | 15,03 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bílovice | Prostějov | 14,89 | 15,05 | 15,05 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bílovice | Prostějov | 15,10 | 15,05 | 15,10 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Velká Bystřice | Olomouc | 14,30 | 15,10 | 15,10 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Janovice | Bruntál | 15,18 | 14,99 | 15,18 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Velká Bystřice | Olomouc | 14,89 | 15,20 | 15,20 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Stražisko | Prostějov | 15,22 | 15,18 | 15,22 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dětkovice | Prostějov | 15,23 | 14,93 | 15,23 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Ludéřov | Olomouc | 15,28 | 14,87 | 15,28 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Sychotín | Blansko | 14,87 | 15,28 | 15,28 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Niva | Prostějov | 15,28 | 15,12 | 15,28 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Měrotín | Olomouc | 15,28 | 14,75 | 15,28 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Ludéřov | Olomouc | 15,29 | 14,90 | 15,29 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Čelechovice na Hané | Prostějov | 15,31 | 14,90 | 15,31 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Čelechovice na Hané | Prostějov | 15,13 | 15,33 | 15,33 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ludéřov | Olomouc | 15,33 | 15,17 | 15,33 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Ludéřov | Olomouc | 15,33 | 15,17 | 15,33 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Kožušany | Olomouc | 14,68 | 15,37 | 15,37 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Domamyslice | Prostějov | 15,37 | 15,17 | 15,37 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bílovice | Prostějov | 15,37 | 15,17 | 15,37 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Stražisko | Prostějov | 15,17 | 15,38 | 15,38 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Obora | Blansko | 15,22 | 15,38 | 15,38 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Stražisko | Prostějov | 15,17 | 15,38 | 15,38 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dětkovice | Vyškov | 16,12 | 16,41 | 16,41 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 16,44 | 16,77 | 16,77 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Dub nad Moravou | Olomouc | 16,90 | 17,10 | 17,10 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vojnice | Olomouc | 17,31 | 17,48 | 17,48 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Haňovice | Olomouc | 16,60 | 17,60 | 17,60 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Soběsuky B | Prostějov | 17,50 | 17,70 | 17,70 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Soběsuky | Prostějov | 16,95 | 17,80 | 17,80 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 17,80 | 17,82 | 17,82 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pěnčín | Prostějov | 17,85 | 17,25 | 17,85 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pěnčín | Prostějov | 17,64 | 17,87 | 17,87 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bílovice A | Prostějov | 17,88 | 17,32 | 17,88 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Soběsuky B | Prostějov | 17,98 | 17,67 | 17,98 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Otaslavice | Prostějov | 17,99 | 17,71 | 17,99 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dub nad Moravou | Olomouc | 17,99 | 18,00 | 18,00 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bílovice | Prostějov | 17,47 | 18,03 | 18,03 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bousín | Prostějov | 16,69 | 18,10 | 18,10 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Vojnice | Olomouc | 18,15 | 17,60 | 18,15 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dub nad Moravou | Olomouc | 18,20 | 17,69 | 18,20 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bílovice | Prostějov | 17,06 | 18,20 | 18,20 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Soběsuky | Prostějov | 17,28 | 18,23 | 18,23 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Náměšť na Hané | Olomouc | 17,61 | 18,27 | 18,27 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Náměšť na Hané | Olomouc | 18,34 | 17,28 | 18,34 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bousín | Prostějov | 17,73 | 18,37 | 18,37 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dětkovice | Prostějov | 17,88 | 18,40 | 18,40 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bousín | Prostějov | 18,26 | 18,41 | 18,41 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Třeština | Šumperk | 17,85 | 18,48 | 18,48 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Dolní Libina | Šumperk | 17,87 | 18,49 | 18,49 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 17,67 | 18,50 | 18,50 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Soběsuky B | Prostějov | 17,75 | 18,52 | 18,52 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 18,23 | 18,53 | 18,53 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Trusovice | Olomouc | 18,36 | 19,50 | 19,50 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Bílovice | Prostějov | 18,55 | 21,60 | 21,60 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Rozstání | Prostějov | 21,40 | 22,00 | 22,00 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bousín | Prostějov | 21,73 | 22,10 | 22,10 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Malé Hradisko | Prostějov | 21,88 | 22,20 | 22,20 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Seloutky | Prostějov | 28,68 | 29,00 | 29,00 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Soběsuky | Prostějov | 39,02 | 39,00 | 39,00 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Zdeněk Smolka | 15 ** | 0 | 08.08.2014 12:56 | |
| Michal Matějíček | 15 ** | 0 | 08.08.2014 16:38 | |
| Jan Zahradník | 15 ** | 0 | 09.08.2014 09:47 | |
| Petr Kropáč | 15 ** | 0 | 08.08.2014 07:35 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Zdeněk Smolka | 19 ** | 22 | 08.08.2014 12:57 | |
| Jan Zahradník | 18 ** | 0 | 09.08.2014 09:48 | |
| Michal Matějíček | 18 ** | 0 | 08.08.2014 16:38 | |
| Petr Kropáč | 18 ** | 0 | 08.08.2014 07:36 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/07/19 | Niva, Pohárová soutěž | |
| 2024/07/20 | Niva, Pohárová soutěž | |
| 2023/08/12 | Niva, Pohárová soutěž | |
| 2022/08/13 | Niva, Noční soutěž - 2B | |
| 2021/08/14 | Niva, O pohár starosty | |
| 2019/08/10 | Niva, O pohár starosty | |
| 2018/06/30 | Niva, Pohár starosty | |
| 2017/08/12 | Niva, O pohár starosty | |
| 2016/08/13 | Niva, Hanácká extraliga 3B | |
| 2016/08/13 | Niva, O pohár | |
| 2015/08/08 | Niva, hřiště, O pohár starosty | |
| 2014/08/09 | Niva, O pohár starosty | |
| 2013/08/31 | Niva, O pohár starosty | |
| 2012/09/08 | Niva, O pohár starosty | |
| 2011/09/10 | Niva, O pohár starostky | |
| 2010/08/21 | Niva, O pohár starosty | |
| 2009/06/06 | Niva, PV, | |
| 2008/06/07 | Niva, PV, | |
| 2004/07/03 | Niva, PV, | |
| 2003/06/21 | Niva, PV, | |
| 2002/06/23 | Niva, PV, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















