Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Vranovice PEKLO | Příbram | 15,47 | 15,37 | 15,47 |
|
| 2. | Bolkov | Plzeň-jih | 16,02 | 15,98 | 16,02 |
|
| 3. | Nevřeň | Plzeň-sever | 16,80 | 16,15 | 16,80 |
|
| 4. | Mirošov | Rokycany | 17,78 | 17,78 | 17,35 |
|
| 5. | Střeziměř | Klatovy | 18,11 | 17,95 | 18,11 |
|
| 6. | Neznašovy | Klatovy | 19,29 | 17,76 | 19,29 |
|
| 7. | Úněšov | Plzeň-sever | 19,82 | 19,82 | 19,15 |
|
| 8. | Hradiště | Plzeň-město | 20,18 | 20,18 | 18,69 |
|
| 9. | Liblín | Rokycany | 20,48 | 19,84 | 20,48 |
|
| 10. | Štítary A | Domažlice | 20,69 | 20,61 | 20,69 |
|
| 11. | Štítary B | Domažlice | 21,84 | 21,63 | 21,84 |
|
| 12. | Křelovice | Plzeň-sever | 22,72 | 22,20 | 22,72 | |
| 13. | Příšov | Plzeň-sever | 28,55 | 17,54 | 28,55 |
|
| 14. | Obora | Plzeň-sever | 30,05 | 30,05 | 29,45 |
|
| 15. | Mělník | Mělník | 30,07 | 29,48 | 30,07 | |
| 16. | Hostivice | Praha-západ | 50,75 | 18,19 | 50,75 |
|
| 17. | Vidice | Domažlice | NP | - | - |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Nové Dvory | Litoměřice | 19,54 | 19,54 | 18,51 |
|
| 2. | Vidice | Domažlice | 24,67 | 24,36 | 24,67 |
|
| 3. | Nevřeň | Plzeň-sever | 24,70 | 24,46 | 24,70 |
|
| 4. | Úněšov | Plzeň-sever | 28,81 | 28,81 | 22,69 |
|
| 5. | Obora | Plzeň-sever | NP | - | - |
|
| 5. | Mirošov | Rokycany | NP | - | - |
|
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Vranovice Peklo | Příbram | - | - | 15,49 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Mochtín | Klatovy | - | - | 15,86 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Štítary A | Domažlice | - | - | 16,08 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Nebílovy | Plzeň-jih | - | - | 16,33 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Mirošov A | Rokycany | - | - | 16,79 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | - | - | 16,89 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Dehtín | Klatovy | - | - | 16,92 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Chotíkov | Plzeň-sever | - | - | 16,97 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | - | - | 17,13 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Příšov | Plzeň-sever | - | - | 17,47 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Oprechtice | Domažlice | - | - | 18,01 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Mirošov B | Rokycany | - | - | 18,21 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Čelákovy | Plzeň-jih | - | - | 18,28 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Drahkov | Plzeň-jih | - | - | 18,58 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Hostivice | Praha-západ | - | - | 18,88 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Zahorčice | Klatovy | - | - | 18,92 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Křelovice | Plzeň-sever | - | - | 20,88 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Úněšov | Plzeň-sever | - | - | 23,19 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Vidice | Domažlice | - | - | 23,37 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Stýskaly | Plzeň-sever | - | - | 26,12 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Obora | Plzeň-sever | - | - | 28,07 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Křištín | Klatovy | - | - | 30,29 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Mělník Blata | Mělník | - | - | 18,70 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | - | - | 18,80 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Oprechtice | Domažlice | - | - | 20,71 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Úněšov | Plzeň-sever | - | - | 21,19 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Horšovský Týn | Domažlice | - | - | 35,39 | 2020/02/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas |
Odkaz na zdroj |
Přidal | Akce |
Fire Sport - Muži | 15,47 | https://youtu.be/ouCRqb7OFjE |
Houk | |
Fire Sport - Muži | 16,02 | https://youtu.be/-kPp0cHf3JM |
Houk | |
Fire Sport - Muži | 16,80 | https://youtu.be/Dt7YdHYONVk |
Houk | |
Fire Sport - Muži | 16,80 | https://youtu.be/4f1d7uY65R8 |
Houk | |
Fire Sport - Muži | 17,78 | https://youtu.be/gRoADwERXhc |
Houk | |
Fire Sport - Muži | 18,11 | https://youtu.be/3A5BMPWAkwE |
Houk | |
Fire Sport - Muži | 19,29 | https://youtu.be/-x7nI2sO1wg |
Houk | |
Fire Sport - Ženy | 19,54 | https://youtu.be/SUEiKAr2AzM |
Redakce FireSport | |
Fire Sport - Muži | 19,82 | https://youtu.be/ZAPeJ7pRiOw |
Houk | |
Fire Sport - Muži | 20,18 | https://youtu.be/50OECruv6s0 |
Jiří Studnička | |
Fire Sport - Muži | 20,18 | https://youtu.be/g1ILQnaurRA |
Jiří Studnička | |
Fire Sport - Muži | 20,48 | https://youtu.be/d_LRGsiClNQ |
Houk | |
Fire Sport - Muži | 20,69 | https://youtu.be/Rs0qgy7OqQU |
Houk | |
Fire Sport - Muži | 21,84 | https://youtu.be/R0CrsUi98A4 |
Houk | |
Fire Sport - Ženy | 24,67 | https://youtu.be/cHQtaHfMRYA |
Houk | |
Fire Sport - Ženy | 24,70 | https://youtu.be/REA6TC5i0ow |
Houk | |
Fire Sport - Muži | 28,55 | https://youtu.be/2vVbB5FKrqs |
Houk | |
Fire Sport - Ženy | 28,81 | https://youtu.be/5nC_ismAaKQ |
Houk | |
Fire Sport - Muži | 30,05 | https://youtu.be/G-8UUBNr6Zc |
Houk | |
Fire Sport - Muži | 50,75 | https://youtu.be/I9c5He5uHqY |
Houk | |
Fire Sport - Muži | NP | https://youtu.be/g9EQkJYPvNs |
Houk | |
Fire Sport - Ženy | NP | https://youtu.be/9gQipJx4FlI |
Houk | |
Fire Sport - Ženy | NP | https://youtu.be/MCfs_1zMB0A |
Houk | |
| Tým | Čas rozběhu |
Odkaz na zdroj |
Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2026/08/01 |
Nevřeň, O pohár #pětdevět |
ZČHL |
| 2026/02/07 |
Nevřeň, Nevřeň 2026 - Zimní pohár #pětdevět |
FSEU |
| 2025/05/25 |
Nevřeň, O pohár #pětdevět |
ZČHL |
| 2025/05/24 |
Nevřeň - Hasičské hřiště, 1. kolo CHNHL |
CHNHL |
| 2025/02/08 |
Nevřeň, Zimní pohár #pětdevět |
FSEU |
| 2024/05/25 |
Nevřeň, O pohár #pětdevět |
ZČHL |
| 2024/02/10 |
Nevřeň, Zimní pohár #pětdevět |
FSEU |
| 2023/08/20 |
Nevřeň, O pohár #pětdevět |
ZČHL |
| 2023/02/11 |
Nevřeň, ICE CUP |
FSEU |
| 2022/07/02 |
Nevřeň, O pohár #pětdevět |
ZČHL |
| 2021/07/04 |
Nevřeň, O pohár #pětdevět |
ZČHL |
| 2020/02/08 |
Nevřeň, Zimní pohár |
FSEU |
| 2019/06/29 |
Nevřeň, O pohár #pětdevět |
ZČHL |
| 2019/02/09 |
Nevřeň, Zimní pohár |
FSEU |
| 2018/08/18 |
Nevřeň, O pohár starosty SDH (2B) |
FSEU |
| 2018/07/07 |
Nevřeň, O pohár #pětdevět |
ZČHL |
| 2018/02/10 |
Nevřeň, ICE CUP 2018 |
FSEU |
| 2017/08/19 |
Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH |
FSEU |
| 2017/02/11 |
Nevřeň, ICE CUP 2017 |
FSEU |
| 2016/02/06 |
Nevřeň, ICE cup + O POHÁR VLÁDCE SEVERU |
FSEU |
| 2014/08/23 |
Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH (2B) |
FSEU |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.