| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 22. 06. 2024 11:00 |
| Kontakt: | Miroslav Jelínek |
| Telefon: | +420606205096 |
| Okres: | Jihlava |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budíkovice | Třebíč | 15,65 | 15,65 | 14,95 | |
| 2. | Ploukonice | Semily | 15,88 | 15,88 | 15,65 | |
| 3. | Stará Říše | Jihlava | 15,92 | 15,92 | 15,70 | |
| 4. | Volenice | Příbram | 16,42 | 16,42 | 15,98 | |
| 5. | Olšovec | Přerov | 16,54 | 16,54 | 15,96 | |
| 6. | Plumlov | Prostějov | 16,73 | 16,73 | 15,49 | |
| 7. | Markvartovice | Opava | 16,79 | 16,62 | 16,79 | |
| 8. | Pšánky | Hradec Králové | 16,93 | 16,20 | 16,93 | |
| 9. | Petrůvky | Třebíč | 17,39 | 17,16 | 17,39 | |
| 10. | Hamry nad Sázavou | Žďár nad Sázavou | 18,23 | 18,23 | 16,99 | |
| 10. | Chlum | Benešov | 18,23 | 15,69 | 18,23 | |
| 12. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | |
| 12. | Olešná | Havlíčkův Brod | NP | NP | NP | |
| 12. | Markvartice | Třebíč | NP | 16,45 | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,62 | 15,94 | 15,94 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Čechtín | Třebíč | 15,99 | 16,04 | 16,04 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olešnice X | Olomouc | 16,06 | 16,06 | 16,06 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Plumlov | Prostějov | 15,95 | 16,13 | 16,13 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,17 | 15,94 | 16,17 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nevcehle | Jihlava | 16,01 | 16,17 | 16,17 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Nevcehle | Jihlava | 16,39 | 16,29 | 16,39 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Nevcehle | Jihlava | 16,06 | 16,40 | 16,40 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Rašín | Jičín | 16,03 | 16,41 | 16,41 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nevcehle | Jihlava | 16,43 | 16,02 | 16,43 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Olešnice X | Olomouc | 16,43 | 16,38 | 16,43 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,09 | 16,45 | 16,45 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Krasonice | Jihlava | 16,46 | 16,27 | 16,46 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Stará Říše | Jihlava | 16,33 | 16,46 | 16,46 | 2012/06/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Nevcehle | Jihlava | 16,47 | 16,14 | 16,47 | 2007/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Nevcehle | Jihlava | 16,47 | 16,14 | 16,47 | 2007/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,14 | 16,48 | 16,48 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,49 | 16,48 | 16,49 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Krotějov Sport | Tábor | 16,49 | 16,36 | 16,49 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Stará Říše | Jihlava | 16,47 | 16,51 | 16,51 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nevcehle | Jihlava | 16,52 | 16,47 | 16,52 | 2009/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Plumlov | Prostějov | 16,53 | 16,41 | 16,53 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Mladoňovice | Třebíč | 16,57 | 16,46 | 16,57 | 2017/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Čechtín | Třebíč | 16,57 | 16,05 | 16,57 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,21 | 16,57 | 16,57 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,40 | 16,58 | 16,58 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Dolní Němčice | Jindřichův Hradec | 16,57 | 16,59 | 16,59 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mysločovice | Zlín | 16,60 | 16,10 | 16,60 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Krasonice | Jihlava | 16,55 | 16,61 | 16,61 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Olešnice | Semily | 16,25 | 16,62 | 16,62 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Vaculík | 15,97 | 22 | 22.06.2024 06:06 | |
| Michal Matějíček | 16,05 | 14 | 22.06.2024 10:55 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Vaculík | 15,86 | 4 | 22.06.2024 06:06 | |
| Michal Matějíček | 15,98 | 0 | 22.06.2024 10:55 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Extraliga ČR - Muži | NP | https://youtu.be/1fg4rhUOMpk | Ondřej Hlavinka | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















