| Liga: | Žďárská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 01. 06. 2014 11:00 |
| Kontakt: | Vladimír Sklenář |
| Telefon: | 606434079 |
| Okres: | Žďár nad Sázavou |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krokočín | Třebíč | 17,62 | 17,62 | 17,15 | |
| 2. | Petrůvky | Třebíč | 17,82 | 17,82 | 17,48 | |
| 3. | Velké Meziříčí FŇ | Žďár nad Sázavou | 18,03 | 17,48 | 18,03 | |
| 4. | Zbraslav | Brno-venkov | 18,63 | 18,54 | 18,63 | |
| 5. | Lhotky | Žďár nad Sázavou | 19,78 | 19,78 | 18,71 | |
| 6. | Heroltice | Brno-venkov | 20,30 | 20,07 | 20,30 | |
| 7. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 20,77 | 19,63 | 20,77 | |
| 8. | Pavlov Experiment | Žďár nad Sázavou | 21,26 | 19,35 | 21,26 | |
| 9. | Velké Meziříčí B | Žďár nad Sázavou | 21,46 | 20,58 | 21,46 | |
| 10. | Netín | Žďár nad Sázavou | 28,85 | 28,24 | 28,85 | |
| 11. | Sychotín | Blansko | 38,25 | 38,25 | 37,35 |
|
| 12. | Lhotky Sport | Žďár nad Sázavou | NP | NP | NP | |
| 12. | Meziříčko | Třebíč | NP | NP | NP | |
| 12. | Olší | Brno-venkov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,93 | 15,99 | 15,99 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,13 | 15,84 | 16,13 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Čechtín | Třebíč | 16,02 | 16,16 | 16,16 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Mysločovice | Zlín | 16,16 | 15,97 | 16,16 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,23 | 16,08 | 16,23 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Prchalov | Nový Jičín | 16,17 | 16,26 | 16,26 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Prchalov | Nový Jičín | - | - | 16,30 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Čechtín | Třebíč | 15,96 | 16,31 | 16,31 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Krotějov Sport | Tábor | 16,07 | 16,32 | 16,32 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,33 | 16,10 | 16,33 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Jistebník | Nový Jičín | 16,36 | 16,17 | 16,36 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Olešnice X | Olomouc | 16,12 | 16,36 | 16,36 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Olešnice | Semily | 16,31 | 16,36 | 16,36 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Pasohlávky | Brno-venkov | - | - | 16,36 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Nevcehle | Jihlava | 16,24 | 16,40 | 16,40 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 16,40 | 16,00 | 16,40 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,42 | 16,08 | 16,42 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Olešnice | Semily | 16,42 | 16,16 | 16,42 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Krotějov Sport | Tábor | 16,52 | 16,42 | 16,52 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Čikov | Třebíč | 16,52 | 16,19 | 16,52 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Mysločovice | Zlín | 16,53 | 16,06 | 16,53 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Oponešice | Třebíč | 16,33 | 16,53 | 16,53 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 16,55 | 16,31 | 16,55 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Olešnice X | Olomouc | 16,55 | 16,10 | 16,55 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,46 | 16,56 | 16,56 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,32 | 16,57 | 16,57 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hrabůvka | Přerov | 16,35 | 16,59 | 16,59 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,28 | 16,59 | 16,59 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Prchalov | Nový Jičín | 15,99 | 16,60 | 16,60 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Čechtín | Třebíč | 16,62 | 16,42 | 16,62 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Benetice | Třebíč | 16,60 | 16,78 | 16,78 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hamry nad Sázavou Tragédky | Žďár nad Sázavou | 17,63 | 17,53 | 17,63 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bransouze | Třebíč | 17,37 | 17,98 | 17,98 | 2021/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Velké Meziříčí FŇ | Žďár nad Sázavou | 18,00 | 17,91 | 18,00 | 2021/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Jabloňov | Žďár nad Sázavou | 18,10 | 16,98 | 18,10 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Jabloňov | Žďár nad Sázavou | 17,99 | 18,41 | 18,41 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Petrůvky | Třebíč | 17,52 | 18,50 | 18,50 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bohuňov | Svitavy | 18,65 | 18,53 | 18,65 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Benetice | Třebíč | 18,41 | 18,90 | 18,90 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Jabloňov | Žďár nad Sázavou | 18,96 | 18,37 | 18,96 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Petrůvky | Třebíč | 18,99 | 18,86 | 18,99 | 2021/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 18,44 | 20,32 | 20,32 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 19,95 | 20,60 | 20,60 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Otín | Žďár nad Sázavou | 20,63 | 21,59 | 21,59 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bohuňov | Svitavy | 21,69 | 21,19 | 21,69 | 2021/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Žďár nad Sázavou 2 zámek | Žďár nad Sázavou | 21,92 | 21,22 | 21,92 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 22,54 | 22,46 | 22,54 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Žďár nad Sázavou 2 | Žďár nad Sázavou | 21,29 | 22,76 | 22,76 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hamry nad Sázavou Tragédky | Žďár nad Sázavou | 23,23 | 17,48 | 23,23 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bohuňov | Svitavy | 23,21 | 23,43 | 23,43 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Netín | Žďár nad Sázavou | 22,43 | 23,60 | 23,60 | 2021/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Pavlínov | Žďár nad Sázavou | 23,60 | 23,58 | 23,60 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Benetice | Třebíč | 18,62 | 23,92 | 23,92 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Pavlínov | Žďár nad Sázavou | 24,98 | 24,36 | 24,98 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Pavlov Experiment | Žďár nad Sázavou | 25,67 | 21,81 | 25,67 | 2021/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Jabloňov | Žďár nad Sázavou | 27,67 | 17,85 | 27,67 | 2021/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Netín | Žďár nad Sázavou | 31,21 | 26,83 | 31,21 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 30,64 | 32,68 | 32,68 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bory | Žďár nad Sázavou | 33,91 | 33,85 | 33,91 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 33,39 | 33,99 | 33,99 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Žďárská liga - Ženy | 38,25 | https://youtu.be/lPo9C3hzmbA | Aleš Havelka | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/06/13 | Netín, Netín | |
| 2026/06/07 | Netín, O pohár SDH Netín | |
| 2025/08/03 | Netín, O pohár SDH Netín | |
| 2025/06/14 | Netín, Netín | |
| 2024/07/13 | Netín, Netín | |
| 2024/06/02 | Netín, O pohár SDH Netín | |
| 2023/07/15 | Netín, Netín | |
| 2023/05/28 | Netín, O pohár SDH Netín | |
| 2022/05/29 | Netín, Netín | |
| 2022/05/28 | Netín (Starý Lískovec Sport), Netín | |
| 2021/07/18 | Netín, O putovní pohár SDH Netín | |
| 2020/05/17 | Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku | |
| 2019/06/29 | Netín, Žďárské ligy v požárním útoku | |
| 2019/05/26 | Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku | |
| 2018/05/27 | Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku | |
| 2017/05/28 | Netín, 1.kolo Žďárské ligy v požárním útoku | |
| 2016/05/29 | Netín, 1.kolo Žďárské ligy v požárním útoku | |
| 2015/05/31 | Netín, O pohár | |
| 2014/06/01 | Netín, Žďárská liga | |
| 2013/06/02 | Netín, Žďárská liga | |
| 2012/05/20 | Netín, 3. kolo Žďárské ligy | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















