| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 10. 08. 2019 11:00 |
| Kontakt: | Svatava Navrátilová |
| Telefon: | 731 212 568 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Svatava Navrátilová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,89 | 16,54 | 16,89 | |
| 2. | Pravčice B | Kroměříž | 17,83 | 17,83 | 17,48 | |
| 3. | Nětčice | Kroměříž | 18,04 | 17,86 | 18,04 | |
| 4. | Olšovec | Přerov | 18,11 | 17,95 | 18,11 | |
| 5. | Hlinsko | Přerov | 18,38 | 17,63 | 18,38 | |
| 6. | Radkova Lhota | Přerov | 18,53 | 18,53 | 17,45 | |
| 7. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 19,11 | 18,63 | 19,11 | |
| 8. | Počenice | Kroměříž | 19,58 | 18,44 | 19,58 | |
| 9. | Rymice | Kroměříž | 20,31 | 17,56 | 20,31 | |
| 10. | Karolín | Kroměříž | 20,96 | 20,96 | 20,79 | |
| 11. | Kostelany | Kroměříž | 25,22 | 25,22 | 21,83 | |
| 12. | Loukov | Kroměříž | 27,13 | 27,13 | 25,97 | |
| 13. | Pravčice A | Kroměříž | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 13,95 | 13,79 | 13,95 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahnašovice | Kroměříž | 14,17 | 14,01 | 14,17 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zahnašovice | Kroměříž | 14,17 | 13,97 | 14,17 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pravčice | Kroměříž | 14,23 | 14,25 | 14,25 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pravčice | Kroměříž | 14,38 | 14,45 | 14,45 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Babice | Vsetín | 14,53 | 14,33 | 14,53 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Babice | Vsetín | 14,56 | 14,01 | 14,56 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mladcová | Zlín | 14,58 | 14,50 | 14,58 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Prchalov B | Nový Jičín | 14,60 | 14,38 | 14,60 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ludslavice | Kroměříž | 14,60 | 14,37 | 14,60 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Mistřice | Uherské Hradiště | 14,61 | 14,50 | 14,61 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pravčice | Kroměříž | 14,68 | 14,56 | 14,68 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Mistřice | Uherské Hradiště | 14,70 | 14,56 | 14,70 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Mladcová | Zlín | 14,71 | 14,38 | 14,71 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Mladcová | Zlín | 14,72 | 14,47 | 14,72 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Karolín | Kroměříž | 14,54 | 14,72 | 14,72 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Křenovice | Přerov | 14,72 | 14,64 | 14,72 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Pravčice | Kroměříž | 14,74 | 14,35 | 14,74 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Ludslavice | Kroměříž | 14,75 | 14,72 | 14,75 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Křenovice | Přerov | 14,64 | 14,78 | 14,78 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Radíkov | Přerov | 14,42 | 14,80 | 14,80 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hrabůvka | Přerov | 14,82 | 14,66 | 14,82 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Zahnašovice B | Kroměříž | 14,88 | 14,74 | 14,88 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Pravčice | Kroměříž | 14,93 | 14,48 | 14,93 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hrabůvka | Přerov | 14,85 | 15,00 | 15,00 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Rymice | Kroměříž | 15,02 | 14,70 | 15,02 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Mladcová | Zlín | 14,08 | 15,03 | 15,03 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,04 | 14,88 | 15,04 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Radíkov | Přerov | 15,04 | 14,19 | 15,04 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hrabůvka | Přerov | 15,03 | 15,07 | 15,07 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rymice | Kroměříž | 15,93 | 16,13 | 16,13 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pravčice A | Kroměříž | 16,40 | 16,39 | 16,40 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 16,53 | 15,96 | 16,53 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hlinsko | Přerov | 16,64 | 16,13 | 16,64 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Olšovec | Přerov | 16,65 | 16,57 | 16,65 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Špičky | Přerov | 16,76 | 16,49 | 16,76 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pravčice B | Kroměříž | 16,79 | 16,36 | 16,79 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Pravčice | Kroměříž | 16,87 | 16,62 | 16,87 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,54 | 16,89 | 16,89 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pravčice | Kroměříž | 16,95 | 17,06 | 17,06 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,08 | 16,76 | 17,08 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Dětkovice | Vyškov | 17,21 | 15,94 | 17,21 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Špičky | Přerov | 17,22 | 16,95 | 17,22 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Roštění | Kroměříž | 16,59 | 17,22 | 17,22 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,15 | 17,23 | 17,23 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,01 | 17,25 | 17,25 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,33 | 17,06 | 17,33 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Rymice | Kroměříž | 17,39 | 16,56 | 17,39 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 16,82 | 17,53 | 17,53 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Rymice | Kroměříž | 17,45 | 17,56 | 17,56 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nětčice | Kroměříž | 17,56 | 16,38 | 17,56 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Roštění | Kroměříž | 17,63 | 17,39 | 17,63 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Litenčice | Kroměříž | 17,69 | 17,09 | 17,69 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Roštění | Kroměříž | 17,61 | 17,73 | 17,73 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Olšovec | Přerov | 17,74 | 17,29 | 17,74 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bílany | Kroměříž | 17,80 | 17,64 | 17,80 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Nětčice | Kroměříž | 17,28 | 17,82 | 17,82 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Pravčice B | Kroměříž | 17,83 | 17,48 | 17,83 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bílany | Kroměříž | 17,86 | 17,38 | 17,86 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bílany | Kroměříž | 17,72 | 17,91 | 17,91 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Záhlinice | Kroměříž | 17,38 | 17,50 | 17,50 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nětčice | Kroměříž | 17,62 | 18,29 | 18,29 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Roštění | Kroměříž | 20,48 | 21,00 | 21,00 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ondratice | Prostějov | 20,78 | 21,11 | 21,11 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nová Dědina | Kroměříž | 21,77 | 20,14 | 21,77 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Zdeněk Juřík | 14 ** | 6 | 10.08.2019 09:03 | |
| Michal Matějíček | 14 ** | 1 | 09.08.2019 14:28 | |
| Radek Staněk | 14 ** | 0 | 05.08.2019 06:55 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Zdeněk Juřík | 16 ** | 0 | 10.08.2019 09:04 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 09.08.2019 14:29 | |
| Radek Staněk | 16 ** | 0 | 05.08.2019 06:56 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 14,61 | https://youtu.be/DsqCDJ-f1zk | Petr Kropáč | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 14,72 | https://youtu.be/b1momB7y1Tw | Tomáš Bálint | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















