Nepomuky 2018 (Ústí nad Orlicí)
Nepomucký pohár
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Velká cena Ústeckoorlicka |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdhnepomuky.cz |
| Kdy: | 01. 07. 2018 10:00 |
| Kontakt: | Lukáš Lešikar |
| Telefon: | |
| Okres: | Ústí nad Orlicí |
| Kraj: | Pardubický |
| Zadal: | Lukáš Lešikar |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Košťálov | Semily | 16,63 | 16,32 | 16,63 | 0,31 | |
![]() | 2. | Myštěves | Hradec Králové | 17,60 | 17,60 | 17,35 | 0,25 | |
![]() | 3. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,70 | 17,70 | 17,67 | 0,03 | |
![]() | 4. | Letohrad - Červená | Ústí nad Orlicí | 18,65 | 17,75 | 18,65 | 0,90 | |
![]() | 5. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 17,57 | 17,12 | 17,57 | 0,45 | |
![]() | 6. | Dolní Přím | Hradec Králové | 17,97 | 17,97 | 17,94 | 0,03 | |
![]() | 7. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | 29,31 | 26,93 | 29,31 | 2,38 | |
![]() | 8. | Letohrad - Kunčice A | Ústí nad Orlicí | 19,22 | 19,22 | 18,41 | 0,81 | |
![]() | 9. | Lukavice | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | - | |
![]() | 10. | Letohrad - Kunčice B | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | - | |
![]() | 11. | Dlouhoňovice | Ústí nad Orlicí | 21,65 | 21,65 | 20,08 | 1,57 | |
![]() | 12. | Česká Rybná | Ústí nad Orlicí | 26,21 | 26,21 | 25,90 | 0,31 | |
![]() | 13. | Horní Třešňovec | Ústí nad Orlicí | 30,81 | 30,81 | 30,23 | 0,58 | |
![]() | 14. | Černovír | Ústí nad Orlicí | 23,19 | 22,16 | 23,19 | 1,03 | |
![]() | 15. | Nekoř | Ústí nad Orlicí | 23,73 | 20,81 | 23,73 | 2,92 |
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Košťálov | Semily | 17,68 | 17,68 | 16,80 | 0,88 | |
![]() | 2. | Myštěves | Hradec Králové | 16,66 | 16,66 | 16,13 | 0,53 | |
![]() | 3. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,43 | 17,18 | 17,43 | 0,25 | |
![]() | 4. | Letohrad - Červená | Ústí nad Orlicí | 17,52 | 17,14 | 17,52 | 0,38 | |
![]() | 5. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 19,19 | 17,69 | 19,19 | 1,50 | |
![]() | 6. | Dolní Přím | Hradec Králové | 18,29 | 18,29 | 17,84 | 0,45 | |
![]() | 7. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | 18,29 | 18,20 | 18,29 | 0,09 | |
![]() | 8. | Letohrad - Kunčice A | Ústí nad Orlicí | 32,49 | 32,49 | 32,22 | 0,27 | |
![]() | 9. | Lukavice | Ústí nad Orlicí | 23,36 | 23,36 | 20,27 | 3,09 | |
![]() | 10. | Letohrad - Kunčice B | Ústí nad Orlicí | 20,40 | 20,40 | 18,58 | 1,82 | |
![]() | 11. | Dlouhoňovice | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | - | |
![]() | 12. | Česká Rybná | Ústí nad Orlicí | 21,80 | 21,80 | 21,10 | 0,70 | |
![]() | 13. | Horní Třešňovec | Ústí nad Orlicí | 23,15 | 23,15 | 17,95 | 5,20 | |
![]() | 14. | Černovír | Ústí nad Orlicí | 28,10 | 28,10 | 27,77 | 0,33 | |
![]() | 15. | Nekoř | Ústí nad Orlicí | 37,23 | 37,23 | 31,72 | 5,51 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | - | - | 15,89 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,85 | 15,89 | 15,89 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bašnice | Jičín | 15,76 | 15,93 | 15,93 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bašnice | Jičín | - | - | 15,93 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Letohrad - Jeleni | Ústí nad Orlicí | - | - | 16,02 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,85 | 16,16 | 16,16 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Renmotor Jinolice | Jičín | - | - | 16,16 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,17 | 15,86 | 16,17 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | - | - | 16,23 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pšánky | Hradec Králové | - | - | 16,37 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Pšánky | Hradec Králové | 16,04 | 16,37 | 16,37 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Letohrad - Orlice B | Ústí nad Orlicí | - | - | 16,38 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Letohrad - Kunčice B | Ústí nad Orlicí | - | - | 16,51 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Letohrad - Kunčice B | Ústí nad Orlicí | 16,09 | 16,51 | 16,51 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pšánky | Hradec Králové | - | - | 16,53 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Renmotor Jinolice Renmotor | Jičín | 16,25 | 16,58 | 16,58 | 2021/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Letohrad - Orlice A | Ústí nad Orlicí | - | - | 16,69 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 16,52 | 16,70 | 16,70 | 2021/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | - | - | 16,73 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 16,60 | 16,73 | 16,73 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bašnice | Jičín | 16,75 | 16,65 | 16,75 | 2021/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Dubenec | Trutnov | - | - | 16,79 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Myštěves | Hradec Králové | 16,80 | 16,27 | 16,80 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Myštěves | Hradec Králové | - | - | 16,80 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Letohrad - Kunčice B | Ústí nad Orlicí | 16,66 | 16,81 | 16,81 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Letohrad - Kunčice B | Ústí nad Orlicí | - | - | 16,81 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 16,54 | 16,84 | 16,84 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Dubenec | Trutnov | 16,89 | 16,70 | 16,89 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Letohrad - Kunčice B | Ústí nad Orlicí | - | - | 16,91 | 2014/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Dubenec | Trutnov | - | - | 16,91 | 2025/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Černovír | Ústí nad Orlicí | 21,31 | 22,12 | 22,12 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












