| Liga: | Velká cena Ústeckoorlicka |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 30. 06. 2019 10:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Ústí nad Orlicí |
| Kraj: | Pardubický |
| Zadal: | Lukáš Lešikar |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,92 | 16,92 | 16,88 | |
| 2. | Myštěves | Hradec Králové | 20,26 | 16,67 | 20,26 | |
| 3. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 20,34 | 20,34 | 20,25 | |
| 4. | - Explosia Hrobice | bez určení okresu | 17,38 | 17,38 | 17,25 | |
| 5. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 17,52 | 17,31 | 17,52 | |
| 6. | Letohrad - Červená | Ústí nad Orlicí | 17,67 | 17,29 | 17,67 | |
| 7. | Horní Třešňovec | Ústí nad Orlicí | 18,42 | 18,32 | 18,42 | |
| 8. | Dolní Dobrouč | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | |
| 9. | Černovír | Ústí nad Orlicí | 19,92 | 19,43 | 19,92 | |
| 10. | Mistrovice | Ústí nad Orlicí | 20,46 | 20,46 | 20,17 | |
| 11. | Dlouhoňovice | Ústí nad Orlicí | 23,42 | 23,39 | 23,42 |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,19 | 15,72 | 16,19 | |
| 2. | Myštěves | Hradec Králové | 16,66 | 16,06 | 16,66 | |
| 3. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 16,66 | 16,53 | 16,66 | |
| 4. | - Explosia Hrobice | bez určení okresu | 17,18 | 16,77 | 17,18 | |
| 5. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 18,87 | 18,50 | 18,87 | |
| 6. | Letohrad - Červená | Ústí nad Orlicí | 18,01 | 16,67 | 18,01 | |
| 7. | Horní Třešňovec | Ústí nad Orlicí | 19,43 | 19,43 | 18,64 | |
| 8. | Dolní Dobrouč | Ústí nad Orlicí | 19,43 | 18,61 | 19,43 | |
| 9. | Černovír | Ústí nad Orlicí | 43,31 | 42,98 | 43,31 | |
| 10. | Mistrovice | Ústí nad Orlicí | 20,64 | 19,60 | 20,64 | |
| 11. | Dlouhoňovice | Ústí nad Orlicí | 28,64 | 21,67 | 28,64 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | - | - | 16,19 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | - | - | 16,59 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Košťálov | Semily | 16,32 | 16,63 | 16,63 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Košťálov | Semily | - | - | 16,63 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | - | - | 16,66 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Myštěves | Hradec Králové | - | - | 16,66 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Myštěves | Hradec Králové | - | - | 16,66 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,74 | 16,49 | 16,74 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Myštěves | Hradec Králové | - | - | 16,87 | 2025/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,92 | 16,88 | 16,92 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,72 | 16,99 | 16,99 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Smidary | Hradec Králové | - | - | 17,01 | 2025/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | - | - | 17,01 | 2025/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | - | - | 17,04 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 17,05 | 16,58 | 17,05 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Košťálov | Semily | - | - | 17,05 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | - | - | 17,14 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dolní Přím | Hradec Králové | 17,17 | 16,69 | 17,17 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hrobice Explosia | Pardubice | - | - | 17,18 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hrobice | Pardubice | - | - | 17,22 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Jeřice | Jičín | - | - | 17,24 | 2025/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | - | - | 17,32 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | - Explosia Hrobice | bez určení okresu | 17,38 | 17,25 | 17,38 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Katusice | Mladá Boleslav | - | - | 17,43 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Libuň | Jičín | - | - | 17,47 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Myštěves | Hradec Králové | 16,89 | 17,48 | 17,48 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Myštěves | Hradec Králové | 16,89 | 17,48 | 17,48 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Letohrad - Červená | Ústí nad Orlicí | - | - | 17,52 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 17,31 | 17,52 | 17,52 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | - | - | 17,52 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/08/17 | Nepomuky, Nepomucký pohár | |
| 2025/08/17 | Nepomuky, VČHL Nepomuky | |
| 2024/06/01 | Nepomuky, Nepomucký pohár | |
| 2024/06/01 | Nepomuky, VČHL Nepomuky | |
| 2023/05/27 | Nepomuky, VČHL Nepomuky | |
| 2022/05/29 | Nepomuky, Nepomucký pohár | |
| 2022/05/29 | Nepomuky, VČHL 2022, 2.kolo, Nepomuky | |
| 2021/06/19 | Nepomuky, areál pod poldrem, Nepomucký pohár | |
| 2021/06/19 | Nepomuky, VČHL Nepomuky | |
| 2020/09/05 | Nepomuky areál pod poldrem, Nepomucký pohár | |
| 2019/06/30 | Nepomuky, 6. kolo VČHL | |
| 2019/06/30 | Nepomuky, Nepomuky | |
| 2018/07/01 | Nepomuky, Nepomucký pohár | |
| 2018/07/01 | Nepomuky, 5. kolo VČHL | |
| 2017/06/25 | Nepomuky, 7. kolo VČHL | |
| 2017/06/25 | Nepomuky, Nepomucký pohár | |
| 2016/07/02 | Nepomuky, Nepomucký pohár | |
| 2015/07/18 | Nepomuky, Nepomucký pohár | |
| 2014/08/31 | Nepomuky, Nepomucký pohár | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















