| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 10. 08. 2008 13:00 |
| Kontakt: | Tichý Vladimír, 728500651 |
| Telefon: | +420 |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žernovník | Blansko | 18,38 | 18,38 | 18,27 | |
| 2. | Sychotín | Blansko | 18,78 | 17,85 | 18,78 | |
| 3. | Bohuňov | Svitavy | 18,99 | 18,97 | 18,99 | |
| 4. | Lomnice | Blansko | 19,72 | 19,52 | 19,72 | |
| 5. | Sebranice | Blansko | 19,89 | 19,79 | 19,89 | |
| 6. | Borotín | Blansko | 20,24 | 20,08 | 20,24 | |
| 7. | Žďár | Blansko | 20,51 | 20,51 | 20,16 | |
| 8. | Šošůvka | Blansko | 21,24 | 19,45 | 21,24 | |
| 9. | Dlouhá Lhota | Blansko | 25,45 | 25,45 | 24,09 | |
| 10. | Velké Opatovice | Blansko | 26,77 | 26,77 | 26,64 | |
| 11. | Olší | Brno-venkov | 30,09 | 29,53 | 30,09 | |
| 12. | Černá Hora | Blansko | 35,00 | 35,00 | 27,53 | |
| 13. | Černovice | Blansko | 38,38 | 38,38 | 18,43 | |
| 14. | Horní Poříčí | Blansko | 40,44 | 39,83 | 40,44 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sychotín | Blansko | 16,57 | 16,26 | 16,57 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Němčice | Blansko | 16,70 | 16,83 | 16,83 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Senetářov | Blansko | 16,87 | 16,36 | 16,87 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Němčice | Blansko | 16,79 | 16,99 | 16,99 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Nedvězí | Svitavy | 17,25 | 17,17 | 17,25 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Němčice | Blansko | 17,31 | 16,92 | 17,31 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Senetářov | Blansko | 17,48 | 17,47 | 17,48 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Sychotín | Blansko | 17,58 | 17,37 | 17,58 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Žernovník | Blansko | 17,59 | 16,99 | 17,59 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Krokočín | Třebíč | 17,37 | 17,63 | 17,63 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Sychotín | Blansko | 17,51 | 17,63 | 17,63 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Senetářov | Blansko | 17,43 | 17,64 | 17,64 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Žernovník | Blansko | 17,69 | 17,57 | 17,69 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hodějice | Vyškov | 17,72 | 17,66 | 17,72 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Černovice | Blansko | 17,72 | 16,65 | 17,72 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Sychotín | Blansko | 17,49 | 17,79 | 17,79 | 2011/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Senetářov | Blansko | 17,64 | 17,86 | 17,86 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bílovice | Prostějov | 17,86 | 17,93 | 17,93 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Němčice | Blansko | 18,06 | 18,02 | 18,06 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Ostrov u Macochy | Blansko | 18,10 | 17,91 | 18,10 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Šošůvka | Blansko | 18,12 | 17,64 | 18,12 | 2012/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Šošůvka | Blansko | 18,14 | 17,35 | 18,14 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Sychotín | Blansko | 18,17 | 17,69 | 18,17 | 2010/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Černá Hora | Blansko | 18,08 | 18,18 | 18,18 | 2012/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Žernovník | Blansko | 18,21 | 17,57 | 18,21 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Žďár | Blansko | 17,45 | 18,24 | 18,24 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Lysice | Blansko | 18,10 | 18,29 | 18,29 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Šošůvka | Blansko | 18,27 | 18,30 | 18,30 | 2011/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Žďár | Blansko | 18,10 | 18,38 | 18,38 | 2017/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Žernovník | Blansko | 17,71 | 18,38 | 18,38 | 2011/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Račice | Vyškov | 15,27 | 15,34 | 15,34 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Senetářov | Blansko | 16,26 | 15,06 | 16,26 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Kotvrdovice | Blansko | 18,72 | 18,37 | 18,72 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Žernovník | Blansko | 29,64 | 21,77 | 29,64 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bořitov | Blansko | 27,03 | 26,33 | NP | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Senetářov | Blansko | - | - | NP | 2021/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Senetářov | Blansko | 29,13 | 29,18 | NP | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,28 | - | NP | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















