| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 17. 08. 2003 13:00 |
| Kontakt: | Tichý Vladimír, Němčice, tel: |
| Telefon: | +420 |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dětkovice | Prostějov | 21,04 | 21,04 | 20,97 | |
| 2. | Niva | Prostějov | 21,86 | 21,77 | 21,86 | |
| 3. | Běleč | Blansko | 22,14 | 22,14 | 20,94 | |
| 4. | Hoštice | Vyškov | 22,45 | 22,17 | 22,45 | |
| 5. | Černovice | Blansko | 22,86 | 22,86 | 20,73 | |
| 6. | Horní Poříčí | Blansko | 23,16 | 21,78 | 23,16 | |
| 7. | Žďár | Blansko | 23,80 | 23,80 | 23,49 | |
| 8. | Pamětice | Blansko | 25,72 | 25,15 | 25,72 | |
| 9. | Žernovník | Blansko | 26,52 | 22,21 | 26,52 | |
| 10. | Sychotín | Blansko | 29,66 | 29,66 | 26,54 | |
| 11. | Krasová | Blansko | 37,23 | 37,23 | 21,81 | |
| 12. | Sebranice | Blansko | 39,87 | 24,33 | 39,87 | |
| 13. | Vavřinec | Blansko | 44,35 | 43,53 | 44,35 | |
| 14. | Velké Opatovice | Blansko | 55,39 | 55,39 | 38,12 | |
| 15. | Lažánky | Blansko | 58,06 | 57,60 | 58,06 | |
| 16. | Bohuňov | Svitavy | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sychotín | Blansko | 16,57 | 16,26 | 16,57 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Němčice | Blansko | 16,70 | 16,83 | 16,83 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Senetářov | Blansko | 16,87 | 16,36 | 16,87 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Němčice | Blansko | 16,79 | 16,99 | 16,99 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Nedvězí | Svitavy | 17,25 | 17,17 | 17,25 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Němčice | Blansko | 17,31 | 16,92 | 17,31 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Senetářov | Blansko | 17,48 | 17,47 | 17,48 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Sychotín | Blansko | 17,58 | 17,37 | 17,58 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Žernovník | Blansko | 17,59 | 16,99 | 17,59 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Sychotín | Blansko | 17,51 | 17,63 | 17,63 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Krokočín | Třebíč | 17,37 | 17,63 | 17,63 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Senetářov | Blansko | 17,43 | 17,64 | 17,64 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Žernovník | Blansko | 17,69 | 17,57 | 17,69 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Černovice | Blansko | 17,72 | 16,65 | 17,72 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hodějice | Vyškov | 17,72 | 17,66 | 17,72 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Sychotín | Blansko | 17,49 | 17,79 | 17,79 | 2011/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Senetářov | Blansko | 17,64 | 17,86 | 17,86 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bílovice | Prostějov | 17,86 | 17,93 | 17,93 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Němčice | Blansko | 18,06 | 18,02 | 18,06 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Ostrov u Macochy | Blansko | 18,10 | 17,91 | 18,10 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Šošůvka | Blansko | 18,12 | 17,64 | 18,12 | 2012/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Šošůvka | Blansko | 18,14 | 17,35 | 18,14 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Sychotín | Blansko | 18,17 | 17,69 | 18,17 | 2010/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Černá Hora | Blansko | 18,08 | 18,18 | 18,18 | 2012/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Žernovník | Blansko | 18,21 | 17,57 | 18,21 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Žďár | Blansko | 17,45 | 18,24 | 18,24 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Lysice | Blansko | 18,10 | 18,29 | 18,29 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Šošůvka | Blansko | 18,27 | 18,30 | 18,30 | 2011/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Žernovník | Blansko | 17,71 | 18,38 | 18,38 | 2011/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Žernovník | Blansko | 18,38 | 18,27 | 18,38 | 2008/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Račice | Vyškov | 15,27 | 15,34 | 15,34 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Senetářov | Blansko | 16,26 | 15,06 | 16,26 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Kotvrdovice | Blansko | 18,72 | 18,37 | 18,72 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Žernovník | Blansko | 29,64 | 21,77 | 29,64 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,28 | - | NP | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bořitov | Blansko | 27,03 | 26,33 | NP | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Senetářov | Blansko | - | - | NP | 2021/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Senetářov | Blansko | 29,13 | 29,18 | NP | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















