| Liga: | Benešovská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 16. 07. 2016 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Příbram |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Louňovice pod Blaníkem B | Benešov | 17,28 | 17,25 | 17,28 | |
| 2. | Sloup | Praha-západ | 17,76 | 17,08 | 17,76 | |
| 3. | Martinice | Benešov | 18,40 | - | - | |
| 4. | Dalovy | Benešov | 18,58 | 18,58 | 18,40 | |
| 5. | Všechlapy | Benešov | 19,01 | 19,01 | 18,66 | |
| 6. | Makov | Tábor | 20,41 | 18,93 | 20,41 | |
| 7. | Načeradec | Benešov | 20,50 | 20,50 | 17,78 | |
| 8. | Zdislavice | Benešov | 20,62 | - | - | |
| 9. | Malovice | Benešov | 20,63 | 20,63 | 20,48 | |
| 10. | Zahořany | Praha-západ | 20,68 | 20,68 | 17,32 | |
| 11. | Petrovice | Příbram | 21,13 | 21,13 | 18,78 | |
| 12. | Tomice | Benešov | 21,66 | 20,44 | 21,66 | |
| 13. | Kňovice (PS12) | Příbram | 27,72 | 27,08 | 27,72 | |
| 14. | Daměnice | Benešov | 35,57 | 35,57 | 35,44 | |
| 15. | Střezimíř | Benešov | 55,96 | 55,43 | 55,96 | |
| 16. | Hořetice (PS12) | Benešov | 57,64 | 57,64 | 28,15 | |
| 17. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | NP | NP | NP | |
| 17. | Líchovy | Příbram | NP | NP | NP | |
| 17. | Louňovice pod Blaníkem A | Benešov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | - | - | 13,79 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 13,80 | 14,18 | 14,18 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Buková | Příbram | - | - | 14,29 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chrást Draci | Příbram | 14,29 | 14,22 | 14,29 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Nahoruby | Benešov | - | - | 14,32 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chářovice | Benešov | - | - | 14,36 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hlubyně | Příbram | - | - | 14,40 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Líchovy Panthers | Příbram | 14,41 | 14,41 | 14,41 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Nalžovice | Příbram | 14,37 | 14,44 | 14,44 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Buková | Příbram | - | - | 14,47 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Sedlčany | Příbram | - | - | 14,47 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Chářovice | Benešov | 14,48 | 14,35 | 14,48 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Nalžovice | Příbram | - | - | 14,51 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Sedlčany | Příbram | - | - | 14,53 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Líchovy Panthers | Příbram | - | - | 14,55 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Jesenice | Příbram | - | - | 14,58 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Nalžovice | Příbram | - | - | 14,61 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Líchovy | Příbram | - | - | 14,62 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Sloup | Praha-západ | 14,70 | 14,44 | 14,70 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Líchovy Panthers | Příbram | - | - | 14,72 | 2016/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Radíč | Příbram | - | - | 14,75 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nalžovice | Příbram | - | - | 14,76 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Sedlčany | Příbram | - | - | 14,78 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Vranovice Peklo | Příbram | - | - | 14,81 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Chářovice B | Benešov | - | - | 14,82 | 2016/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Kotenčice | Příbram | - | - | 14,82 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Jesenice | Příbram | - | - | 14,83 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Radětice | Příbram | - | - | 14,83 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Vranovice Peklo | Příbram | - | - | 14,90 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nalžovice | Příbram | - | - | 14,91 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tomice Martomice | Benešov | 15,96 | 16,05 | 16,05 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chlum | Benešov | 16,51 | 16,44 | 16,51 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Tomice Martomice | Benešov | 15,33 | 16,54 | 16,54 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hlubyně | Příbram | - | - | 16,65 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sloup | Praha-západ | - | - | 16,71 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Líchovy | Příbram | - | - | 16,81 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Tomice Martomice | Benešov | 16,81 | 16,45 | 16,81 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | - Martomice | bez určení okresu | - | - | 16,85 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Volenice | Příbram | 16,19 | 16,97 | 16,91 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Líchovy | Příbram | - | - | 16,97 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zahořany | Praha-západ | - | - | 16,97 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | - Martomice | bez určení okresu | 16,23 | 17,06 | 17,06 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Sloup | Praha-západ | 16,24 | 17,14 | 17,14 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Líchovy | Příbram | - | - | 17,16 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Daměnice | Benešov | - | - | 17,21 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Petrovice | Příbram | 17,08 | 17,25 | 17,25 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Louňovice pod Blaníkem B | Benešov | 17,25 | 17,28 | 17,28 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Střezimíř | Benešov | - | - | 17,33 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Malovice | Benešov | - | - | 17,33 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Lužná | Rakovník | - | - | 17,33 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Ratměřice | Benešov | 17,38 | 17,32 | 17,38 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Líchovy | Příbram | - | - | 17,39 | 2016/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Zalužany | Příbram | - | - | 17,39 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dalovy | Benešov | 17,29 | 17,44 | 17,44 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Malovice | Benešov | 17,22 | 17,51 | 17,51 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Ratměřice | Benešov | 16,95 | 17,73 | 17,73 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Chářovice Šponky | Benešov | 17,75 | 16,79 | 17,75 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Malovice | Benešov | 17,76 | 17,67 | 17,76 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Sloup | Praha-západ | 17,08 | 17,76 | 17,76 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hlubyně | Příbram | 17,40 | 17,79 | 17,79 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Benešovská hasičská liga - Muži | 17,55 | https://youtu.be/v6YwP2xp544 | Pepa Adam | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/08/31 | Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice | |
| 2025/08/30 | Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice | |
| 2024/09/01 | Nalžovice, 10. kolo Benešovské hasičské ligy Nalžovice | |
| 2024/08/31 | Nalžovice, 9. kolo Benešovské hasičské ligy Nalžovice | |
| 2023/08/19 | Nalžovice, 9. kolo Benešovské hasičské ligy Nalžovice | |
| 2022/08/28 | Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice | |
| 2022/08/27 | Nalžovice, 9. kolo Benešovské hasičské ligy Nalžovice | |
| 2020/08/30 | Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice | |
| 2020/08/29 | Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice | |
| 2019/08/03 | Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice | |
| 2018/09/01 | Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice | |
| 2017/07/15 | Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice | |
| 2016/07/17 | Park Nalžovice, O Pohár ČHJ Nalžovice | |
| 2016/07/16 | Nalžovice, O pohár | |
| 2015/08/29 | Nalžovice, Pohár ČHJ Nalžovice | |
| 2014/08/03 | Nalžovice, Pohár ČHJ Nalžovice | |
| 2013/06/09 | Kňovice, hřiště, Pohár ČHJ Nalžovice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















