| Liga: | Východočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 17. 05. 2026 10:00 |
| Kontakt: | Pavel Weiss |
| Telefon: | 778434946 |
| Okres: | Náchod |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velichovky | Náchod | 14,88 | 14,88 | 14,65 | |
| 2. | Mlékosrby | Hradec Králové | 15,16 | 15,16 | 15,07 | |
| 3. | Dubenec A | Trutnov | 15,23 | 14,48 | 15,23 | |
| 4. | Ploukonice | Semily | 15,46 | 15,46 | 15,09 | |
| 5. | Dubenec B | Trutnov | 15,72 | 15,43 | 15,72 | |
| 6. | Havlovice A | Trutnov | 16,02 | 16,02 | 15,23 | |
| 7. | Bystřec | Ústí nad Orlicí | 16,11 | 16,11 | 15,57 | |
| 8. | Smidary | Hradec Králové | 16,20 | 14,82 | 16,20 | |
| 9. | Nahořany | Náchod | 16,83 | 16,83 | 15,33 | |
| 10. | Havlovice C | Trutnov | 17,06 | 16,55 | 17,06 | |
| 11. | Vršovka | Náchod | 17,32 | 17,32 | 16,70 | |
| 12. | Malé Svatoňovice | Trutnov | 17,71 | 17,71 | 17,14 | |
| 13. | Černčice | Náchod | 17,72 | 17,72 | 17,41 | |
| 14. | Stéblová | Pardubice | 19,80 | 15,44 | 19,80 | |
| 15. | Lhota za Červeným Kostelcem | Náchod | 19,82 | 19,82 | 19,54 | |
| 16. | Voleč D | Pardubice | 23,35 | 21,52 | 23,35 | |
| 17. | Vilémov | Havlíčkův Brod | 23,75 | 23,75 | 23,45 | |
| 18. | Dolsko | Náchod | 30,49 | 30,23 | 30,49 | |
| 19. | Bukovice | Náchod | DSQ | DSQ | DSQ |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jeřice | Jičín | 17,40 | 17,40 | 17,23 | |
| 2. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,13 | 18,13 | 18,00 | |
| 3. | Stéblová | Pardubice | 18,39 | 18,39 | 18,15 | |
| 4. | Bukovice | Náchod | 19,04 | 19,04 | 18,35 | |
| 5. | Třebnouševes | Jičín | 19,05 | 19,05 | 18,90 | |
| 6. | Vysokov | Náchod | 19,34 | 19,15 | 19,34 | |
| 7. | Dubenec | Trutnov | 19,51 | 19,51 | 19,06 | |
| 8. | Vršovka | Náchod | 19,55 | 19,55 | 18,48 | |
| 9. | Výrava | Hradec Králové | 23,66 | 23,66 | 20,18 | |
| 10. | Černčice | Náchod | 26,66 | 25,55 | 26,66 | |
| 11. | Myštěves | Hradec Králové | 37,00 | 35,92 | 37,00 | |
| 12. | Nahořany | Náchod | NP | NP | NP |
Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dubenec | Trutnov | 16,60 | 16,34 | 16,60 | |
| 2. | Bystřec P | Ústí nad Orlicí | 17,49 | 17,49 | 17,44 | |
| 3. | Stéblová A | Pardubice | 17,56 | 17,25 | 17,56 | |
| 4. | Žehrov | Mladá Boleslav | 21,23 | 20,21 | 21,23 | |
| 5. | Stéblová X | Pardubice | 28,22 | 27,25 | 28,22 | |
| 6. | Stéblová Y | Pardubice | 39,21 | 39,21 | 38,18 | |
| 7. | Výrava | Hradec Králové | NP | NP | NP | |
| 8. | Nahořany | Náchod | DSQ | DSQ | DSQ |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velichovky | Náchod | 14,88 | 14,65 | 14,88 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Smidary | Hradec Králové | 14,68 | 15,01 | 15,01 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mlékosrby | Hradec Králové | 15,16 | 15,07 | 15,16 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Dubenec A | Trutnov | 14,48 | 15,23 | 15,23 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Ploukonice | Semily | 14,51 | 15,32 | 15,32 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Ploukonice | Semily | 15,46 | 15,09 | 15,46 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Sezemice | Mladá Boleslav | 15,47 | 14,96 | 15,47 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Letohrad - Kunčice E | Ústí nad Orlicí | 15,29 | 15,65 | 15,65 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Stéblová | Pardubice | 15,70 | 15,65 | 15,70 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Doubrava | Mladá Boleslav | 15,62 | 15,71 | 15,71 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Dubenec B | Trutnov | 15,43 | 15,72 | 15,72 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Radimovice | Liberec | 14,88 | 15,93 | 15,93 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Indivindi | Náchod | 15,54 | 15,94 | 15,94 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dubenec | Trutnov | 15,94 | 15,57 | 15,94 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Havlovice A | Trutnov | 16,02 | 15,23 | 16,02 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Březová | Liberec | 16,10 | 15,35 | 16,10 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bystřec | Ústí nad Orlicí | 16,11 | 15,57 | 16,11 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Smidary | Hradec Králové | 14,82 | 16,20 | 16,20 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Velichovky | Náchod | 16,64 | 15,17 | 16,64 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Nahořany | Náchod | 16,83 | 15,33 | 16,83 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Havlovice C | Trutnov | 16,55 | 17,06 | 17,06 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vršovka | Náchod | 17,32 | 16,70 | 17,32 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Řešetova Lhota | Náchod | 17,34 | 15,62 | 17,34 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lanžov | Trutnov | 17,40 | 16,70 | 17,40 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Dubenec B | Trutnov | 16,39 | 17,45 | 17,45 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Malé Svatoňovice | Trutnov | 17,71 | 17,14 | 17,71 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Černčice | Náchod | 17,72 | 17,41 | 17,72 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mlékosrby | Hradec Králové | 18,65 | 17,13 | 18,65 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Stéblová | Pardubice | 15,44 | 19,80 | 19,80 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Lhota za Červeným Kostelcem | Náchod | 19,82 | 19,54 | 19,82 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,74 | 16,37 | 16,74 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ploukonice | Semily | 17,30 | 17,37 | 17,37 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Jeřice | Jičín | 17,40 | 17,23 | 17,40 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,13 | 18,00 | 18,13 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Stéblová | Pardubice | 18,39 | 18,15 | 18,39 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Stéblová | Pardubice | 18,34 | 18,76 | 18,76 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bukovice | Náchod | 19,04 | 18,35 | 19,04 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Třebnouševes | Jičín | 19,05 | 18,90 | 19,05 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radimovice | Liberec | 18,05 | 19,11 | 19,11 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Vysokov | Náchod | 19,15 | 19,34 | 19,34 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Dubenec | Trutnov | 19,51 | 19,06 | 19,51 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vršovka | Náchod | 19,55 | 18,48 | 19,55 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Černčice | Náchod | 19,56 | 19,94 | 19,94 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Vršovka | Náchod | 18,44 | 20,68 | 20,68 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Třebnouševes | Jičín | 21,35 | 18,93 | 21,35 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Smidary | Hradec Králové | 22,08 | 21,96 | 22,08 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Výrava | Hradec Králové | 23,66 | 20,18 | 23,66 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Černčice | Náchod | 25,55 | 26,66 | 26,66 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Myštěves | Hradec Králové | 35,92 | 37,00 | 37,00 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Nahořany | Náchod | NP | NP | NP | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Lanžov | Trutnov | NP | NP | NP | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nahořany | Náchod | NP | NP | NP | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Jeřice | Jičín | NP | NP | NP | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Vysokov | Náchod | NP | NP | NP | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/05/17 | Nahořany, VČHL Nahořany - 2B | |
| 2025/07/13 | Nahořany, VČHL Nahořany - 2B | |
| 2023/05/13 | Nahořany, 2. kolo XXIV. ročníku Podorlické hasičské ligy | |
| 2023/05/13 | Nahořany, 2. kolo XXIV. ročníku Podorlické hasičské ligy | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















