| Liga: | Benešovská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 04. 08. 2018 20:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Benešov |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Všechlapy | Benešov | 18,01 | 18,01 | 17,71 | |
| 2. | Zdislavice | Benešov | 18,24 | 17,67 | 18,24 | |
| 3. | Dvorce A | Tábor | 18,75 | 18,05 | 18,75 | |
| 4. | Ratměřice | Benešov | 19,63 | 19,63 | 18,85 | |
| 5. | Daměnice | Benešov | 20,13 | 20,13 | 18,20 | |
| 6. | Dalovy | Benešov | 20,44 | 19,97 | 20,44 | |
| 7. | Tomice | Benešov | 21,01 | 21,01 | 20,94 | |
| 8. | Moraveč | Tábor | 23,82 | 22,09 | 23,82 | |
| 9. | Chlum | Benešov | 24,67 | 24,67 | 23,57 | |
| 10. | Martinice | Benešov | 25,10 | 24,46 | 25,10 | |
| 11. | Malovice | Benešov | 37,44 | 35,67 | 37,44 | |
| 12. | Keblov | Benešov | 43,22 | 43,22 | 33,24 | |
| 13. | Střezimíř | Benešov | 44,46 | 42,04 | 44,46 | |
| 14. | Načeradec | Benešov | 51,36 | 30,27 | 51,36 | |
| 15. | Rožmitál pod Třemšínem | Příbram | 82,78 | 82,78 | 21,63 | |
| 12000. | Louňovice pod Blaníkem | Benešov | - | - | - |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Miřetice | Benešov | 24,86 | 24,28 | 24,86 | |
| 2. | Dalovy Rennotor | Benešov | 30,87 | 30,31 | 30,87 | |
| 3. | Netvořice | Benešov | 38,05 | 38,05 | 37,69 | |
| 4. | Dražice | Tábor | 39,67 | 39,29 | 39,67 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chářovice A | Benešov | 16,81 | 16,94 | 16,94 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chářovice A | Benešov | 16,90 | 16,96 | 16,96 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Jankov | Benešov | 16,77 | 16,98 | 16,98 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Žďár | Jindřichův Hradec | 17,03 | 16,94 | 17,03 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Daměnice | Benešov | 17,11 | 16,90 | 17,11 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Jankov | Benešov | 17,32 | 17,00 | 17,32 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chářovice Špona | Benešov | 17,27 | 17,36 | 17,36 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zdislavice | Benešov | 17,10 | 17,40 | 17,40 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Sloup A | Praha-západ | 17,41 | 16,90 | 17,41 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Malovice | Benešov | 17,40 | 17,45 | 17,45 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Jankov | Benešov | - | - | 17,49 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zdislavice A | Benešov | 17,51 | 16,80 | 17,51 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Louňovice pod Blaníkem | Benešov | 17,01 | 17,54 | 17,54 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Tomice | Benešov | 17,56 | 16,84 | 17,56 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Chářovice Špona | Benešov | 16,79 | 17,62 | 17,62 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Tomice | Benešov | 17,51 | 17,63 | 17,63 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zdislavice A | Benešov | - | - | 17,69 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Jankov | Benešov | - | - | 17,75 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Radětice | Příbram | 17,72 | 17,79 | 17,79 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Načeradec A | Benešov | 17,87 | 17,82 | 17,87 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Chářovice B | Benešov | 17,91 | 17,35 | 17,91 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Žďár | Jindřichův Hradec | 17,86 | 17,92 | 17,92 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Dalovy | Benešov | 17,72 | 17,93 | 17,93 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Daměnice | Benešov | 17,25 | 17,93 | 17,93 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Drahňovice | Benešov | 17,94 | 17,59 | 17,94 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Nalžovice | Příbram | 17,94 | 17,56 | 17,94 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Tomice | Benešov | 17,51 | 17,95 | 17,95 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Chářovice B | Benešov | 18,04 | 18,05 | 18,05 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Tomice | Benešov | 18,05 | 17,21 | 18,05 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Tomice | Benešov | 17,32 | 18,08 | 18,08 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2024/08/10 | Načeradec -noční, 7. kolo Benešovské hasičské ligy Načeradec (noční) | |
| 2023/08/12 | Načeradec (noční), 8. kolo Benešovské hasičské ligy Načeradec (noční) | |
| 2022/08/13 | Načeradec, 7. kolo Benešovské hasičské ligy Načeradec (noční) | |
| 2021/08/07 | Načeradec, 5. kolo Benešovské hasičské ligy Načeradec (noční) | |
| 2019/08/03 | Načeradec, 8. kolo Benešovské hasičské ligy | |
| 2018/08/04 | Načeradec, 6. kolo BNL- noční soutěž | |
| 2017/08/05 | Načeradec, 6. kolo BNL- noční soutěž | |
| 2016/08/06 | Načeradec, O pohár | |
| 2015/08/08 | Načeradec, O pohár | |
| 2014/08/09 | Načeradec, O pohár | |
| 2013/08/10 | Načeradec, 6. kolo BNL | |
| 2012/08/11 | Načeradec, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















