| Liga: | Benešovská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 06. 08. 2016 12:30 |
| Kontakt: | Martin Maršík |
| Telefon: | 603 981 915 |
| Okres: | Benešov |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Petrovice | Třebíč | 17,69 | 17,69 | 17,66 | |
| 2. | Dalovy | Benešov | 18,22 | 18,22 | 17,39 | |
| 3. | Načeradec | Benešov | 18,31 | 18,31 | 17,83 | |
| 4. | Daměnice | Benešov | 18,43 | 18,13 | 18,43 | |
| 5. | Louňovice pod Blaníkem B | Benešov | 18,66 | 18,43 | 18,66 | |
| 6. | Tomice | Benešov | 18,94 | 18,83 | 18,94 | |
| 7. | Všechlapy | Benešov | 19,20 | 18,02 | 19,20 | |
| 8. | Sloup | Praha-západ | 19,24 | 19,24 | 18,80 | |
| 9. | Zdislavice | Benešov | 22,06 | 21,05 | 22,06 | |
| 10. | Střezimíř | Benešov | 26,48 | 26,48 | 26,19 | |
| 11. | Křížov PS12 | Benešov | 32,91 | 32,91 | 30,06 | |
| 12. | Malovice | Benešov | NP | 18,48 | 40,16 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tomice Martomice | Benešov | 16,57 | 16,18 | 16,57 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chlum | Benešov | 16,60 | 15,95 | 16,66 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Chlum | Benešov | 16,97 | 16,89 | 16,97 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chlum | Benešov | 16,99 | 16,75 | 16,99 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Daměnice A | Benešov | - | - | 17,39 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | - Martomice | bez určení okresu | 17,58 | 16,39 | 17,58 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Louňovice pod Blaníkem B | Benešov | - | - | 17,61 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Daměnice | Benešov | 16,95 | 17,62 | 17,62 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Petrovice | Třebíč | 17,69 | 17,66 | 17,69 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Všechlapy | Benešov | 18,01 | 17,71 | 18,01 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Všechlapy | Benešov | - | - | 18,05 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Jankov | Benešov | 18,05 | 18,13 | 18,13 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Dalovy | Benešov | 18,22 | 17,39 | 18,22 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Radošovice | Benešov | 18,22 | 18,16 | 18,22 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Zdislavice | Benešov | 17,67 | 18,24 | 18,24 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Načeradec | Benešov | - | - | 18,24 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Všechlapy | Benešov | - | - | 18,25 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Malovice | Benešov | 17,73 | 18,28 | 18,28 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Načeradec | Benešov | 18,31 | 17,83 | 18,31 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Chlum | Benešov | 17,68 | 18,33 | 18,33 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Volenice | Příbram | 17,77 | 18,42 | 18,42 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Daměnice | Benešov | 18,13 | 18,43 | 18,43 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Martinice | Benešov | - | - | 18,44 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Louňovice pod Blaníkem A | Benešov | 17,83 | 18,45 | 18,45 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Daměnice B | Benešov | - | - | 18,50 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Daměnice B | Benešov | 18,55 | 17,83 | 18,55 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Daměnice | Benešov | 18,29 | 18,57 | 18,57 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Malovice | Benešov | 18,14 | 18,65 | 18,65 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Louňovice pod Blaníkem B | Benešov | 18,43 | 18,66 | 18,66 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Martinice | Benešov | - | - | 18,69 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2024/08/10 | Načeradec -noční, 7. kolo Benešovské hasičské ligy Načeradec (noční) | |
| 2023/08/12 | Načeradec (noční), 8. kolo Benešovské hasičské ligy Načeradec (noční) | |
| 2022/08/13 | Načeradec, 7. kolo Benešovské hasičské ligy Načeradec (noční) | |
| 2021/08/07 | Načeradec, 5. kolo Benešovské hasičské ligy Načeradec (noční) | |
| 2019/08/03 | Načeradec, 8. kolo Benešovské hasičské ligy | |
| 2018/08/04 | Načeradec, 6. kolo BNL- noční soutěž | |
| 2017/08/05 | Načeradec, 6. kolo BNL- noční soutěž | |
| 2016/08/06 | Načeradec, O pohár | |
| 2015/08/08 | Načeradec, O pohár | |
| 2014/08/09 | Načeradec, O pohár | |
| 2013/08/10 | Načeradec, 6. kolo BNL | |
| 2012/08/11 | Načeradec, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















