| Liga: | Východočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 02. 09. 2018 09:30 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Hradec Králové |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Zadal: | Honza Pajer |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Skrochovice | Opava | 16,18 | 16,12 | 16,18 | |
| 2. | Košťálov | Semily | 16,60 | 16,60 | 16,34 | |
| 3. | Hrobice | Pardubice | 17,43 | 17,43 | 16,45 | |
| 4. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,58 | 17,30 | 17,58 | |
| 5. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | 18,18 | 18,18 | 17,94 | |
| 6. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 19,02 | 17,42 | 19,02 | |
| 7. | Letohrad - Červená | Ústí nad Orlicí | 19,09 | 17,18 | 19,09 | |
| 8. | Malé Hoštice | Opava | 19,16 | 19,16 | 17,66 | |
| 9. | - Malá Skála Béčko | bez určení okresu | 19,96 | 19,96 | 19,89 | |
| 10. | Myštěves | Hradec Králové | 36,70 | 36,06 | 36,70 | |
| 11. | Trnov | Rychnov nad Kněžnou | NP | NP | NP | |
| 12. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | |
| 13. | Libuň | Jičín | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krotějov Sport | Tábor | 15,97 | 15,43 | 15,97 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chrášťany | Litoměřice | 15,99 | 15,84 | 15,99 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Sloup | Praha-západ | 15,96 | 16,09 | 16,09 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Sloup | Praha-západ | 15,96 | 16,09 | 16,09 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Skrochovice | Opava | 16,12 | 16,18 | 16,18 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Skrochovice | Opava | 16,12 | 16,18 | 16,18 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Vitiněves | Jičín | 16,28 | 16,11 | 16,28 | 2014/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Dětkovice | Vyškov | 16,21 | 16,44 | 16,44 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Stará Říše | Jihlava | 16,58 | 16,34 | 16,58 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Košťálov | Semily | 16,60 | 16,34 | 16,60 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Košťálov | Semily | 16,60 | 16,34 | 16,60 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nevcehle | Jihlava | - | - | 16,60 | 2015/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 16,62 | 16,09 | 16,62 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Myštěves | Hradec Králové | 16,66 | 16,32 | 16,66 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 16,18 | 16,68 | 16,68 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,74 | 16,71 | 16,71 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 16,20 | 16,80 | 16,80 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 16,51 | 17,00 | 17,00 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 16,51 | 17,00 | 17,00 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Nevcehle | Jihlava | 17,06 | 16,53 | 17,06 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Olešná | Havlíčkův Brod | 17,09 | 16,52 | 17,09 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,13 | 16,83 | 17,13 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Košťálov | Semily | 16,11 | 17,17 | 17,17 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Košťálov | Semily | 16,11 | 17,17 | 17,17 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Sloup | Praha-západ | 17,19 | 16,27 | 17,19 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Špičky | Přerov | 17,20 | 16,85 | 17,20 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Markvartovice | Opava | 17,20 | 16,94 | 17,20 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Markvartovice | Opava | 17,20 | 16,94 | 17,20 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 17,21 | 16,96 | 17,21 | 2014/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Chotíkov | Plzeň-sever | 17,24 | 17,02 | 17,24 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/09/13 | Myštěves, VČHL Myštěves | |
| 2025/08/23 | Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ | |
| 2025/08/23 | Myštěves, VČHL Myštěves | |
| 2020/08/30 | Areál Myštěves, VČHL 2020 | |
| 2020/08/30 | Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ | |
| 2019/08/24 | Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ | |
| 2019/08/24 | Myštěves, 10. kolo VČHL | |
| 2018/09/02 | Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ | |
| 2018/09/02 | Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU | |
| 2018/05/05 | Myštěves, PKL Myštěves | |
| 2017/06/11 | Myštěves, 4. kolo VČHL | |
| 2017/05/07 | Myštěves, PKL Myštěves | |
| 2015/06/21 | Myštěves, O pohár Myštěves | |
| 2015/06/21 | Myštěves, 4. kolo VČHL + Extraliga ČR | |
| 2014/06/08 | Myštěves, 6. kolo VČHL | |
| 2013/09/01 | Myštěves, O putovní pohár SDH Myštěves | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















