| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 05. 08. 2017 12:00 |
| Kontakt: | +420 604 895 322 |
| Telefon: | |
| Okres: | Plzeň-jih |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chválenice | Plzeň-jih | 16,90 | 16,81 | 16,90 | |
| 2. | Štichovice | Plzeň-sever | 17,57 | 17,57 | 17,57 | |
| 3. | Hradec | Plzeň-jih | 18,14 | 17,37 | 18,14 | |
| 4. | Dehtín | Klatovy | 18,46 | 18,31 | 18,46 |
|
| 5. | Lužná | Rakovník | 18,67 | 18,08 | 18,67 | |
| 6. | Chotíkov | Plzeň-sever | 19,07 | 19,07 | 18,89 | |
| 7. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 19,26 | 18,21 | 19,26 | |
| 8. | Mrtník | Plzeň-sever | 19,38 | 19,38 | 18,12 | |
| 9. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 20,85 | 19,32 | 20,85 | |
| 10. | Útušice | Plzeň-jih | 21,22 | 21,20 | 21,22 | |
| 11. | Mokrouše | Plzeň-jih | 21,30 | 20,64 | 21,30 | |
| 12. | Úněšov | Plzeň-sever | 21,79 | 21,15 | 21,79 | |
| 13. | Poděvousy | Domažlice | 21,97 | 18,05 | 21,97 | |
| 14. | Želčany | Plzeň-jih | 26,71 | 22,79 | 26,71 | |
| 15. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 32,42 | 31,54 | 32,42 | |
| 16. | Bučí | Plzeň-sever | 33,75 | 18,58 | 33,75 | |
| 17. | Šťáhlavice | Plzeň-jih | 36,86 | 36,86 | 34,98 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chválenice | Plzeň-jih | 16,81 | 16,90 | 16,90 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Volenice | Příbram | 16,70 | 17,13 | 17,13 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,20 | 16,86 | 17,20 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,26 | 17,17 | 17,26 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,30 | 17,26 | 17,30 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Poděvousy | Domažlice | 17,32 | 16,81 | 17,32 | 2020/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Poděvousy | Domažlice | 17,26 | 17,33 | 17,33 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Úněšov | Plzeň-sever | 17,55 | 16,60 | 17,55 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Štichovice | Plzeň-sever | 17,57 | 17,57 | 17,57 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,21 | 17,57 | 17,57 | 2010/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Dehtín | Klatovy | 17,64 | 17,61 | 17,64 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Poděvousy | Domažlice | 17,80 | 16,85 | 17,80 | 2010/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hradec | Plzeň-jih | 17,80 | 17,64 | 17,80 | 2020/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,71 | 17,81 | 17,81 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,34 | 17,84 | 17,84 | 2022/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,87 | 17,25 | 17,87 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Sloup | Praha-západ | 17,90 | 17,76 | 17,90 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Poděvousy | Domažlice | 17,16 | 17,93 | 17,93 | 2021/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,64 | 18,12 | 18,12 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hradec | Plzeň-jih | 17,37 | 18,14 | 18,14 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Poděvousy Devils | Domažlice | 18,22 | 17,61 | 18,22 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Lužná | Rakovník | 17,67 | 18,24 | 18,24 | 2022/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Žákava | Plzeň-jih | 18,04 | 18,26 | 18,26 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Želčany | Plzeň-jih | 18,30 | 18,24 | 18,30 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Lužná | Rakovník | 18,31 | 17,91 | 18,31 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 18,25 | 18,37 | 18,37 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Štítary | Domažlice | 17,97 | 18,39 | 18,39 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hlubyně | Příbram | 18,40 | 18,15 | 18,40 | 2021/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Dehtín | Klatovy | 18,31 | 18,46 | 18,46 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Želčany | Plzeň-jih | 18,48 | 17,87 | 18,48 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Západočeská hasičská liga - Muži | 16,75 | https://youtu.be/fovxpzWUsr8 | Redakce FireSport | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 18,34 | https://youtu.be/lX0Sa-HOpfA | Vlastimil Žák | |
Západočeská hasičská liga - Ženy | 18,46 | https://youtu.be/QqIUfbWqtns | Redakce FireSport | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 19,50 | https://youtu.be/yL4TV8e9iDQ | Jícháč | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 21,33 | https://youtu.be/sdhfoto.raj | Dušan Faitenhanzl | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/f1198421663 Kód: f1198421663 |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/07/18 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2025/08/02 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2024/08/03 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2023/08/05 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2022/08/06 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2021/07/31 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2020/08/08 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2019/08/17 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2018/08/11 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2017/08/05 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2016/08/13 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2015/08/15 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2014/08/16 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2013/08/17 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2012/08/18 | Mokrouše, 85 let SDH Mokrouše | |
| 2011/08/27 | Mokrouše, O POHÁR OBCE MOKROUŠE | |
| 2010/08/28 | Mokrouše (PJ), O pohár - SDH Mokrouše | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















