Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,97 | 16,97 | 16,97 |
|
| 2. | Vřeskovice | Klatovy | 17,51 | 17,11 | 17,51 |
|
| 3. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,60 | 16,95 | 17,60 |
|
| 4. | Doubravice u Volyně | Strakonice | 18,01 | 18,01 | 17,94 |
|
| 5. | Zahorčice | Strakonice | 18,06 | 18,05 | 18,06 |
|
| 6. | Louňová | Plzeň-jih | 18,35 | 17,94 | 18,35 |
|
| 7. | Poděvousy | Domažlice | 18,48 | 17,70 | 18,48 |
|
| 8. | Drachkov | Strakonice | 18,56 | 18,56 | 18,11 |
|
| 9. | Sudoměř A | Strakonice | 18,58 | 18,50 | 18,58 |
|
| 10. | Nišovice | Strakonice | 18,74 | 18,74 | 18,48 |
|
| 11. | Stachy | Prachatice | 18,92 | 18,69 | 18,92 |
|
| 12. | Obytce | Klatovy | 18,94 | 17,76 | 18,94 |
|
| 13. | Svatá Maří A | Prachatice | 19,05 | 18,98 | 19,05 |
|
| 14. | Výškovice | Prachatice | 19,38 | 18,33 | 19,38 |
|
| 15. | Onšovice | Prachatice | 19,62 | 19,57 | 19,62 |
|
| 16. | Přechovice | Strakonice | 20,05 | 20,05 | 19,68 |
|
| 17. | Šipoun | Prachatice | 20,25 | 20,25 | 19,63 |
|
| 18. | Dolany | Prachatice | 20,32 | 20,32 | 18,96 |
|
| 19. | Kalenice | Strakonice | 21,53 | 21,53 | 20,72 |
|
| 20. | Útušice | Plzeň-jih | 21,60 | 20,36 | 21,60 |
|
| 21. | Neznašovy | Klatovy | 21,61 | 21,54 | 21,61 |
|
| 22. | Hejná | Klatovy | NP | NP | NP |
|
| 22. | Úherce | Plzeň-sever | NP | NP | NP |
|
| 22. | Žernovice A | Prachatice | NP | 17,49 | NP |
|
| 22. | Vacov | Prachatice | NP | NP | NP | |
| 22. | Nýrsko | Klatovy | NP | NP | NP |
|
| 22. | Dehtín | Klatovy | NP | NP | NP |
|
| 22. | Žihobce | Klatovy | NP | NP | NP |
|
| 22. | Žákava | Plzeň-jih | NP | NP | NP |
|
| 22. | Budilov B | Prachatice | NP | NP | NP |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Žernovice | Prachatice | 18,39 | 18,39 | 18,38 |
|
| 2. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 19,05 | 18,95 | 19,05 |
|
| 3. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 19,11 | 18,26 | 19,11 |
|
| 4. | Dolany | Prachatice | 19,32 | 18,95 | 19,32 |
|
| 5. | Poděvousy | Domažlice | 19,53 | 18,70 | 19,53 |
|
| 6. | Vacov | Prachatice | 19,77 | 19,33 | 19,77 |
|
| 7. | Svatá Maří | Prachatice | 19,78 | 19,78 | 18,37 |
|
| 8. | Útušice | Plzeň-jih | 19,89 | 18,24 | 19,89 |
|
| 9. | Nihošovice | Strakonice | 20,52 | 20,52 | 20,50 |
|
| 10. | Budilov B | Prachatice | 23,95 | 21,80 | 23,95 |
|
| 11. | Stachy | Prachatice | NP | NP | NP |
|
| 11. | Benešova Hora | Prachatice | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Ženy
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas |
Odkaz na zdroj |
Přidal | Akce |
Šumavská hasičská liga - Muži | 16,97 | https://youtu.be/WB0UvZAiPp4 |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 17,51 | https://youtu.be/G1GY-fEZ4KU |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 17,60 | https://youtu.be/rd4bnILVfTA |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 18,01 | https://youtu.be/YgrHie3mDU8 |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 18,06 | https://youtu.be/fMivYZRgndw |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 18,35 | https://youtu.be/OCROKmp6VWo |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Ženy | 18,39 | https://youtu.be/1d03Y6SWNWo |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 18,48 | https://youtu.be/IeXglL41YSo |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 18,56 | https://youtu.be/T6AW5J3VW3w |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 18,58 | https://youtu.be/eFCHMROa9LU |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 18,74 | https://youtu.be/Cen3o64F9vo |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 18,92 | https://youtu.be/-JOgXvnajEA |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 18,94 | https://youtu.be/B4WwL7BgRW4 |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 19,05 | https://youtu.be/JVUX32g403E |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Ženy | 19,05 | https://youtu.be/wXqKsHD97lc |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Ženy | 19,11 | https://youtu.be/hRCkyo3sUiQ |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Ženy | 19,32 | https://youtu.be/IZ_VvRkp2II |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 19,38 | https://youtu.be/N-VQB4umn5M |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Ženy | 19,53 | https://youtu.be/SQYfg9AZ-sg |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 19,62 | https://youtu.be/v8sUkujU92I |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Ženy | 19,77 | https://youtu.be/6ZAJIlTNS9w |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Ženy | 19,78 | https://youtu.be/2xjeYG2956o |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Ženy | 19,89 | https://youtu.be/WjgF4-SskFk |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 20,05 | https://youtu.be/g2xGiNt_jZ8 |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 20,25 | https://youtu.be/B3dVJlSKSwU |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 20,32 | https://youtu.be/WZuylX2HPbA |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Ženy | 20,52 | https://youtu.be/dvAuBwU_8MA |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 21,53 | https://youtu.be/mC79i5hk1cY |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 21,60 | https://youtu.be/ju2m9OiY9Fo |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 21,61 | https://youtu.be/iEk94GDzH9k |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Ženy | 23,95 | https://youtu.be/ttNhfc0nRQA |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | NP | https://youtu.be/7Y3q61sLS3E |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | NP | https://youtu.be/Z-kjcKpzneM |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | NP | https://youtu.be/wD6j4Vgj_Ew |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | NP | https://youtu.be/X7av_x6n50k |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | NP | https://youtu.be/eYFhqOf26hg |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | NP | https://youtu.be/_mSdvgLCR_A |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | NP | https://youtu.be/T27FzA46F-E |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Muži | NP | https://youtu.be/eWreFQNvS5Y |
Redakce FireSport | |
Šumavská hasičská liga - Ženy | NP | https://youtu.be/t9FNYSJMq7U |
Redakce FireSport | |
| Tým | Čas rozběhu |
Odkaz na zdroj |
Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2023/07/16 |
Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín |
ZČHL |
| 2022/07/31 |
Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín |
ZČHL |
| 2022/06/25 |
Mochtín - Hřiště, Noční pohár Mochtín |
CHNHL |
| 2021/08/01 |
Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín |
ZČHL |
| 2020/08/02 |
Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín |
ZČHL |
| 2020/08/01 |
Mochtín - Hřiště, Noční pohár Mochtín - CHNHL 3. kolo |
CHNHL |
| 2019/08/04 |
Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín |
ZČHL |
| 2019/06/15 |
Mochtín - hřiště, 2.kolo CHNHL |
CHNHL |
| 2018/07/14 |
Mochtín, Pohár starosty OÚ Mochtín |
PHLKT |
| 2017/07/15 |
Mochtín, O pohár |
PHLKT |
| 2016/07/16 |
Mochtín, O pohár |
PHLKT |
| 2015/07/18 |
Mochtín, O pohár |
PHLKT |
| 2013/06/30 |
Mochtín, Velká cena v požárním útoku okresu Klatovy |
ZČHL |
| 2013/06/30 |
Mochtín, Velká cena v požárním útoku okresu Klatovy |
ŠHL |
| 2012/07/01 |
Mochtín, Velká cena v požárním útoku okresu Klatovy |
ŠHL |
| 2011/07/03 |
Mochtín, Velká cena v požárním útoku okresu Klatovy |
ZČHL |
| 2011/07/03 |
Mochtín, Velká cena v požárním útoku okresu Klatovy |
ŠHL |
| 2011/06/11 |
Mochtín, Vyřazovací kolo muži |
FSEU |
| 2010/07/31 |
Klatovy, Velká cena v požárním útoku okresu Klatovy |
ZČHL |
| 2009/07/19 |
Strážov, Velká cena v požárním útoku okresu Klatovy |
ZČHL |
| 2005/07/02 |
Mochtín, Pohár SDH Kocourov |
FSEU |
| 2004/07/10 |
Mochtín, Pohár SDH Kocourov |
FSEU |
| 2003/10/11 |
Mochtín, Pohár starosty obce Mochtín |
FSEU |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|