| Liga: | Šumavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 01. 07. 2012 10:00 |
| Kontakt: | Adamec Jan |
| Telefon: | +420724734962 |
| Okres: | Klatovy |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žernovice | Prachatice | 18,39 | 18,39 | 18,38 |
|
| 2. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 19,05 | 18,95 | 19,05 |
|
| 3. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 19,11 | 18,26 | 19,11 |
|
| 4. | Dolany | Prachatice | 19,32 | 18,95 | 19,32 |
|
| 5. | Poděvousy | Domažlice | 19,53 | 18,70 | 19,53 |
|
| 6. | Vacov | Prachatice | 19,77 | 19,33 | 19,77 |
|
| 7. | Svatá Maří | Prachatice | 19,78 | 19,78 | 18,37 |
|
| 8. | Útušice | Plzeň-jih | 19,89 | 18,24 | 19,89 |
|
| 9. | Nihošovice | Strakonice | 20,52 | 20,52 | 20,50 |
|
| 10. | Budilov B | Prachatice | 23,95 | 21,80 | 23,95 |
|
| 11. | Stachy | Prachatice | NP | NP | NP |
|
| 11. | Benešova Hora | Prachatice | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahorčice | Klatovy | 15,34 | 16,55 | 15,34 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Mochtín | Klatovy | 15,38 | 16,25 | 15,38 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Štítary | Domažlice | 15,57 | 16,34 | 15,57 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Horní Metelsko | Domažlice | 14,85 | 16,05 | 16,05 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mochtín | Klatovy | 16,14 | 16,18 | 16,18 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Oprechtice | Domažlice | 15,58 | 16,22 | 16,22 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Křištín | Klatovy | 16,55 | 16,66 | 16,55 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Štítary A | Domažlice | 16,89 | 15,55 | 16,89 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Křištín | Klatovy | 16,67 | 17,34 | 17,34 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zahorčice | Klatovy | 17,55 | 16,70 | 17,55 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nové Sedliště | Tachov | 17,63 | 18,38 | 17,63 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 18,07 | 17,63 | 18,07 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Božkov | Plzeň-město | 18,16 | 17,98 | 18,16 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Brnířov | Domažlice | NP | 18,36 | 18,36 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 18,51 | 16,53 | 18,51 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Střeziměř | Klatovy | 17,35 | 19,70 | 19,70 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Nová Ves ( Domažlice) | Domažlice | 18,89 | 20,32 | 20,32 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nová Ves ( Domažlice) | Domažlice | 21,51 | 21,00 | 21,00 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Želčany | Plzeň-jih | 18,79 | 21,35 | 21,35 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Chrást | Plzeň-sever | 22,99 | 22,16 | 22,99 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Horšovský Týn | Domažlice | 22,79 | 23,25 | 23,25 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vlčí | Plzeň-jih | 24,55 | 37,00 | 24,55 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Újezd | Domažlice | NP | NP | NP | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Stýskaly | Plzeň-sever | NP | NP | NP | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Štichovice | Plzeň-sever | NP | NP | NP | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dehtín | Klatovy | NP | NP | NP | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Tlumačov | Domažlice | NP | NP | NP | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hlubyně | Příbram | 16,90 | 16,81 | 16,90 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hradec | Plzeň-jih | 17,03 | 16,87 | 17,03 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Chválenice | Plzeň-jih | 16,98 | 17,18 | 17,18 | 2010/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chválenice | Plzeň-jih | 16,42 | 17,19 | 17,19 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Lužná | Rakovník | 17,20 | 16,61 | 17,20 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Poděvousy | Domažlice | 17,21 | 17,19 | 17,21 | 2010/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hradec | Plzeň-jih | 17,08 | 17,23 | 17,23 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Dehtín | Klatovy | 17,30 | 16,94 | 17,30 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Štítary | Domažlice | 17,55 | 17,30 | 17,55 | 2021/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,55 | 17,27 | 17,55 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Štítary | Domažlice | 17,00 | 17,73 | 17,73 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,90 | 17,70 | 17,90 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hradec | Plzeň-jih | 17,81 | 17,96 | 17,96 | 2021/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Strýčkovice | Domažlice | 17,97 | 17,68 | 17,97 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dehtín | Klatovy | 18,00 | 16,79 | 18,00 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Poděvousy | Domažlice | 18,17 | 17,11 | 18,17 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 18,18 | 17,91 | 18,18 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Žernovice | Prachatice | 18,21 | 17,36 | 18,21 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Želčany | Plzeň-jih | 18,23 | 18,31 | 18,31 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Poděvousy | Domažlice | 18,35 | 17,99 | 18,35 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 18,37 | 17,76 | 18,37 | 2021/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Žernovice | Prachatice | 18,39 | 18,38 | 18,39 | 2012/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Poděvousy Devils | Domažlice | 18,40 | 17,68 | 18,40 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Mrtník | Plzeň-sever | 17,93 | 18,49 | 18,49 | 2010/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Poděvousy | Domažlice | 18,50 | 17,99 | 18,50 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Želčany | Plzeň-jih | 18,53 | 17,46 | 18,53 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 18,47 | 18,54 | 18,54 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Poděvousy | Domažlice | 17,76 | 18,59 | 18,59 | 2009/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Lužná | Rakovník | 17,97 | 18,60 | 18,60 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Strýčkovice | Domažlice | 18,66 | 18,31 | 18,66 | 2010/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| ohio | 16 ** | 25 | 30.06.2012 05:53 | |
| Josef Zábranský | 16 ** | 23 | 26.06.2012 12:40 | |
| Václav Krotký | 16 ** | 20 | 26.06.2012 07:35 | |
| Vláďa Kučera | 16 ** | 18 | 25.06.2012 19:34 | |
| Václav Nachlinger | 17 ** | 17 | 30.06.2012 07:56 | |
| pavel zdychynec | 17 ** | 12 | 26.06.2012 03:53 | |
| Michal Hodan | 17 ** | 6 | 29.06.2012 11:51 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 5 | 19.06.2012 14:20 | |
| Andrea Kiesenbauerová | 17 ** | 2 | 20.06.2012 09:22 | |
| Radek Novotný | 17 ** | 0 | 29.06.2012 11:06 | |
| Radek Sitter | 17 ** | 0 | 28.06.2012 11:36 | |
| Zdeněk Brabec | 17 ** | 0 | 22.06.2012 21:40 | |
| Petr Jezek | 17 ** | 0 | 27.06.2012 07:43 | |
| Tomáš Rezek | 17 ** | 0 | 26.06.2012 07:04 | |
| Milan Pařil | 17 ** | 0 | 01.07.2012 07:54 | |
| Jirka Staš | 17 ** | 0 | 18.06.2012 08:40 | |
| František Majer | 17 ** | 0 | 24.06.2012 12:13 | |
| Iveta Bártová | 17 ** | 0 | 26.06.2012 20:35 | |
| Václav Zaunműller | 17 ** | 0 | 25.06.2012 11:37 | |
| Vladislav Plouhar | 17 ** | 0 | 28.06.2012 18:46 | |
| Jakub Vozandych | 17 ** | 0 | 26.06.2012 20:18 | |
| Veronika Freiberková | 17 ** | 0 | 26.06.2012 11:06 | |
| Bohuslav Roučka | 17 ** | 0 | 25.06.2012 07:57 | |
| Michal Hodan | 17 ** | 0 | 26.06.2012 04:45 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Vladislav Plouhar | 18 ** | 24 | 28.06.2012 18:36 | |
| Milan Pařil | 18 ** | 19 | 01.07.2012 07:55 | |
| Redakce FireSport | 18 ** | 14 | 19.06.2012 14:20 | |
| ohio | 17 ** | 0 | 30.06.2012 05:54 | |
| Vláďa Kučera | 17 ** | 0 | 28.06.2012 20:27 | |
| Radek Novotný | 18 ** | 0 | 29.06.2012 11:06 | |
| Andrea Kiesenbauerová | 18 ** | 0 | 20.06.2012 09:22 | |
| Radek Sitter | 18 ** | 0 | 28.06.2012 11:37 | |
| Iveta Bártová | 18 ** | 0 | 26.06.2012 20:33 | |
| Petr Jezek | 19 ** | 0 | 27.06.2012 07:44 | |
| Václav Zaunműller | 19 ** | 0 | 28.06.2012 17:20 | |
| Bohuslav Roučka | 20 ** | 0 | 20.06.2012 22:43 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















