| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 02. 08. 2020 10:00 |
| Kontakt: | Kanta Petr |
| Telefon: | +420732 533 744 |
| Okres: | Klatovy |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dehtín | Klatovy | 18,00 | 18,00 | 16,79 | |
| 2. | Poděvousy | Domažlice | 18,35 | 18,35 | 17,99 | |
| 3. | Želčany | Plzeň-jih | 18,53 | 18,53 | 17,46 |
|
| 4. | Štichovice | Plzeň-sever | 19,04 | 17,99 | 19,04 | |
| 5. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 19,13 | 19,13 | 17,94 | |
| 6. | Hradec | Plzeň-jih | 19,86 | 19,58 | 19,86 | |
| 7. | Oprechtice | Domažlice | 20,06 | 20,06 | 19,25 | |
| 8. | Chotíkov | Plzeň-sever | 20,82 | 20,52 | 20,82 | |
| 9. | Úněšov | Plzeň-sever | 30,94 | 29,52 | 30,94 | |
| 10. | Štítary | Domažlice | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,55 | 16,65 | 16,65 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,97 | 16,97 | 16,97 | 2012/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Novosedly | Strakonice | 17,03 | 16,41 | 17,03 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 16,84 | 17,08 | 17,08 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,16 | 16,68 | 17,16 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Horní Kamenice | Domažlice | 17,22 | 16,66 | 17,22 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,23 | 17,24 | 17,24 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Žebnice | Plzeň-sever | 17,27 | 16,37 | 17,27 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,37 | 16,91 | 17,37 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,22 | 17,38 | 17,38 | 2011/07/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,39 | 17,32 | 17,39 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,42 | 17,34 | 17,42 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 17,43 | 17,27 | 17,43 | 2021/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Horní Kamenice | Domažlice | 16,92 | 17,50 | 17,50 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Vřeskovice | Klatovy | 17,11 | 17,51 | 17,51 | 2012/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Vřeskovice | Klatovy | 17,53 | 17,28 | 17,53 | 2011/07/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zahorčice | Klatovy | 17,58 | 17,30 | 17,58 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dehtín | Klatovy | 17,59 | 17,07 | 17,59 | 2020/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,95 | 17,60 | 17,60 | 2012/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vřeskovice | Klatovy | 16,64 | 17,60 | 17,60 | 2010/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Horní Kamenice | Domažlice | 17,61 | 16,94 | 17,61 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,24 | 17,68 | 17,68 | 2011/07/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Žernovice | Prachatice | 16,99 | 17,70 | 17,70 | 2011/07/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Žernovice A | Prachatice | 16,99 | 17,70 | 17,70 | 2011/07/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,76 | 17,78 | 17,78 | 2010/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 17,41 | 17,83 | 17,83 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Robčice | Plzeň-jih | 17,61 | 17,84 | 17,84 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Malinec | Plzeň-jih | 17,85 | 17,38 | 17,85 | 2010/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Poděvousy | Domažlice | 17,87 | 17,47 | 17,87 | 2011/07/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Poděvousy | Domažlice | 17,88 | 17,82 | 17,88 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Západočeská hasičská liga - Ženy | 18,53 | https://youtu.be/a9yHdNRJD-Y | Josef Vimr | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 18,65 | https://youtu.be/Iv9-of7sYSo | Josef Vimr | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 18,77 | https://youtu.be/BZJxiG9pYP8 | Petr Kanta | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 19,85 | https://youtu.be/GTyBFVyu_wM | Jícháč | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















