| Liga: | Velká cena OSH ČMS Uh.Hradiště |
| Stránky pořadatele: | http://www.hamis.estranky.cz/ |
| Kdy: | 10. 07. 2016 11:00 |
| Kontakt: | Petr Kropáč |
| Telefon: | 776048974 |
| Okres: | Uherské Hradiště |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Petr Kropáč |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rymice | Kroměříž | 17,18 | 16,48 | 17,18 | |
2. | Pravčice | Kroměříž | 17,73 | 17,24 | 17,73 | |
3. | Nětčice | Kroměříž | 17,90 | 17,48 | 17,90 | |
| 4. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 18,35 | 18,27 | 18,35 | |
| 5. | Pohořelice | Zlín | 18,71 | 18,69 | 18,71 | |
| 6. | Salaš | Uherské Hradiště | 21,56 | 21,56 | 21,01 | |
| 7. | Kunovice | Uherské Hradiště | 21,77 | 21,62 | 21,77 | |
8. | Zahnašovice | Kroměříž | 22,05 | 19,79 | 22,05 | |
| 9. | Bílovice | Uherské Hradiště | 22,32 | 19,75 | 22,32 | |
10. | Slušovice | Zlín | NP | 21,51 | - | |
| 10. | Jarošov | Uherské Hradiště | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rymice | Kroměříž | 17,09 | 16,98 | 17,09 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Rymice | Kroměříž | 16,48 | 17,18 | 17,18 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hradčovice | Uherské Hradiště | - | - | 17,39 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Rymice | Kroměříž | 17,45 | 17,00 | 17,45 | 2015/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pravčice | Kroměříž | 16,81 | 17,52 | 17,52 | 2015/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Výčapy | Třebíč | - | - | 17,53 | 2001/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pravčice | Kroměříž | 17,24 | 17,73 | 17,73 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 17,83 | 17,38 | 17,83 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,89 | 17,02 | 17,89 | 2002/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nětčice | Kroměříž | 17,48 | 17,90 | 17,90 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Kunovice | Vsetín | 17,63 | 17,90 | 17,90 | 2002/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pravčice | Kroměříž | 17,92 | 17,92 | 17,92 | 2011/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Pohořelice | Zlín | 17,98 | 18,03 | 18,03 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Rymice | Kroměříž | 18,11 | 17,91 | 18,11 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Vlachovice | Zlín | 18,04 | 18,12 | 18,12 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Radíkov | Přerov | 17,44 | 18,25 | 18,25 | 2002/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pohořelice | Zlín | - | - | 18,29 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 17,96 | 18,29 | 18,29 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Ivanovice na Hané | Vyškov | - | - | 18,33 | 2007/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 18,27 | 18,35 | 18,35 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Stará Ves | Frýdek-Místek | 18,37 | 17,00 | 18,37 | 2002/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Pohořelice | Zlín | 18,42 | 18,00 | 18,42 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Tečovice | Zlín | - | - | 18,45 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Opatovice | Přerov | - | - | 18,48 | 2001/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Výčapy | Třebíč | 17,59 | 18,56 | 18,56 | 2000/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Rychlov | Kroměříž | - | - | 18,59 | 2001/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Rychlov | Kroměříž | 17,84 | 18,68 | 18,68 | 2000/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Pohořelice | Zlín | 18,69 | 18,71 | 18,71 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 18,66 | 18,71 | 18,71 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Rymice | Kroměříž | 18,74 | 17,80 | 18,74 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Troch | 16 ** | 0 | 07.07.2016 21:38 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Troch | 17 ** | 0 | 07.07.2016 21:39 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a13005374 Kód: a13005374 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















