Mirošov - JLNS 2026 (Zlín)
O putovní pohár SDH Mirošov
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Jihovalašská liga nočních soutěží |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 22. 08. 2026 20:30 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Martin Hověžák |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Lipová A | Zlín | 15,08 | 14,62 | 15,08 | 0,46 | |
![]() | 2. | Nevšová C | Zlín | 15,31 | 14,81 | 15,31 | 0,50 | |
![]() | 3. | Mirošov C | Zlín | 15,42 | 15,42 | 14,81 | 0,61 | |
![]() | 4. | Vlachova Lhota | Zlín | 15,67 | 15,01 | 15,67 | 0,66 | |
![]() | 5. | Vrbětice | Zlín | 15,76 | 14,38 | 15,76 | 1,38 | |
![]() | 6. | Popov B | Zlín | 15,87 | 14,94 | 15,87 | 0,93 | |
![]() | 7. | Kněžpole A | Uherské Hradiště | 16,10 | 15,71 | 16,10 | 0,39 | |
![]() | 8. | Mirošov B | Zlín | 16,16 | 16,16 | 14,40 | 1,76 | |
![]() | 9. | Návojná | Zlín | 16,57 | 16,54 | 16,57 | 0,03 | |
![]() | 10. | Křekov A | Zlín | 16,81 | 16,81 | 16,72 | 0,09 | |
![]() | 11. | Smolina | Zlín | 17,29 | 17,29 | 17,08 | 0,21 | |
![]() | 12. | Ďurďové | Považská Bystrica | 17,43 | 17,43 | 15,90 | 1,53 | |
![]() | 13. | Bystřička | Vsetín | 17,47 | 17,47 | 17,47 | - | |
![]() | 14. | Loučka | Zlín | 18,27 | 17,04 | 18,27 | 1,23 | |
![]() | 15. | Pitín | Uherské Hradiště | 19,10 | 19,07 | 19,10 | 0,03 | |
![]() | 16. | Veselá B | Zlín | 25,81 | 25,81 | 24,22 | 1,59 | |
![]() | 17. | Kněžpole B | Uherské Hradiště | 26,34 | 16,19 | 26,34 | 10,15 | |
![]() | 18. | Lhota | Zlín | 30,40 | 30,40 | 28,64 | 1,76 | |
![]() | 19. | Rudimov | Zlín | 49,07 | 49,07 | 17,29 | 31,78 |
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Hostětín | Uherské Hradiště | 17,34 | 17,34 | 16,62 | 0,72 | |
![]() | 2. | Vlachovice | Zlín | 17,45 | 17,21 | 17,45 | 0,24 | |
![]() | 3. | Rudimov | Zlín | 17,91 | 17,91 | 16,87 | 1,04 | |
![]() | 4. | Popov | Zlín | 17,95 | 16,17 | 17,95 | 1,78 | |
![]() | 5. | Bílovice | Uherské Hradiště | 18,61 | 17,71 | 18,61 | 0,90 | |
![]() | 6. | Šarovy | Zlín | 19,10 | 17,57 | 19,10 | 1,53 | |
![]() | 7. | Lhota | Zlín | 19,15 | 18,93 | 19,15 | 0,22 | |
![]() | 8. | Hrobice | Zlín | 19,38 | 19,13 | 19,38 | 0,25 | |
![]() | 9. | Veselá | Zlín | 19,65 | 18,20 | 19,65 | 1,45 | |
![]() | 10. | Březolupy | Uherské Hradiště | 19,67 | 19,59 | 19,67 | 0,08 | |
![]() | 11. | Lipová | Zlín | 19,90 | 18,65 | 19,90 | 1,25 | |
![]() | 12. | Vizovice | Zlín | 24,12 | 24,12 | 21,41 | 2,71 | |
![]() | 13. | Nedašova Lhota | Zlín | 40,52 | 40,52 | 33,86 | 6,66 | |
![]() | 14. | Hradčovice | Uherské Hradiště | NP | - | - | - |
Muži>35, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Nedašova Lhota | Zlín | 18,14 | 17,84 | 18,14 | 0,30 | |
![]() | 2. | Vrbětice | Zlín | 19,25 | 16,85 | 19,25 | 2,40 | |
![]() | 3. | Křekov | Zlín | NP | - | - | - | |
![]() | 3. | Vlachovice | Zlín | NP | - | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mysločovice | Zlín | 15,89 | 15,47 | 15,89 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Vésky B | Uherské Hradiště | 16,71 | 16,05 | 16,71 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mladcová | Zlín | 16,89 | 16,68 | 16,89 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Veselá | Zlín | 16,73 | 17,08 | 17,08 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Vrbětice | Zlín | 16,88 | 17,13 | 17,13 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,18 | 16,88 | 17,18 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Mladcová | Zlín | 17,22 | 17,01 | 17,22 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vésky B | Uherské Hradiště | 17,23 | 16,84 | 17,23 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Velký Ořechov C | Zlín | 17,27 | 16,45 | 17,27 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Vrbětice | Zlín | 17,38 | 16,63 | 17,38 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nevšová | Zlín | 17,45 | 17,16 | 17,45 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Mladcová | Zlín | 17,50 | 17,16 | 17,50 | 2023/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Mladcová | Zlín | 17,24 | 17,52 | 17,52 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Velký Ořechov C | Zlín | 16,08 | 17,57 | 17,57 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Kněžpole A | Uherské Hradiště | 17,59 | 17,38 | 17,59 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Nevšová | Zlín | 17,62 | 17,31 | 17,62 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Mysločovice | Zlín | 17,77 | 1,72 | 17,77 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mirošov | Zlín | 17,13 | 17,86 | 17,86 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Mladcová | Zlín | 17,89 | 17,13 | 17,89 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vrbětice | Zlín | 17,65 | 17,91 | 17,91 | 2023/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Mirošov B | Zlín | 16,98 | 18,01 | 18,01 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Kněžpole A | Uherské Hradiště | 18,01 | 17,78 | 18,01 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Velký Ořechov B | Zlín | 18,06 | 17,41 | 18,06 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nedašova Lhota | Zlín | 17,90 | 18,17 | 18,17 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Vrbětice | Zlín | 17,14 | 18,17 | 18,17 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mirošov B | Zlín | 18,25 | 17,47 | 18,25 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Všemina | Zlín | 18,09 | 18,39 | 18,39 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Nedašov | Zlín | 18,42 | 17,70 | 18,42 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Mirošov C | Zlín | 17,81 | 18,59 | 18,59 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Všemina | Zlín | 17,62 | 18,65 | 18,65 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















