| Liga: | Velká cena OSH Přerov |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 05. 08. 2017 13:00 |
| Kontakt: | Zdeněk Matyásek |
| Telefon: | 602 420 193 |
| Okres: | Přerov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | Jiři Buzinis |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice B | Kroměříž | 17,13 | 17,13 | 16,60 | |
| 2. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 17,45 | 17,45 | 17,04 | |
| 3. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 17,53 | 17,51 | 17,53 | |
| 4. | Kunovice | Vsetín | 18,32 | 17,96 | 18,32 | |
| 5. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,38 | 18,38 | 17,99 | |
| 6. | Špičky | Přerov | 19,28 | 19,28 | 16,79 | |
7. | Vlčnov | Nový Jičín | 19,77 | 19,77 | 18,94 | |
| 8. | Hlinsko | Přerov | 19,89 | 18,86 | 19,89 | |
| 9. | Drahotuše (Hranice IV) | Přerov | 20,68 | 19,25 | 20,68 | |
| 10. | Poruba | Přerov | 21,66 | 20,03 | 21,66 | |
| 11. | Radíkov | Přerov | 22,35 | 22,35 | 22,33 | |
| 12. | Potštát | Přerov | 22,36 | 22,36 | 20,82 | |
| 13. | Opatovice | Přerov | NP | NP | NP |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hustopeče nad Bečvou | Přerov | 16,39 | 16,08 | 16,39 | |
| 2. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 16,47 | 16,34 | 16,47 | |
| 3. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 18,32 | 17,82 | 18,32 | |
| 4. | Hrabůvka | Přerov | 18,56 | 18,56 | 18,26 | |
| 5. | Poruba | Přerov | 18,68 | 18,21 | 18,68 | |
| 6. | Opatovice | Přerov | 19,34 | 18,87 | 19,34 | |
| 7. | Vysoká | Přerov | 22,90 | 18,98 | 22,90 | |
| 8. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 26,20 | 26,20 | 26,15 | |
| 9. | Špičky | Přerov | NP | NP | NP | |
| 10. | Černotín | Přerov | NP | NP | NP | |
| 11. | Hluzov | Přerov | MS | 20,07 | 20,82 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mirošov | Zlín | 14,54 | 14,63 | 14,63 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hrabůvka | Přerov | 16,14 | 15,09 | 15,09 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Špičky | Přerov | 15,20 | 14,89 | 15,20 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Luboměř | Nový Jičín | 15,25 | 14,48 | 15,25 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hranice | Přerov | 15,85 | 15,46 | 15,85 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 16,03 | 14,60 | 16,03 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Vysoká | Přerov | 15,19 | 16,12 | 16,12 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hliník nad Váhom | Bytča | 16,27 | 15,03 | 16,27 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Lešná | Vsetín | 16,30 | 15,58 | 16,30 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 17,04 | 16,34 | 17,04 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 17,31 | 16,49 | 17,31 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Jasenice | Vsetín | 17,15 | 18,11 | 18,11 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hustopeče nad Bečvou | Přerov | 27,65 | 27,72 | 27,72 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Nevšová | Zlín | NP | NP | NP | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Poruba | Přerov | NP | NP | NP | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Olšovec | Přerov | NP | NP | NP | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Podolí | Vsetín | NP | NP | NP | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Císařov | Přerov | NP | NP | NP | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,77 | 16,66 | 16,77 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,82 | 16,21 | 16,82 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Radíkov | Přerov | 16,95 | 16,71 | 16,95 | 2009/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 16,95 | 17,05 | 17,05 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pravčice B | Kroměříž | 17,13 | 16,60 | 17,13 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Opatovice | Přerov | 17,37 | 16,95 | 17,37 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 17,45 | 17,04 | 17,45 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 17,51 | 17,53 | 17,53 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Špičky | Přerov | 16,21 | 17,57 | 17,57 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hlinsko | Přerov | 17,47 | 18,05 | 18,05 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 18,18 | 18,07 | 18,18 | 2009/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Komárovice | Vsetín | 17,78 | 18,30 | 18,30 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Kunovice | Vsetín | 17,96 | 18,32 | 18,32 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Olšovec | Přerov | 16,95 | 18,36 | 18,36 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,38 | 17,99 | 18,38 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hlinsko | Přerov | 17,25 | 18,50 | 18,50 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Nevšová | Zlín | 18,58 | 18,51 | 18,58 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Loukov | Kroměříž | 18,61 | 18,42 | 18,61 | 2009/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Kunovice | Vsetín | 17,93 | 18,67 | 18,67 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 16,31 | 18,88 | 18,88 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hlinsko | Přerov | 18,98 | 19,13 | 19,13 | 2009/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 19,18 | 18,64 | 19,18 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Opatovice | Přerov | 17,82 | 19,20 | 19,20 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Špičky | Přerov | 19,28 | 16,79 | 19,28 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Vlčnov | Nový Jičín | 19,77 | 18,94 | 19,77 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hlinsko | Přerov | 18,86 | 19,89 | 19,89 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Opatovice | Přerov | - | - | 19,97 | 2006/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Poruba | Přerov | 19,72 | 20,08 | 20,08 | 2009/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Opatovice | Přerov | 20,12 | 19,70 | 20,12 | 2009/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Olšovec | Přerov | 18,32 | 20,20 | 20,20 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Velká cena OSH Přerov - Muži | NP | https://youtu.be/j-l2DFREAnE | Ondřej Hlavinka | |
Velká cena OSH Přerov - Muži | NP | https://youtu.be/RrmtkwFzaVU | Ondřej Hlavinka | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/08/02 | Milotice nad Bečvou, 8. kolo VC OSH Přerov | |
| 2024/08/03 | Milotice nad Bečvou, 7. kolo VC OSH Přerov | |
| 2023/08/05 | Milotice nad Bečvou, O pohár SDH | |
| 2022/08/06 | Milotice n. B., O pohár SDH | |
| 2021/08/01 | Milotice n. B., O pohár SDH | |
| 2020/08/01 | ZRUŠENO !!!! - Milotice/n/B, O pohár SDH Milotice nad Bečvou | |
| 2019/08/03 | Milotice nad Bečvou, O pohár SDH | |
| 2018/08/04 | Milotice nad Bečvou, O pohár SDH | |
| 2017/08/05 | Milotice nad Bečvou, O pohár SDH | |
| 2016/08/06 | Milotice nad Bečvou, Pohárová soutěž, 2B | |
| 2014/08/02 | MILOTICE n.B., O pohár SDH Milotice nad Bečvou | |
| 2013/08/03 | Milotice, hasičské cvičiště, O Pohár Milotice nad Bečvou | |
| 2009/08/08 | Milotice nad Bečvou, PR, O pohár starosty OU | |
| 2006/08/13 | Milotice nad Bečvou, PR, O pohár starosty OU | |
| 2005/08/14 | Milotice, PR, O pohár SDH Milotice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















