| Liga: | Benešovská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 25. 07. 2015 12:30 |
| Kontakt: | Jan Trefil |
| Telefon: | 721 100 473 |
| Okres: | Benešov |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Benešovská Liga |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Louňovice pod Blaníkem B | Benešov | 17,46 | - | - | |
| 2. | Všechlapy | Benešov | 18,21 | - | - | |
| 3. | Martinice | Benešov | 18,29 | - | - | |
| 4. | Dvorce | Tábor | 18,52 | - | - | |
| 5. | Jankov | Benešov | 18,84 | - | - | |
| 6. | Tomice | Benešov | 19,32 | - | - | |
| 7. | Louňovice pod Blaníkem A | Benešov | 19,65 | - | - | |
| 8. | Střezimíř | Benešov | 20,04 | - | - | |
| 9. | Malovice | Benešov | 20,05 | - | - |
|
| 10. | Zdislavice | Benešov | 21,13 | - | - | |
| 11. | Dalovy A | Benešov | 21,82 | - | - | |
| 12. | Daměnice | Benešov | 22,22 | - | - | |
| 13. | Makov | Tábor | 22,52 | - | - | |
| 14. | Načeradec | Benešov | 30,23 | - | - | |
| 15. | Sloup | Praha-západ | 34,83 | - | - | |
| 16. | Petrovice | Příbram | 35,72 | - | - | |
| 17. | Chotčiny | Tábor | 40,72 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,60 | 16,35 | 16,60 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Jankov | Benešov | 16,66 | 16,26 | 16,66 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zdislavice A | Benešov | 16,76 | 16,71 | 16,76 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Jankov | Benešov | - | - | 16,84 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chářovice Špona | Benešov | 16,91 | 16,44 | 16,91 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chářovice A | Benešov | - | - | 17,05 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Daměnice | Benešov | 17,07 | 17,11 | 17,11 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Malovice | Benešov | 17,04 | 17,16 | 17,16 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Makov | Tábor | 17,18 | 16,68 | 17,18 | 2025/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zdislavice | Benešov | 16,94 | 17,19 | 17,19 | 2025/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,91 | 17,21 | 17,21 | 2022/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Daměnice | Benešov | 16,92 | 17,25 | 17,25 | 2025/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Jankov | Benešov | 17,27 | 16,68 | 17,27 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Malovice | Benešov | 17,27 | 16,94 | 17,27 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Chářovice Špona | Benešov | 16,86 | 17,29 | 17,29 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Drahňovice | Benešov | 17,32 | 16,76 | 17,32 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Sloup A | Praha-západ | 17,25 | 17,32 | 17,32 | 2022/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Malovice | Benešov | 16,65 | 17,34 | 17,34 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Tomice | Benešov | 17,34 | 17,29 | 17,34 | 2022/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Tomice | Benešov | 17,38 | 17,04 | 17,38 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Chářovice B | Benešov | - | - | 17,41 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Chářovice Špona | Benešov | 17,27 | 17,41 | 17,41 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Malovice | Benešov | 17,22 | 17,42 | 17,42 | 2022/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Chářovice A | Benešov | 16,77 | 17,42 | 17,42 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Daměnice | Benešov | 17,43 | 16,71 | 17,43 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Zdislavice | Benešov | 17,44 | 16,84 | 17,44 | 2022/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Tomice | Benešov | 17,12 | 17,47 | 17,47 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Radětice | Příbram | 17,44 | 17,49 | 17,49 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Drahňovice | Benešov | 17,53 | 17,16 | 17,53 | 2022/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Daměnice | Benešov | 17,51 | 17,54 | 17,54 | 2022/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Benešovská hasičská liga - Muži | 18,95 | https://youtu.be/_I3vNmICuf8 | Karel Trefil | |
Benešovská hasičská liga - Ženy | 20,05 | https://youtu.be/rIh2hQGGeE0 | Karel Trefil | |
Benešovská hasičská liga - Muži | 21,44 | https://youtu.be/mftRjFX6Hh0 | Karel Trefil | |
Benešovská hasičská liga - Muži | NP | https://youtu.be/prgICC7PkxA | Tomáš Švec | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/08/17 | Malovice, 8. kolo Benešovské hasičské ligy Malovice | |
| 2025/08/16 | Malovice, 7. kolo Benešovské hasičské ligy Malovice | |
| 2024/07/20 | Malovice, 5. kolo Benešovské hasičské ligy Malovice | |
| 2023/08/20 | Malovice, 10. kolo Benešovské hasičské ligy Malovice | |
| 2022/07/17 | Malovice, 5. kolo Benešovské hasičské ligy Malovice | |
| 2021/08/28 | Malovice, 9. kolo Benešovské hasičské ligy Malovice | |
| 2020/08/23 | Malovice, BNL Malovice | |
| 2019/07/27 | Malovice, 7. kolo Benešovské hasičské ligy | |
| 2018/07/28 | Malovice, 5. kolo BNL- denní soutěž | |
| 2017/07/29 | Malovice, 5. kolo BNL- denní soutěž | |
| 2016/07/30 | Malovice, O pohár | |
| 2015/07/25 | Malovice, O pohár | |
| 2014/08/02 | Malovice, O pohár | |
| 2013/08/03 | Malovice, 5. kolo BNL | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















