| Liga: | Benešovská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 15. 07. 2018 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sloup | Praha-západ | 17,04 | 16,92 | 17,04 | |
| 2. | Malovice | Benešov | 17,42 | 17,40 | 17,42 | |
| 3. | Daměnice | Benešov | 17,54 | 17,27 | 17,54 | |
| 4. | Dalovy | Benešov | 17,93 | 17,93 | 16,96 | |
| 5. | Louňovice pod Blaníkem | Benešov | 18,18 | 18,08 | 18,18 | |
| 6. | Všechlapy | Benešov | 18,29 | 18,29 | 18,08 | |
| 7. | Martinice | Kroměříž | 18,68 | 18,68 | 18,56 | |
| 8. | Bezděčín | Tábor | 18,92 | 16,93 | 18,92 | |
| 9. | Chrbonín | Tábor | 19,09 | 19,09 | 18,57 | |
| 10. | Načeradec | Benešov | 19,28 | 19,10 | 19,28 | |
| 11. | Zdislavice | Benešov | 19,34 | 19,34 | 19,13 | |
| 12. | Ratměřice | Benešov | 20,36 | 19,12 | 20,36 | |
| 13. | Tomice | Benešov | 20,40 | 20,40 | 19,82 | |
| 14. | Rožmitál pod Třemšínem | Příbram | 20,87 | 20,87 | 20,51 | |
| 15. | Chlum | Český Krumlov | 23,19 | 22,43 | 23,19 | |
| 16. | Drhovice | Tábor | 23,25 | 23,25 | 22,46 | |
| 17. | Kamenná Lhota | Tábor | 26,52 | 26,48 | 26,52 | |
| 18. | Střezimíř | Benešov | 27,80 | 27,80 | 26,70 | |
| 19. | Březnice | Příbram | 28,96 | 20,13 | 28,96 | |
| 12000. | Moraveč | Tábor | - | - | - | |
| 12000. | Smrkov | Tábor | - | 34,59 | 30,88 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krotějov Sport | Tábor | 16,31 | 16,23 | 16,31 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,33 | 16,23 | 16,33 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zahorčice | Strakonice | 16,39 | 15,87 | 16,39 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Drahňovice | Benešov | 16,31 | 16,46 | 16,46 | 2022/07/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Jankov | Benešov | 16,30 | 16,61 | 16,61 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chářovice Špona | Benešov | 16,49 | 16,66 | 16,66 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zdislavice | Benešov | 16,73 | 16,72 | 16,73 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Sedlčany | Příbram | 16,83 | 16,76 | 16,83 | 2022/07/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zdislavice | Benešov | 16,85 | 16,39 | 16,85 | 2022/07/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 16,86 | 16,72 | 16,86 | 2020/08/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Daměnice | Benešov | 16,76 | 16,86 | 16,86 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Chářovice Špona | Benešov | 16,80 | 16,87 | 16,87 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Nalžovice | Příbram | 16,89 | 16,77 | 16,89 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Sloup | Praha-západ | 16,92 | 16,64 | 16,92 | 2020/08/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Sedlčany | Příbram | 16,85 | 16,93 | 16,93 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Drahňovice | Benešov | 16,35 | 16,95 | 16,95 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,03 | 16,96 | 16,96 | 2022/07/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Tomice | Benešov | 16,97 | 16,81 | 16,97 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Chářovice Špona | Benešov | 17,01 | 17,00 | 17,01 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Daměnice | Benešov | 17,03 | 16,64 | 17,03 | 2022/07/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nalžovice | Příbram | 17,04 | 17,00 | 17,04 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Daměnice | Benešov | 16,89 | 17,05 | 17,05 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Daměnice | Benešov | 17,03 | 17,10 | 17,10 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Ctiboř | Benešov | 17,11 | 16,92 | 17,11 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 17,12 | 17,11 | 17,12 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Tomice | Benešov | 17,14 | 17,13 | 17,14 | 2020/08/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Daměnice | Benešov | 17,17 | 16,97 | 17,17 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | - Stoklasná lhota | bez určení okresu | 17,21 | 16,79 | 17,21 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nalžovice | Příbram | 17,19 | 17,23 | 17,23 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Drahňovice | Benešov | 17,24 | 16,69 | 17,24 | 2020/08/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/07/13 | Fotbalové hřiště Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy Makov | |
| 2024/07/14 | Makov, 4. kolo Benešovské hasičské ligy Makov | |
| 2023/07/16 | Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy Makov | |
| 2022/07/03 | Makov, 2. kolo Benešovské hasičské ligy Makov | |
| 2021/08/14 | Makov, 6. kolo Benešovské hasičské ligy Makov | |
| 2020/08/08 | Makov, BNL Makov | |
| 2019/07/14 | Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy | |
| 2018/07/15 | Makov, O pohár | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















