| Liga: | Benešovská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 08. 08. 2020 12:30 |
| Kontakt: | Jiří Švec |
| Telefon: | 725 853 801 |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Benešovská Liga |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sloup | Praha-západ | 17,11 | 17,11 | 16,15 | |
| 2. | Radošovice | Benešov | 17,32 | 17,32 | 16,96 | |
| 3. | - Martomice | bez určení okresu | 18,10 | 18,10 | 17,35 | |
| 4. | Malovice | Benešov | 18,20 | 18,20 | 17,71 | |
| 5. | Chlum | Benešov | 18,27 | 17,53 | 18,27 | |
| 6. | Ratměřice | Benešov | 18,87 | 18,87 | 18,33 | |
| 7. | Daměnice | Benešov | 19,29 | 19,29 | 17,93 | |
| 8. | Chrbonín | Tábor | 19,38 | 19,14 | 19,38 | |
| 9. | Dalovy | Benešov | 19,59 | 19,59 | 17,29 | |
| 10. | Střezimíř | Benešov | 20,05 | 19,20 | 20,05 | |
| 11. | Smrkov | Tábor | 20,71 | 20,71 | 19,39 | |
| 12. | Slapy | Tábor | 20,87 | 20,87 | 19,18 | |
| 13. | Šebířov | Tábor | 22,85 | 22,85 | 21,46 | |
| 14. | - Křížkový Újezdec | bez určení okresu | 27,70 | 27,62 | 27,70 | |
| 15. | Čechtice | Benešov | NP | NP | NP | |
| 15. | Chářovice | Benešov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | - Martomice | bez určení okresu | 16,17 | 16,15 | 16,17 | 2022/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Tomice | Benešov | 16,31 | 16,08 | 16,31 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Tomice Martomice | Benešov | 15,49 | 16,37 | 16,37 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | - Martomice | bez určení okresu | 16,52 | 16,61 | 16,61 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Tomice Martomice | Benešov | 16,68 | 16,55 | 16,68 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Radošovice | Benešov | 16,62 | 16,70 | 16,70 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Sloup | Praha-západ | 16,92 | 17,04 | 17,04 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Chlum | Benešov | 17,10 | 16,89 | 17,10 | 2022/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Sloup | Praha-západ | 17,11 | 16,15 | 17,11 | 2020/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chlum | Benešov | 17,03 | 17,12 | 17,12 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Malovice | Benešov | 16,76 | 17,22 | 17,22 | 2022/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Radošovice | Benešov | 17,32 | 16,96 | 17,32 | 2020/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zdislavice | Benešov | 16,71 | 17,37 | 17,37 | 2022/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dalovy | Benešov | 17,37 | 17,30 | 17,37 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Malovice | Benešov | 17,40 | 17,42 | 17,42 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Chářovice B | Benešov | 17,27 | 17,42 | 17,42 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Dalovy | Benešov | 17,49 | 17,14 | 17,49 | 2022/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Radošovice | Benešov | 17,53 | 17,40 | 17,53 | 2023/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Daměnice | Benešov | 17,27 | 17,54 | 17,54 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Radošovice | Benešov | 17,23 | 17,56 | 17,56 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Daměnice | Benešov | 17,71 | 17,63 | 17,71 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Šebířov | Tábor | 17,59 | 17,74 | 17,74 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Chářovice | Benešov | 17,87 | 17,15 | 17,87 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Šebířov | Tábor | 17,77 | 17,92 | 17,92 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Dalovy | Benešov | 17,93 | 16,96 | 17,93 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Ratměřice | Benešov | 17,98 | 18,08 | 18,08 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | - Martomice | bez určení okresu | 18,10 | 17,35 | 18,10 | 2020/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Dalovy | Benešov | 18,13 | 17,25 | 18,13 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Louňovice pod Blaníkem | Benešov | 18,08 | 18,18 | 18,18 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Malovice | Benešov | 18,20 | 17,71 | 18,20 | 2020/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/07/13 | Fotbalové hřiště Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy Makov | |
| 2024/07/14 | Makov, 4. kolo Benešovské hasičské ligy Makov | |
| 2023/07/16 | Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy Makov | |
| 2022/07/03 | Makov, 2. kolo Benešovské hasičské ligy Makov | |
| 2021/08/14 | Makov, 6. kolo Benešovské hasičské ligy Makov | |
| 2020/08/08 | Makov, BNL Makov | |
| 2019/07/14 | Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy | |
| 2018/07/15 | Makov, O pohár | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















