| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 04. 09. 2016 12:00 |
| Kontakt: | SDH Lysice |
| Telefon: | |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sychotín B | Blansko | 16,57 | 16,57 | 16,16 | |
| 2. | Senetářov | Blansko | 17,50 | 17,50 | 17,41 | |
| 3. | Černovice | Blansko | 17,73 | 17,11 | 17,73 |
|
| 4. | Žernovník | Blansko | 18,13 | 18,13 | 17,83 | |
| 5. | Senetářov B | Blansko | 18,59 | 18,59 | 18,40 | |
| 6. | Těchov | Blansko | 18,74 | 18,74 | 18,49 | |
| 7. | Žďár | Blansko | 19,08 | 19,08 | 17,69 | |
| 8. | Černovice B | Blansko | 19,34 | 18,85 | 19,34 | |
| 9. | Černá Hora | Blansko | 19,57 | 18,94 | 19,57 | |
| 10. | Malá Lhota | Blansko | 20,04 | 20,04 | 19,84 | |
| 11. | Petrovice SK | Blansko | 21,68 | 21,68 | 21,27 | |
| 12. | Němčice | Blansko | 46,83 | 46,83 | 46,75 | |
| 13. | Ostrov u Macochy | Blansko | NP | - | - | |
| 14. | Sebranice | Blansko | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sychotín B | Blansko | 16,57 | 16,16 | 16,57 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nedvězí | Svitavy | 16,87 | 16,82 | 16,87 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Žernovník | Blansko | 16,92 | 16,83 | 16,92 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Senetářov | Blansko | 17,04 | 16,99 | 17,04 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Lysice | Blansko | 17,10 | 17,04 | 17,10 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Sychotín | Blansko | 17,15 | 16,53 | 17,15 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Senetářov | Blansko | 16,83 | 17,31 | 17,31 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Černovice | Blansko | 17,41 | 16,90 | 17,41 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Němčice | Blansko | 17,42 | 17,07 | 17,42 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nedvězí | Svitavy | 17,46 | 16,85 | 17,46 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Senetářov | Blansko | 17,50 | 17,41 | 17,50 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bořitov | Blansko | 16,92 | 17,51 | 17,51 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Žernovník | Blansko | 17,51 | 16,92 | 17,51 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Senetářov | Blansko | 17,61 | 16,79 | 17,61 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,71 | 17,20 | 17,71 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Černovice | Blansko | 17,11 | 17,73 | 17,73 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Olší | Brno-venkov | 17,59 | 17,82 | 17,82 | 2011/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Malá Lhota | Blansko | 17,92 | 17,94 | 17,94 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hodějice | Vyškov | 17,98 | 17,28 | 17,98 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Malá Lhota | Blansko | 17,77 | 18,02 | 18,02 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bořitov | Blansko | 17,12 | 18,02 | 18,02 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Žernovník | Blansko | 18,04 | 16,68 | 18,04 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Nedvězí | Svitavy | 18,07 | 18,06 | 18,07 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Sebranice | Blansko | 18,08 | 17,00 | 18,08 | 2011/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Žernovník | Blansko | 18,13 | 17,83 | 18,13 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Němčice | Blansko | 18,18 | 17,90 | 18,18 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Sychotín | Blansko | 17,98 | 18,21 | 18,21 | 2011/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Ostrov u Macochy | Blansko | 18,22 | 17,86 | 18,22 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Černovice | Blansko | 18,15 | 18,23 | 18,23 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Černovice B | Blansko | 18,28 | 17,97 | 18,28 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ostrov u Macochy | Blansko | 15,04 | 14,76 | 15,04 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Senetářov | Blansko | 15,80 | 15,84 | 15,84 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Račice | Vyškov | 16,04 | 15,84 | 16,04 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Senetářov | Blansko | 16,28 | 16,23 | 16,28 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sychotín | Blansko | 16,46 | 15,64 | 16,46 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Žernovník | Blansko | 16,69 | 16,52 | 16,69 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Senetářov | Blansko | 16,81 | 16,80 | 16,81 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Senetářov | Blansko | 16,55 | 16,82 | 16,82 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Žernovník | Blansko | 16,71 | 17,21 | 17,21 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Kotvrdovice | Blansko | 16,82 | 17,33 | 17,33 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,44 | 16,54 | 17,44 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Kotvrdovice | Blansko | 17,24 | 17,68 | 17,68 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,83 | 17,77 | 17,83 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Velké Opatovice | Blansko | 17,30 | 18,23 | 18,23 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Černovice | Blansko | 18,44 | 18,31 | 18,44 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bořitov | Blansko | 17,88 | 18,53 | 18,53 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Černá Hora | Blansko | 18,57 | 18,33 | 18,57 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Senetářov | Blansko | 18,59 | 18,01 | 18,59 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lysice | Blansko | 18,64 | 18,07 | 18,64 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Němčice | Blansko | 16,73 | 18,74 | 18,74 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Kotvrdovice | Blansko | 18,36 | 19,16 | 19,16 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bořitov | Blansko | 19,22 | 18,23 | 19,22 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Lipovec | Blansko | 19,42 | 18,47 | 19,42 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Kunštát | Blansko | 18,87 | 19,85 | 19,85 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bořitov | Blansko | 19,88 | 19,62 | 19,88 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Senetářov | Blansko | 19,59 | 19,92 | 19,92 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pasohlávky | Brno-venkov | 20,41 | 19,58 | 20,41 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Velké Opatovice | Blansko | 20,51 | 19,35 | 20,51 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Šebetov | Blansko | 20,70 | 17,78 | 20,70 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Černovice | Blansko | 23,22 | 21,59 | 23,22 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Troch | 17 ** | 0 | 31.08.2016 19:41 | |
| Radek Staněk | 17 ** | 0 | 14.08.2016 10:28 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Troch | 17 ** | 0 | 31.08.2016 19:41 | |
| Radek Staněk | 17 ** | 0 | 14.08.2016 10:29 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Velká cena Blanenska v PÚ - Muži | 16,70 | https://youtu.be/OofP5baY2wg | Ondřej Lukeš | |
Velká cena Blanenska v PÚ - Ženy | 17,73 | https://youtu.be/Blzt7oW0vdk | Gabriela Musilová | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















