| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 01. 09. 2013 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Černovice | Blansko | 18,30 | 18,30 | 18,23 |
|
| 2. | Sychotín | Blansko | 18,92 | 18,92 | 17,47 |
|
| 3. | Šošůvka | Blansko | 19,52 | 18,71 | 19,52 |
|
| 4. | Němčice | Blansko | 19,76 | 19,76 | 19,14 |
|
| 5. | Ostrov u Macochy | Blansko | 19,88 | 19,29 | 19,88 |
|
| 6. | Černá Hora | Blansko | 21,91 | 18,08 | 21,91 |
|
| 7. | Drnovice | Blansko | 22,15 | 21,90 | 22,15 |
|
| 8. | Malá Lhota | Blansko | 26,09 | 19,72 | 26,09 |
|
| 9. | Těchov | Blansko | 30,03 | 30,03 | 29,94 |
|
| 10. | Petrovice SK | Blansko | 31,01 | 31,01 | 29,10 |
|
| 11. | Sebranice | Blansko | 36,41 | 18,93 | 36,41 |
|
| 12. | Žernovník | Blansko | 39,52 | 39,52 | 21,55 |
|
| 13. | Žďár | Blansko | NP | NP | NP |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sychotín B | Blansko | 16,57 | 16,16 | 16,57 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nedvězí | Svitavy | 16,87 | 16,82 | 16,87 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Žernovník | Blansko | 16,92 | 16,83 | 16,92 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Senetářov | Blansko | 17,04 | 16,99 | 17,04 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Lysice | Blansko | 17,10 | 17,04 | 17,10 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Sychotín | Blansko | 17,15 | 16,53 | 17,15 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Senetářov | Blansko | 16,83 | 17,31 | 17,31 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Černovice | Blansko | 17,41 | 16,90 | 17,41 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Němčice | Blansko | 17,42 | 17,07 | 17,42 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nedvězí | Svitavy | 17,46 | 16,85 | 17,46 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Senetářov | Blansko | 17,50 | 17,41 | 17,50 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Žernovník | Blansko | 17,51 | 16,92 | 17,51 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bořitov | Blansko | 16,92 | 17,51 | 17,51 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Senetářov | Blansko | 17,61 | 16,79 | 17,61 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,71 | 17,20 | 17,71 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Černovice | Blansko | 17,11 | 17,73 | 17,73 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Olší | Brno-venkov | 17,59 | 17,82 | 17,82 | 2011/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Malá Lhota | Blansko | 17,92 | 17,94 | 17,94 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hodějice | Vyškov | 17,98 | 17,28 | 17,98 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bořitov | Blansko | 17,12 | 18,02 | 18,02 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Malá Lhota | Blansko | 17,77 | 18,02 | 18,02 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Žernovník | Blansko | 18,04 | 16,68 | 18,04 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Nedvězí | Svitavy | 18,07 | 18,06 | 18,07 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Sebranice | Blansko | 18,08 | 17,00 | 18,08 | 2011/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Žernovník | Blansko | 18,13 | 17,83 | 18,13 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Němčice | Blansko | 18,18 | 17,90 | 18,18 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Sychotín | Blansko | 17,98 | 18,21 | 18,21 | 2011/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Ostrov u Macochy | Blansko | 18,22 | 17,86 | 18,22 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Černovice | Blansko | 18,15 | 18,23 | 18,23 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Černovice B | Blansko | 18,28 | 17,97 | 18,28 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ostrov u Macochy | Blansko | 15,04 | 14,76 | 15,04 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Senetářov | Blansko | 15,80 | 15,84 | 15,84 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Račice | Vyškov | 16,04 | 15,84 | 16,04 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Senetářov | Blansko | 16,28 | 16,23 | 16,28 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sychotín | Blansko | 16,46 | 15,64 | 16,46 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Žernovník | Blansko | 16,69 | 16,52 | 16,69 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Senetářov | Blansko | 16,81 | 16,80 | 16,81 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Senetářov | Blansko | 16,55 | 16,82 | 16,82 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Žernovník | Blansko | 16,71 | 17,21 | 17,21 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Kotvrdovice | Blansko | 16,82 | 17,33 | 17,33 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,44 | 16,54 | 17,44 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Kotvrdovice | Blansko | 17,24 | 17,68 | 17,68 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,83 | 17,77 | 17,83 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Velké Opatovice | Blansko | 17,30 | 18,23 | 18,23 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Černovice | Blansko | 18,44 | 18,31 | 18,44 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bořitov | Blansko | 17,88 | 18,53 | 18,53 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Černá Hora | Blansko | 18,57 | 18,33 | 18,57 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Senetářov | Blansko | 18,59 | 18,01 | 18,59 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lysice | Blansko | 18,64 | 18,07 | 18,64 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Němčice | Blansko | 16,73 | 18,74 | 18,74 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Kotvrdovice | Blansko | 18,36 | 19,16 | 19,16 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bořitov | Blansko | 19,22 | 18,23 | 19,22 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Lipovec | Blansko | 19,42 | 18,47 | 19,42 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Kunštát | Blansko | 18,87 | 19,85 | 19,85 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bořitov | Blansko | 19,88 | 19,62 | 19,88 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Senetářov | Blansko | 19,59 | 19,92 | 19,92 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pasohlávky | Brno-venkov | 20,41 | 19,58 | 20,41 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Velké Opatovice | Blansko | 20,51 | 19,35 | 20,51 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Šebetov | Blansko | 20,70 | 17,78 | 20,70 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Černovice | Blansko | 23,22 | 21,59 | 23,22 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Jan Špidlík | 17 ** | 10 | 01.09.2013 08:55 | |
| Jan Zahradník | 17 ** | 5 | 30.08.2013 14:18 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 2 | 31.08.2013 08:10 | |
| Jaroslav Vejtasa | 17 ** | 0 | 29.08.2013 19:17 | |
| Ivana Hynčicová | 17 ** | 0 | 29.08.2013 20:02 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 31.08.2013 18:41 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 0 | 31.08.2013 19:44 | |
| Josef Navrátil | 17 ** | 0 | 30.08.2013 19:37 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Jan Zahradník | 18 ** | 25 | 30.08.2013 14:18 | |
| Jan Špidlík | 18 ** | 20 | 01.09.2013 08:56 | |
| Michal Matějíček | 18 ** | 16 | 31.08.2013 18:41 | |
| Josef Navrátil | 18 ** | 9 | 30.08.2013 19:34 | |
| Petr Kropáč | 18 ** | 7 | 31.08.2013 08:10 | |
| Ivana Hynčicová | 17 ** | 0 | 29.08.2013 20:02 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 0 | 31.08.2013 19:44 | |
| Jaroslav Vejtasa | 17 ** | 0 | 29.08.2013 19:17 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















