| Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 14. 05. 2017 13:00 |
| Kontakt: | Tomáš Kulenda |
| Telefon: | 776 148 428 |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pravčice B | Kroměříž | 17,22 | 17,22 | 17,12 | |
2. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,83 | 17,51 | 17,83 | |
| 3. | Nedašova Lhota | Zlín | 18,48 | 18,48 | 17,37 | |
4. | Pravčice | Kroměříž | 18,85 | 17,39 | 18,85 | |
| 5. | Vlachovice | Zlín | 18,95 | 18,76 | 18,95 | |
| 6. | Hřivínův Újezd | Zlín | 19,77 | 19,77 | 18,83 | |
| 7. | Sazovice | Zlín | 20,65 | 20,65 | 18,77 | |
| 8. | Prštné | Zlín | 21,01 | 19,42 | 21,01 | |
| 9. | Machová | Zlín | 21,36 | 19,30 | 21,36 | |
10. | Jarošov | Uherské Hradiště | 22,24 | 21,79 | 22,24 | |
| 11. | Velký Ořechov | Zlín | 22,79 | 22,79 | 22,39 | |
12. | Bílovice | Uherské Hradiště | 23,12 | 23,12 | 22,45 | |
| 13. | Bratřejov | Zlín | 23,69 | 23,69 | 23,29 | |
| 14. | Březová | Zlín | 27,85 | 23,95 | 27,85 | |
| 15. | Racková | Zlín | 28,14 | 28,14 | 20,81 | |
| 16. | Lhota | Zlín | 29,09 | 29,09 | 28,79 | |
| 17. | Slušovice | Zlín | 33,70 | 31,83 | 33,70 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bílovice | Uherské Hradiště | 21,20 | 21,12 | 21,20 | |
| 2. | Lukov | Zlín | 23,23 | 22,57 | 23,23 | |
| 3. | Míkovice | Uherské Hradiště | 23,56 | 22,95 | 23,56 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dolní Lhota | Zlín | 18,73 | 18,47 | 18,73 | |
| 2. | Záhlinice | Kroměříž | 18,78 | 17,80 | 18,78 | |
| 3. | Lukov | Zlín | 19,22 | 19,22 | 17,10 | |
4. | Ratiboř | Vsetín | 19,75 | 17,60 | 19,75 | |
| 5. | Ublo | Zlín | 23,53 | 23,53 | 19,66 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 14,72 | 14,51 | 14,72 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Štítná nad Vláří | Zlín | 14,76 | 14,71 | 14,76 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Velký Ořechov C | Zlín | 14,89 | 14,64 | 14,89 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vysoké Pole | Zlín | 14,97 | 14,83 | 14,97 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,01 | 14,22 | 15,01 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nevšová | Zlín | 14,91 | 15,11 | 15,11 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Velký Ořechov B | Zlín | 15,18 | 15,15 | 15,18 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vésky | Uherské Hradiště | 15,17 | 15,21 | 15,21 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,22 | 14,20 | 15,22 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nevšová | Zlín | 15,23 | 14,81 | 15,23 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Mirošov | Zlín | 15,23 | 15,10 | 15,23 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vrbětice | Zlín | 14,92 | 15,29 | 15,29 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Vésky B | Uherské Hradiště | 15,00 | 15,30 | 15,30 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Mladcová | Zlín | 14,49 | 15,30 | 15,30 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hrabůvka | Přerov | 15,35 | 15,01 | 15,35 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Vrbětice | Zlín | 14,84 | 15,35 | 15,35 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Nedašova Lhota | Zlín | 15,36 | 15,36 | 15,36 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Velký Ořechov C | Zlín | 15,47 | 15,46 | 15,47 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vésky | Uherské Hradiště | 15,49 | 15,14 | 15,49 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hrabůvka | Ostrava-město | 15,36 | 15,57 | 15,57 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Kněžpole | Uherské Hradiště | 15,33 | 15,60 | 15,60 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vysoké Pole | Zlín | 15,61 | 14,66 | 15,61 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Mladcová | Zlín | 15,53 | 15,64 | 15,64 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Štítná nad Vláří | Zlín | 15,15 | 15,68 | 15,68 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Velký Ořechov C | Zlín | 15,70 | 15,00 | 15,70 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Lukov | Zlín | 14,84 | 15,79 | 15,79 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Lukov | Zlín | 15,48 | 15,82 | 15,82 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 15,59 | 15,87 | 15,87 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Ratiboř | Vsetín | 15,91 | 15,86 | 15,91 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nevšová | Zlín | 15,96 | 15,92 | 15,96 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 16,13 | 16,43 | 16,43 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 16,69 | 16,52 | 16,69 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Roštění | Kroměříž | 16,56 | 16,85 | 16,85 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vlachovice | Zlín | 16,77 | 16,94 | 16,94 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Olšovec | Přerov | 16,96 | 16,54 | 16,96 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Rymice | Kroměříž | 17,05 | 16,89 | 17,05 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,85 | 17,15 | 17,15 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,38 | 17,18 | 17,18 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pravčice B | Kroměříž | 17,22 | 17,12 | 17,22 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Popov | Zlín | 17,32 | 17,31 | 17,32 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Sazovice | Zlín | 17,37 | 16,98 | 17,37 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hostětín | Uherské Hradiště | 16,70 | 17,38 | 17,38 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bílovice | Uherské Hradiště | 17,40 | 16,69 | 17,40 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Pohořelice | Zlín | 17,07 | 17,52 | 17,52 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bílovice | Uherské Hradiště | 16,98 | 17,53 | 17,53 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,51 | 17,83 | 17,83 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,87 | 17,88 | 17,88 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,76 | 17,92 | 17,92 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vlachovice | Zlín | 17,46 | 17,95 | 17,95 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hrobice | Zlín | 18,01 | 17,85 | 18,01 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Drnovice | Zlín | - | - | 18,04 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 18,07 | 17,22 | 18,07 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Holešov | Kroměříž | 18,07 | 17,94 | 18,07 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Tečovice | Zlín | 17,48 | 18,15 | 18,15 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bratřejov | Zlín | 18,17 | 17,87 | 18,17 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Popov | Zlín | 18,19 | 18,16 | 18,19 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Velký Ořechov | Zlín | 18,21 | 18,06 | 18,21 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Racková | Zlín | 18,33 | 17,82 | 18,33 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Pohořelice | Zlín | 18,37 | 17,73 | 18,37 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Radíkov | Přerov | 18,42 | 17,16 | 18,42 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mirošov | Zlín | 15,15 | 15,98 | 15,98 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zádveřice | Zlín | 15,78 | 16,07 | 16,07 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mirošov | Zlín | 14,78 | 16,31 | 16,31 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Veselá | Zlín | 16,37 | 15,99 | 16,37 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zádveřice | Zlín | 15,96 | 16,41 | 16,41 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pitín | Uherské Hradiště | 16,42 | 16,42 | 16,42 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Mirošov | Zlín | 16,21 | 16,52 | 16,52 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 16,59 | 16,55 | 16,59 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Popov | Zlín | 16,69 | 16,26 | 16,69 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Mysločovice | Zlín | 16,53 | 16,72 | 16,72 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Mirošov | Zlín | 17,19 | 16,85 | 17,19 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pitín | Uherské Hradiště | 17,39 | 16,12 | 17,39 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lipová | Zlín | 17,55 | 17,35 | 17,55 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Popov | Zlín | 16,12 | 17,64 | 17,64 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Nevšová | Zlín | 17,69 | 17,73 | 17,73 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Sazovice | Zlín | 15,48 | 17,75 | 17,75 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pitín | Uherské Hradiště | 17,64 | 17,86 | 17,86 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Vlachova Lhota | Zlín | 17,43 | 17,88 | 17,88 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lhota | Zlín | 17,94 | 17,85 | 17,94 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vrbka | Kroměříž | 18,08 | 17,93 | 18,08 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Racková | Zlín | 18,09 | 17,61 | 18,09 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Polichno | Zlín | 18,12 | 16,58 | 18,12 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Sazovice | Zlín | 17,73 | 18,23 | 18,23 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Žeranovice | Kroměříž | 18,42 | 18,12 | 18,42 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Ublo | Zlín | 18,04 | 18,45 | 18,45 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Racková | Zlín | 18,50 | 17,84 | 18,50 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Dolní Lhota | Zlín | 18,47 | 18,73 | 18,73 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Záhlinice | Kroměříž | 17,80 | 18,78 | 18,78 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Lukov | Zlín | 18,83 | 17,50 | 18,83 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Veselá | Zlín | 17,45 | 18,87 | 18,87 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 18,42 | 18,06 | 18,42 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 18,58 | 18,18 | 18,58 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Slušovice | Zlín | 19,14 | 18,36 | 19,14 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pohořelice | Zlín | 19,23 | 19,24 | 19,24 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Malenovice | Zlín | 19,30 | 18,86 | 19,30 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bílovice | Uherské Hradiště | 19,44 | 19,04 | 19,44 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pohořelice | Zlín | 19,54 | 19,26 | 19,54 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Pohořelice | Zlín | 19,26 | 19,77 | 19,77 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Lhota | Zlín | 19,84 | 20,31 | 20,31 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Machová | Zlín | 20,25 | 20,33 | 20,33 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Racková | Zlín | 20,39 | 20,37 | 20,39 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Kaňovice | Zlín | 20,54 | 19,33 | 20,54 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Sazovice | Zlín | 20,70 | 19,64 | 20,70 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Lhota | Zlín | 20,54 | 20,72 | 20,72 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Šarovy | Zlín | 20,94 | 20,34 | 20,94 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Březolupy | Uherské Hradiště | 20,63 | 20,96 | 20,96 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Racková | Zlín | 21,14 | 20,92 | 21,14 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Racková | Zlín | 21,17 | 18,98 | 21,17 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bílovice | Uherské Hradiště | 21,12 | 21,20 | 21,20 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Míkovice | Uherské Hradiště | 21,20 | 21,02 | 21,20 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Lhota | Zlín | 21,13 | 21,63 | 21,63 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 20,24 | 21,68 | 21,68 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Machová | Zlín | 19,99 | 21,99 | 21,99 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Trnava | Zlín | 21,23 | 21,99 | 21,99 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Racková | Zlín | 18,43 | 22,11 | 22,11 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Nedašov | Zlín | 18,64 | 22,37 | 22,37 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Malenovice | Zlín | 22,60 | 21,90 | 22,60 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Březolupy | Uherské Hradiště | 19,53 | 22,87 | 22,87 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Machová | Zlín | 22,94 | 22,30 | 22,94 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Lukov | Zlín | 22,57 | 23,23 | 23,23 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 15,11 | https://youtu.be/fXHoxGmgtfM | Zdeněk SDH Nevšová | | |
| 15,11 | https://youtu.be/jRfAC6qQX8w | Zdeněk SDH Nevšová | | |
| 15,61 | https://youtu.be/zsSTXMVIJfE | JATLIK | | |
| 15,61 | https://youtu.be/6qctVahnZ7A | JATLIK | | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















