| Liga: | Podorlická hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 30. 06. 2024 10:00 |
| Kontakt: | David Kytlík |
| Telefon: | 774369848 |
| Okres: | Rychnov nad Kněžnou |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Zadal: | Lukáš Vongrej |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 3xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vršovka | Náchod | 22,46 | - | - | |
| 2. | Sněžné | Rychnov nad Kněžnou | 22,88 | - | - | |
| 3. | Houdkovice | Rychnov nad Kněžnou | 23,21 | - | - | |
| 4. | Vrbice | Rychnov nad Kněžnou | 23,65 | - | - | |
| 5. | Provoz | Rychnov nad Kněžnou | 24,77 | - | - | |
| 6. | Zálší | Ústí nad Orlicí | 25,27 | - | - | |
| 7. | Nový Hrádek | Náchod | 25,97 | - | - | |
| 8. | Havlovice | Trutnov | 26,74 | - | - | |
| 9. | Chleny | Rychnov nad Kněžnou | 27,36 | - | - | |
| 10. | Lukavice | Rychnov nad Kněžnou | 28,59 | - | - | |
| 11. | Lukavice Dorostenci | Rychnov nad Kněžnou | 32,41 | - | - | |
| 12. | Vysokov | Náchod | 34,51 | - | - | |
| 13. | Plačice | Hradec Králové | 40,41 | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plačice | Hradec Králové | 22,06 | - | - | |
| 2. | Mistrovice | Ústí nad Orlicí | 22,25 | - | - | |
| 3. | Černčice | Náchod | 23,03 | - | - | |
| 4. | Vysokov | Náchod | 23,31 | - | - | |
| 5. | Vrbice | Rychnov nad Kněžnou | 23,54 | - | - | |
| 6. | Houdkovice | Rychnov nad Kněžnou | 23,66 | - | - | |
| 7. | Kvasiny | Rychnov nad Kněžnou | 23,68 | - | - | |
| 8. | Třebešov | Rychnov nad Kněžnou | 24,06 | - | - | |
| 9. | Jílovice | Rychnov nad Kněžnou | 24,52 | - | - | |
| 10. | Vršovka | Náchod | 27,19 | - | - | |
| 11. | Chábory | Rychnov nad Kněžnou | 31,10 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vrbice | Rychnov nad Kněžnou | 22,39 | 24,12 | 22,39 | 2025/08/03 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 2. | Vršovka | Náchod | - | - | 22,46 | 2024/06/30 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 3. | Plačice | Hradec Králové | 22,57 | 25,07 | 22,57 | 2025/08/03 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 4. | Sněžné | Rychnov nad Kněžnou | - | - | 22,88 | 2024/06/30 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 5. | Houdkovice | Rychnov nad Kněžnou | 23,01 | 32,91 | 23,01 | 2025/08/03 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 6. | Provoz | Rychnov nad Kněžnou | 23,52 | 23,04 | 23,04 | 2025/08/03 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 7. | Houdkovice | Rychnov nad Kněžnou | - | - | 23,21 | 2024/06/30 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 8. | Sněžné | Rychnov nad Kněžnou | NP | 23,37 | 23,37 | 2025/08/03 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 9. | Vrbice | Rychnov nad Kněžnou | - | - | 23,65 | 2024/06/30 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 10. | Lukavice Bombarďáci | Rychnov nad Kněžnou | 23,69 | 35,07 | 23,69 | 2025/08/03 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 11. | Černčice | Náchod | 33,32 | 23,76 | 23,76 | 2025/08/03 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 12. | Vršovka | Náchod | 27,81 | 24,04 | 24,04 | 2025/08/03 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 13. | Lukavice | Rychnov nad Kněžnou | 39,45 | 24,26 | 24,26 | 2025/08/03 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 14. | Kvasiny | Rychnov nad Kněžnou | 26,33 | 24,40 | 24,40 | 2025/08/03 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 15. | Provoz | Rychnov nad Kněžnou | - | - | 24,77 | 2024/06/30 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 16. | Častolovice | Rychnov nad Kněžnou | 27,15 | 24,83 | 24,83 | 2025/08/03 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 17. | Opočno | Rychnov nad Kněžnou | 48,16 | 24,91 | 24,91 | 2025/08/03 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 18. | Zálší | Ústí nad Orlicí | - | - | 25,27 | 2024/06/30 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 19. | Merklovice | Rychnov nad Kněžnou | 25,38 | 34,63 | 25,38 | 2025/08/03 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 20. | Nový Hrádek | Náchod | 25,66 | 25,63 | 25,63 | 2025/08/03 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 21. | Ohnišov | Rychnov nad Kněžnou | NP | 25,66 | 25,66 | 2025/08/03 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 22. | Nový Hrádek | Náchod | - | - | 25,97 | 2024/06/30 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 23. | Chleny | Rychnov nad Kněžnou | 26,70 | NP | 26,70 | 2025/08/03 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 24. | Havlovice | Trutnov | - | - | 26,74 | 2024/06/30 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 25. | Chleny | Rychnov nad Kněžnou | - | - | 27,36 | 2024/06/30 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 26. | Lukavice | Chrudim | 31,98 | 28,54 | 28,54 | 2025/08/03 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 27. | Lukavice | Rychnov nad Kněžnou | - | - | 28,59 | 2024/06/30 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 28. | Lukavice Dorostenci | Rychnov nad Kněžnou | - | - | 32,41 | 2024/06/30 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 29. | Potštejn | Rychnov nad Kněžnou | NP | 32,42 | 32,42 | 2025/08/03 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| 30. | Vysokov | Náchod | - | - | 34,51 | 2024/06/30 | Útok,nástřik 3xB úzké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/02 | Lukavice, Podorlická hasičská liga | |
| 2025/08/03 | Fotbalové hřiště Lukavice, Podorlická hasičská liga | |
| 2024/06/30 | Lukavice, O pohár (nástřikové) | |
| 2023/07/29 | Lukavice, 8. kolo XXIV. ročníku Podorlické hasičské ligy | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















