| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 26. 05. 2018 13:00 |
| Kontakt: | Radomír Kojecký |
| Telefon: | 732 804 442 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | liga PHL |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Špičky | Přerov | 17,24 | 17,24 | 17,10 | |
| 2. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,46 | 17,20 | 17,46 | |
| 3. | Pravčice B | Kroměříž | 18,13 | 17,97 | 18,13 | |
| 4. | Nětčice | Kroměříž | 19,39 | 19,39 | 18,96 | |
| 5. | Rymice | Kroměříž | 20,72 | 17,33 | 20,72 | |
| 6. | Karolín | Kroměříž | 21,21 | 19,53 | 21,21 | |
| 7. | Hlinsko | Přerov | 26,66 | 26,66 | 24,25 | |
| 8. | Dětkovice | Vyškov | 32,67 | 32,67 | 31,28 | |
| 9. | Loukov | Kroměříž | NP | NP | NP | |
| 9. | Pravčice A | Kroměříž | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,67 | 16,88 | 16,88 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pravčice | Kroměříž | 16,88 | 16,90 | 16,90 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Prchalov A | Nový Jičín | 16,97 | 16,96 | 16,97 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pasohlávky | Brno-venkov | 17,02 | 16,90 | 17,02 | 2019/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Babice | Vsetín | 17,18 | 17,08 | 17,18 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Mladcová | Zlín | 17,22 | 16,89 | 17,22 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,07 | 17,27 | 17,27 | 2019/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,29 | 17,03 | 17,29 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Velký Ořechov | Zlín | 17,10 | 17,31 | 17,31 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Plumlov | Prostějov | 17,14 | 17,34 | 17,34 | 2016/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hrabůvka | Přerov | 17,43 | 17,16 | 17,43 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Špičky | Přerov | 17,05 | 17,46 | 17,46 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,48 | 16,99 | 17,48 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Babice | Vsetín | 17,59 | 17,25 | 17,59 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Plumlov | Prostějov | 17,66 | 16,97 | 17,66 | 2019/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Křenovice | Přerov | 17,60 | 17,66 | 17,66 | 2019/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Karolín | Kroměříž | 17,13 | 17,74 | 17,74 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Prchalov B | Nový Jičín | 17,75 | 17,34 | 17,75 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Mladcová | Zlín | 17,85 | 17,38 | 17,85 | 2013/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Radíkov | Přerov | 17,37 | 17,94 | 17,94 | 2019/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Pravčice | Kroměříž | 17,98 | 17,43 | 17,98 | 2013/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Špičky | Přerov | 17,71 | 18,00 | 18,00 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 18,01 | 17,20 | 18,01 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Vysoká | Přerov | 17,80 | 18,10 | 18,10 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Ludslavice | Kroměříž | 17,95 | 18,11 | 18,11 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Špičky | Přerov | 18,12 | 17,94 | 18,12 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 17,86 | 18,14 | 18,14 | 2019/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Luboměř | Nový Jičín | 18,14 | 17,62 | 18,14 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Ludslavice | Kroměříž | 17,63 | 18,16 | 18,16 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mysločovice | Zlín | 18,17 | 16,66 | 18,17 | 2023/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 16,91 | 24 | 24.05.2018 07:53 | |
| Aleš Coufal | 16,93 | 22 | 22.05.2018 06:27 | |
| Michal Matějíček | 16,78 | 13 | 25.05.2018 09:51 | |
| Zdeněk Juřík | 17,10 | 5 | 26.05.2018 11:15 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Zdeněk Juřík | 17,43 | 6 | 26.05.2018 11:17 | |
| Radek Staněk | 17,45 | 4 | 24.05.2018 07:52 | |
| Michal Matějíček | 17,53 | 0 | 25.05.2018 09:51 | |
| Aleš Coufal | 17,80 | 0 | 22.05.2018 06:27 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,85 | https://youtu.be/io9IyrpmPjI | Petr Kropáč | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















