| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 12. 08. 2012 13:00 |
| Kontakt: | Šimiček Jiliji |
| Telefon: | 737638749 |
| Okres: | Nový Jičín |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Zadal: | Adam Melichar |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Opatovice A | Přerov | 18,11 | 18,11 | 17,63 | |
| 2. | Jistebník | Nový Jičín | 18,44 | 18,39 | 18,44 | |
| 3. | Partutovice | Přerov | 19,10 | 19,10 | 18,64 | |
| 4. | Býškovice | Přerov | 19,95 | 19,95 | 18,91 | |
| 5. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 21,29 | 21,00 | 21,29 |
|
| 6. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 23,39 | 23,39 | 21,72 | |
| 7. | Hranice | Přerov | 23,63 | 23,63 | 21,55 | |
| 8. | Opatovice B | Přerov | 27,21 | 27,21 | 26,76 | |
| 9. | Luboměř | Nový Jičín | 51,69 | 26,15 | 51,69 | |
| 10. | Vlkovice | Nový Jičín | 99,99 | 99,99 | 99,99 | |
| 10. | Hukovice | Nový Jičín | 99,99 | 99,99 | 99,99 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Luboměř B | Nový Jičín | 14,69 | 14,86 | 14,86 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Jistebník | Nový Jičín | 14,93 | 14,92 | 14,93 | 2012/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Prchalov B | Nový Jičín | 15,06 | 15,09 | 15,09 | 2012/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 15,07 | 15,16 | 15,16 | 2012/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Svinov | Ostrava-město | 15,24 | 15,26 | 15,26 | 2012/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Prchalov A | Nový Jičín | 15,52 | 15,12 | 15,52 | 2012/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 15,53 | 15,18 | 15,53 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Stachovice | Nový Jičín | 15,37 | 15,53 | 15,53 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hukovice | Nový Jičín | 15,55 | 15,36 | 15,55 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Opatovice | Přerov | 15,34 | 15,56 | 15,56 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Jistebník | Nový Jičín | 15,56 | 14,86 | 15,56 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Luboměř A | Nový Jičín | 15,72 | 15,39 | 15,72 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Větřkovice | Opava | 15,36 | 15,76 | 15,76 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Opatovice | Přerov | 15,76 | 15,60 | 15,76 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Provodovice | Přerov | 15,99 | 15,98 | 15,99 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Velké Hoštice A | Opava | 16,01 | 14,74 | 16,01 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hostašovice | Nový Jičín | 16,03 | 15,79 | 16,03 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Vítonice | Kroměříž | 16,04 | 15,14 | 16,04 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Tošovice | Nový Jičín | 15,67 | 16,06 | 16,06 | 2012/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Tošovice | Nový Jičín | 16,09 | 15,67 | 16,09 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Tísek | Nový Jičín | 15,72 | 16,15 | 16,15 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Malhotice | Přerov | 15,70 | 16,17 | 16,17 | 2012/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hostašovice | Nový Jičín | 15,57 | 16,17 | 16,17 | 2012/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Kujavy | Nový Jičín | 16,32 | 15,99 | 16,32 | 2012/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Jakubčovice nad Odrou | Nový Jičín | 15,56 | 16,73 | 16,37 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hranice | Přerov | 15,37 | 16,38 | 16,38 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Tísek | Nový Jičín | 15,88 | 16,43 | 16,43 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Stachovice | Nový Jičín | 16,45 | 16,04 | 16,45 | 2012/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Stachovice | Nový Jičín | 15,27 | 16,48 | 16,48 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Luboměř B | Nový Jičín | 16,54 | 15,30 | 16,54 | 2012/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Skrochovice | Opava | 16,38 | 16,09 | 16,38 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Špičky | Přerov | 16,68 | 16,40 | 16,68 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Radíkov | Přerov | 16,29 | 16,94 | 16,94 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bolatice | Opava | 17,37 | 17,08 | 17,37 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Svoboda | Opava | 17,28 | 17,43 | 17,43 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pravčice | Kroměříž | 17,96 | 16,80 | 17,96 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Skrochovice | Opava | 17,75 | 17,99 | 17,99 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Opatovice A | Přerov | 18,11 | 17,63 | 18,11 | 2012/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Malé Hoštice | Opava | 17,41 | 18,36 | 18,36 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Jistebník | Nový Jičín | 18,39 | 18,44 | 18,44 | 2012/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 18,74 | 18,05 | 18,74 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vávrovice | Opava | 18,67 | 19,02 | 19,02 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Partutovice | Přerov | 19,10 | 18,64 | 19,10 | 2012/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Býškovice | Přerov | 18,50 | 19,12 | 19,12 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Partutovice | Přerov | 19,44 | 19,54 | 19,54 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Císařov | Přerov | 19,12 | 19,55 | 19,55 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hostašovice | Nový Jičín | 18,78 | 19,65 | 19,65 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hněvošice | Opava | 19,59 | 19,84 | 19,84 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Býškovice | Přerov | 19,95 | 18,91 | 19,95 | 2012/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Luleč | Vyškov | 20,02 | 19,24 | 20,02 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bohuslávky | Přerov | 19,82 | 20,19 | 20,19 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Luboměř | Nový Jičín | 20,27 | 20,23 | 20,27 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Císařov | Přerov | 20,89 | 20,52 | 20,89 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lobodice | Přerov | 20,64 | 20,91 | 20,91 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 20,29 | 20,97 | 20,97 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hlubočany | Vyškov | 20,31 | 21,10 | 21,10 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bohuslávky | Přerov | 20,54 | 21,14 | 21,14 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 21,00 | 21,29 | 21,29 | 2012/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Opatovice | Přerov | 21,41 | 22,04 | 21,41 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Potštát | Přerov | 20,98 | 21,99 | 21,99 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Fire Sport - Ženy | 21,29 | https://youtu.be/aRi4Qk-bYG0 | Kateřina Čočková | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2017/08/13 | Areál dráhy v Luboměři, XXII. ROČNÍK SOUTĚŽE O POHÁR STAROSTY SDH | |
| 2016/08/07 | Luboměř, Luboměř 2016 - XXI. ROČNÍK O POHÁR STAROSTY SDH | |
| 2015/08/09 | Luboměř, 20. ROČNÍK SOUTĚŽE O POHÁR STAROSTY SDH | |
| 2014/08/10 | Luboměř, Sportovní areál dráhy, 19. ROČNÍK SOUTĚŽE O POHÁR STAROSTY SDH | |
| 2013/08/11 | Luboměř, Sportovní areál dráhy, 18. ROČNÍK SOUTĚŽE O POHÁR STAROSTY SDH | |
| 2012/08/12 | Luboměř, O pohár starosty SDH | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















