| Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 18. 06. 2017 13:00 |
| Kontakt: | Petr Šerý |
| Telefon: | 774332734 |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bratřejov | Zlín | 18,19 | 18,19 | 1,81 | |
| 2. | Vlachovice | Zlín | 18,85 | 18,49 | 18,85 | |
| 3. | Kaňovice | Zlín | 19,12 | 19,12 | 18,23 | |
4. | Holešov | Kroměříž | 19,50 | 19,50 | 19,04 | |
5. | Bílovice | Uherské Hradiště | 19,66 | 19,24 | 19,66 | |
| 6. | Racková | Zlín | 19,96 | 19,96 | 18,67 | |
| 7. | Sazovice | Zlín | 21,48 | 18,87 | 21,48 | |
| 8. | Slušovice | Zlín | 21,72 | 18,66 | 21,72 | |
| 9. | Hřivínův Újezd | Zlín | 22,10 | 18,51 | 22,10 | |
| 10. | Machová | Zlín | 30,67 | 30,67 | 21,15 | |
| 11. | Lhota | Zlín | NP | NP | NP | |
11. | Bojkovice | Uherské Hradiště | NP | NP | NP | |
| 11. | Velký Ořechov | Zlín | NP | NP | NP |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bílovice | Uherské Hradiště | 22,91 | 22,91 | 22,14 | |
| 2. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 23,78 | 23,71 | 23,78 | |
| 3. | Míkovice | Uherské Hradiště | 24,51 | 21,72 | 24,51 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Záhlinice | Kroměříž | 18,03 | 16,92 | 18,03 | |
| 2. | Lukov | Zlín | 18,82 | 18,81 | 18,82 | |
| 3. | Dolní Lhota | Zlín | 18,92 | 18,92 | 18,67 | |
| 4. | Napajedla - Malenovice | Zlín | 20,95 | 20,95 | 2,08 | |
| 5. | Ublo | Zlín | NP | NP | NP |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Louky | Zlín | 22,12 | 22,12 | 17,76 | |
2. | Dubková | Púchov | 29,86 | 29,19 | 29,86 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mysločovice | Zlín | 14,47 | 14,68 | 14,68 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Vésky B | Uherské Hradiště | 14,55 | 14,68 | 14,68 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Brumov B | Zlín | 14,63 | 14,75 | 14,75 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vrbětice | Zlín | 14,74 | 14,78 | 14,78 | 2017/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Velký Ořechov C | Zlín | 14,80 | 14,25 | 14,80 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Vrbětice | Zlín | 14,80 | 14,51 | 14,80 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Ratiboř | Vsetín | 14,68 | 14,83 | 14,83 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 14,69 | 14,83 | 14,83 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hoštiná | Púchov | 14,41 | 14,84 | 14,84 | 2021/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Velký Ořechov C | Zlín | 14,85 | 14,45 | 14,85 | 2022/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Veselá | Zlín | 14,85 | 14,85 | 14,85 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vrbětice | Zlín | 14,86 | 14,74 | 14,86 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Velký Ořechov B | Zlín | 14,88 | 14,47 | 14,88 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Vrbětice | Zlín | 14,89 | 14,47 | 14,89 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Nevšová | Zlín | 14,78 | 14,96 | 14,96 | 2017/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Štítná nad Vláří | Zlín | 14,93 | 14,98 | 14,98 | 2021/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Vysoké Pole | Zlín | 14,78 | 14,99 | 14,99 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mladcová | Zlín | 15,02 | 14,96 | 15,02 | 2021/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Brumov B | Zlín | 14,03 | 15,05 | 15,05 | 2021/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Kněžpole | Uherské Hradiště | 15,06 | 15,03 | 15,06 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Mladcová | Zlín | 14,34 | 15,06 | 15,06 | 2017/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vřesovice | Hodonín | 15,07 | 14,46 | 15,07 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kněžpole | Uherské Hradiště | 15,07 | 14,38 | 15,07 | 2021/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Velký Ořechov C | Zlín | 15,16 | 14,18 | 15,16 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Francova Lhota | Vsetín | 15,16 | 14,91 | 15,16 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Slušovice | Zlín | 14,97 | 15,17 | 15,17 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Mirošov | Zlín | 15,07 | 15,23 | 15,23 | 2017/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hostětín | Uherské Hradiště | 15,29 | 14,68 | 15,29 | 2017/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Všemina | Zlín | 15,06 | 15,29 | 15,29 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mysločovice | Zlín | 15,04 | 15,38 | 15,38 | 2022/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hostětín | Uherské Hradiště | 16,79 | 17,00 | 17,00 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nedašova Lhota | Zlín | 17,36 | 17,12 | 17,36 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pravčice | Kroměříž | 17,36 | 17,16 | 17,36 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Holešov | Kroměříž | 16,82 | 17,46 | 17,46 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bílovice | Uherské Hradiště | 17,01 | 17,63 | 17,63 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 17,67 | 17,46 | 17,67 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Vlachovice | Zlín | 17,72 | 17,14 | 17,72 | 2021/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Pohořelice | Zlín | 17,74 | 17,09 | 17,74 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Roštění | Kroměříž | 17,76 | 17,04 | 17,76 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,86 | 17,39 | 17,86 | 2022/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bílovice | Uherské Hradiště | 17,87 | 17,52 | 17,87 | 2021/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Sazovice | Zlín | 17,91 | 17,70 | 17,91 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 17,52 | 17,95 | 17,95 | 2021/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bílovice | Uherské Hradiště | 17,81 | 18,01 | 18,01 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 18,13 | 18,09 | 18,13 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Nedašova Lhota | Zlín | 18,15 | 17,95 | 18,15 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,16 | 18,17 | 18,17 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 18,18 | 17,73 | 18,18 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bratřejov | Zlín | 18,19 | 1,81 | 18,19 | 2017/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,99 | 18,27 | 18,27 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Roštění | Kroměříž | 18,28 | 18,07 | 18,28 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Veselá | Zlín | 18,29 | 17,94 | 18,29 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Vlachovice | Zlín | 18,30 | 17,05 | 18,30 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Popov | Zlín | 18,31 | 18,10 | 18,31 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 17,19 | 18,39 | 18,39 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hostětín | Uherské Hradiště | 18,41 | 17,37 | 18,41 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pohořelice | Zlín | 18,44 | 17,41 | 18,44 | 2022/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Tečovice | Zlín | 18,52 | 18,32 | 18,51 | 2022/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Vlachovice | Zlín | 18,53 | 17,91 | 18,53 | 2022/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Vlachovice | Zlín | 18,55 | 16,65 | 18,55 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 15,77 | 15,69 | 15,77 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Racková | Zlín | 15,97 | 15,59 | 15,97 | 2021/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mirošov | Zlín | 16,20 | 16,10 | 16,20 | 2021/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Mirošov | Zlín | 16,18 | 16,39 | 16,39 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mirošov | Zlín | 16,78 | 16,14 | 16,78 | 2022/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | - | bez určení okresu | 16,67 | 16,86 | 16,86 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Popov | Zlín | 17,02 | 16,63 | 17,02 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mirošov | Zlín | 16,38 | 17,06 | 17,06 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Mirošov | Zlín | 15,05 | 17,35 | 17,35 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,58 | 16,25 | 17,58 | 2021/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Veselá | Zlín | 17,70 | 17,49 | 17,70 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Lipová | Zlín | 16,54 | 17,71 | 17,71 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Návojná | Zlín | 17,52 | 17,73 | 17,73 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Vlachova Lhota | Zlín | 17,86 | 17,34 | 17,86 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | - | bez určení okresu | 16,78 | 17,96 | 17,96 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Lechotice | Kroměříž | 17,97 | 17,84 | 17,97 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Záhlinice | Kroměříž | 16,92 | 18,03 | 18,03 | 2017/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Pitín | Uherské Hradiště | 16,95 | 18,12 | 18,12 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Štípa | Zlín | 18,13 | 17,83 | 18,13 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bystřička | Vsetín | 18,13 | 16,14 | 18,13 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Lukov | Zlín | 18,32 | 18,13 | 18,32 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Polichno | Zlín | 18,33 | 17,32 | 18,33 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Lukov | Zlín | 18,81 | 18,82 | 18,82 | 2017/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Popov | Zlín | 18,29 | 18,83 | 18,83 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Pitín | Uherské Hradiště | 18,86 | 18,17 | 18,86 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dolní Lhota | Zlín | 18,92 | 18,67 | 18,92 | 2017/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Želechovice nad Dřevnicí | Zlín | 17,63 | 19,00 | 19,00 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 19,00 | 18,79 | 19,00 | 2022/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Lechotice | Kroměříž | 19,11 | 19,20 | 19,20 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Racková | Zlín | 19,06 | 19,27 | 19,27 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Šarovy | Zlín | 18,66 | 18,36 | 18,66 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 18,83 | 18,07 | 18,83 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Nová Dědina | Kroměříž | 19,37 | 18,73 | 19,37 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Tečovice | Zlín | 19,66 | 17,35 | 19,66 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pohořelice | Zlín | 19,53 | 19,86 | 19,86 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pohořelice | Zlín | 19,97 | 19,41 | 19,97 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Březolupy | Uherské Hradiště | 19,98 | 19,77 | 19,98 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Lhota | Zlín | 19,19 | 20,13 | 20,13 | 2021/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Lhota | Kroměříž | 20,23 | 19,08 | 20,23 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | - | bez určení okresu | 20,59 | 20,73 | 20,73 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 20,77 | 20,30 | 20,77 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Racková | Zlín | 20,04 | 21,04 | 21,04 | 2022/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Machová | Zlín | 21,12 | 20,44 | 21,12 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Racková | Zlín | 21,15 | 19,63 | 21,15 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bratřejov | Zlín | 21,89 | 21,09 | 21,89 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Loučka | Zlín | 22,21 | 21,16 | 22,21 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Trnava | Zlín | 21,18 | 22,31 | 22,31 | 2021/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bílovice | Uherské Hradiště | 22,91 | 22,14 | 22,91 | 2017/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Trnava | Zlín | 23,58 | 21,10 | 23,58 | 2022/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 23,71 | 23,78 | 23,78 | 2017/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Machová | Zlín | 23,60 | 23,80 | 23,80 | 2022/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nedašova Lhota | Zlín | 24,32 | 22,54 | 24,32 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Míkovice | Uherské Hradiště | 21,72 | 24,51 | 24,51 | 2017/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nedašova Lhota | Zlín | 22,34 | 24,61 | 24,61 | 2025/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Šarovy | Zlín | 22,72 | 24,91 | 24,91 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Trnava | Zlín | 26,26 | 24,21 | 26,26 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pohořelice | Zlín | 26,90 | 27,29 | 27,29 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Machová | Zlín | 27,98 | 23,27 | 27,98 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bílovice | Uherské Hradiště | 16,93 | 28,52 | 28,52 | 2019/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Machová | Zlín | 23,31 | 29,23 | 29,23 | 2021/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 14,96 | https://youtu.be/p3ljlIsHeDA | Zdeněk SDH Nevšová | | |
| 16,16 | https://youtu.be/gFiT0ck0qmM | SDH Mysločovice | | |
| 17,06 | https://youtu.be/2JYy3hAMhiM | JATLIK | | |
| 17,06 | https://youtu.be/Pbi1VYtwRR0 | JATLIK | | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/06/14 | Zlín - Louky, O pohár SDH Louky | |
| 2025/06/15 | Louky, O pohár SDH Louky | |
| 2024/06/16 | Louky, O pohár SDH Louky | |
| 2023/06/18 | Louky, Pohárová soutěž | |
| 2022/06/19 | Louky, Pohárová soutěž | |
| 2021/06/20 | Louky, O putovní pohár SDH Louky | |
| 2020/08/16 | Louky, Pohárová soutěž ZLPS, 2B | |
| 2019/06/16 | Louky, Pohárová soutěž ZLPS | |
| 2018/06/17 | Louky, O putovní pohár SDH Louky 2018 | |
| 2017/06/18 | Louky, Pohárová soutěž ZLPS | |
| 2014/06/28 | Louky, Pohárovka muži 3B ženy 2B | |
| 2013/05/25 | Louky, Pohárovka muži 3B ženy 2B | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















