| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 24. 08. 2013 14:00 |
| Kontakt: | Martin Rosecký |
| Telefon: | 725 381 968 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Martin Ondra |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,61 | 17,61 | 17,60 | |
| 2. | Býškovice | Přerov | 18,22 | 18,22 | 18,06 | |
| 3. | Paršovice | Přerov | 18,56 | 17,67 | 18,56 | |
| 4. | Nětčice B | Kroměříž | 18,95 | 18,95 | 18,05 | |
| 5. | Rymice | Kroměříž | 20,06 | 20,06 | 19,36 | |
| 6. | Malenovice | Zlín | 21,08 | 21,08 | 19,89 | |
| 7. | Hlinsko | Přerov | 21,19 | 21,19 | 19,74 | |
| 8. | Loukov | Kroměříž | 22,12 | 22,12 | 21,57 | |
| 9. | Bílany | Kroměříž | 22,32 | 18,46 | 22,32 | |
| 10. | Loukov B | Kroměříž | 22,33 | 21,17 | 22,33 | |
| 11. | Tučapy | Kroměříž | 27,63 | 27,63 | 25,77 | |
| 12. | Nětčice | Kroměříž | 39,12 | 39,12 | 21,43 | |
| 13. | Rychlov | Kroměříž | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velká Lhota | Vsetín | 14,67 | 14,47 | 14,67 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 14,85 | 14,88 | 14,88 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Velké Karlovice | Vsetín | 15,58 | 15,67 | 15,67 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Loučka | Vsetín | 16,21 | 16,71 | 16,71 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Loukov | Kroměříž | 17,43 | 17,00 | 17,43 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nevšová | Zlín | 15,21 | 17,44 | 17,44 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Velké Karlovice B | Vsetín | 18,83 | 18,65 | 18,83 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Valašská Polanka | Vsetín | 21,93 | 20,93 | 21,93 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Býškovice | Přerov | 16,68 | 23,36 | 23,36 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lešná | Vsetín | 15,60 | 15,62 | NP | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | Přerov | 16,85 | 16,83 | 16,85 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,90 | 17,17 | 17,17 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Radíkov | Přerov | 17,13 | 17,22 | 17,22 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,25 | 17,08 | 17,25 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pravčice | Kroměříž | 17,31 | 17,42 | 17,42 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dětkovice | Vyškov | 17,56 | 17,52 | 17,56 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,56 | 17,22 | 17,56 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,61 | 17,60 | 17,61 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pravčice | Kroměříž | 17,75 | 17,33 | 17,75 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Radíkov | Přerov | 17,79 | 17,77 | 17,79 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Roštění | Kroměříž | 17,85 | 17,16 | 17,85 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Olšovec | Přerov | 17,87 | 17,28 | 17,87 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Rymice | Kroměříž | 17,96 | 17,98 | 17,98 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Loukov | Kroměříž | 17,98 | 17,50 | 17,98 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Olšovec | Přerov | 18,12 | 17,42 | 18,12 | 2022/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Loučka A | Vsetín | 18,17 | 17,18 | 18,17 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Rychlov | Kroměříž | 18,17 | 17,55 | 18,17 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dětkovice | Vyškov | 18,18 | 16,98 | 18,18 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Pravčice | Kroměříž | 17,59 | 18,19 | 18,19 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Býškovice | Přerov | 18,22 | 18,06 | 18,22 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Špičky | Přerov | 18,23 | 16,68 | 18,23 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Rymice | Kroměříž | 18,03 | 18,34 | 18,34 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Plumlov | Prostějov | 18,47 | 16,96 | 18,47 | 2022/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Pravčice A | Kroměříž | 16,77 | 18,52 | 18,52 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Špičky | Přerov | 18,52 | 18,32 | 18,52 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Paršovice | Přerov | 17,67 | 18,56 | 18,56 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pravčice A | Kroměříž | 18,76 | 16,45 | 18,76 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Bílany | Kroměříž | 18,79 | 18,74 | 18,79 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nětčice B | Kroměříž | 18,79 | 18,42 | 18,79 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Loučka | Vsetín | 18,45 | 18,80 | 18,80 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Petr Beránek | 17,40 | 24 | 13.08.2013 11:35 | |
| Petr Miklík | 17,45 | 21 | 23.08.2013 07:53 | |
| Martin Láník | 17,35 | 19 | 23.08.2013 06:33 | |
| Michal Matějíček | 17,48 | 18 | 23.08.2013 19:32 | |
| Lukáš Výstup | 17,32 | 16 | 23.08.2013 10:33 | |
| Jan Zahradník | 17,50 | 16 | 23.08.2013 15:38 | |
| mirrao | 17,31 | 15 | 23.08.2013 21:54 | |
| Jaroslav Vejtasa | 17,30 | 14 | 23.08.2013 13:50 | |
| Martin Ondra | 17,29 | 13 | 22.08.2013 22:07 | |
| Petr Lajda | 17,28 | 12 | 23.08.2013 16:20 | |
| Verča Žeravová | 17,23 | 7 | 22.08.2013 22:15 | |
| Ivana Hynčicová | 17,60 | 6 | 22.08.2013 22:12 | |
| Petr Kropáč | 17,20 | 4 | 24.08.2013 07:21 | |
| Tomáš Hráček | 17,18 | 2 | 22.08.2013 22:22 | |
| Marek Mucha | 17,10 | 0 | 21.08.2013 19:32 | |
| Honza Bělík | 17,15 | 0 | 23.08.2013 22:33 | |
| Josef Navrátil | 17,66 | 0 | 23.08.2013 17:45 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Martin Ondra | 17,61 | 25 | 22.08.2013 22:08 | |
| Ivana Hynčicová | 17,60 | 24 | 22.08.2013 22:13 | |
| Josef Navrátil | 17,58 | 22 | 23.08.2013 17:46 | |
| Jaroslav Vejtasa | 17,65 | 21 | 23.08.2013 13:51 | |
| Jan Zahradník | 17,66 | 20 | 23.08.2013 15:38 | |
| Michal Matějíček | 17,53 | 17 | 23.08.2013 19:32 | |
| Tomáš Hráček | 17,70 | 16 | 22.08.2013 22:23 | |
| Honza Bělík | 17,45 | 9 | 23.08.2013 22:33 | |
| Petr Miklík | 17,80 | 6 | 23.08.2013 07:53 | |
| Lukáš Výstup | 17,40 | 4 | 23.08.2013 10:36 | |
| Verča Žeravová | 17,85 | 1 | 22.08.2013 22:16 | |
| Petr Kropáč | 16,95 | 0 | 24.08.2013 07:22 | |
| Petr Beránek | 17,00 | 0 | 13.08.2013 11:36 | |
| Martin Láník | 17,11 | 0 | 23.08.2013 06:33 | |
| Marek Mucha | 17,15 | 0 | 21.08.2013 19:34 | |
| Petr Lajda | 17,29 | 0 | 23.08.2013 16:24 | |
| mirrao | 17,31 | 0 | 23.08.2013 21:55 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 17,41 | https://youtu.be/p4Rh3TYHpJA | Jiří Možíš | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 17,76 | https://youtu.be/Oc99ztWS024 | Zdeněk Juřík | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 19,02 | https://youtu.be/GzKUo6HsGwk | Martin Ondra | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 20,38 | https://youtu.be/BsGnpwy_kkc | Tomáš Hráček | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | NP | https://youtu.be/uIGv4tthczI | Martin Ondra | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8667090 Kód: a8667090 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8667457 Kód: a8667457 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















