| Liga: | Jihočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 19. 05. 2013 11:00 |
| Kontakt: | MATOUŠ Theodor |
| Telefon: | 602166051 |
| Okres: | České Budějovice |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Ondřej Pecha |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žernovice | Prachatice | 18,43 | 18,43 | 18,23 |
|
| 2. | Češnovice | České Budějovice | 19,97 | 19,97 | 19,85 | |
| 3. | Holubov | Český Krumlov | 20,95 | 20,26 | 20,95 | |
| 4. | Mydlovary | České Budějovice | 21,92 | 21,92 | 21,21 | |
| 5. | Srubec | České Budějovice | 22,10 | 22,10 | 20,48 |
|
| 6. | Třísov | Český Krumlov | 22,12 | 22,12 | 19,11 | |
| 7. | Lišov A | České Budějovice | 22,13 | 22,12 | 20,55 | |
| 8. | Chmelná | Český Krumlov | 22,33 | 20,91 | 22,33 | |
| 9. | Suchdol nad Lužnicí | Jindřichův Hradec | 28,23 | 27,75 | 28,23 | |
| 10. | Chlum | Český Krumlov | 34,96 | 34,96 | 33,68 | |
| 11. | Ústrašice | Tábor | 35,14 | 35,14 | 34,62 | |
| 12. | Zaliny | České Budějovice | 36,06 | 36,06 | 29,56 | |
| 13. | Lišov B | České Budějovice | NP | NP | NP | |
| 13. | Hosín | České Budějovice | NP | NP | NP | |
| 13. | Vráto | České Budějovice | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahorčice | Strakonice | - | - | 16,12 | 2018/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Křenovice | České Budějovice | 16,20 | 16,35 | 16,35 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Jaronice | České Budějovice | 16,23 | 16,35 | 16,35 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Markvarec | Jindřichův Hradec | - | - | 16,40 | 2020/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zahorčice | Strakonice | - | - | 16,59 | 2019/09/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Lišov A | České Budějovice | - | - | 16,72 | 2020/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Jaronice | České Budějovice | - | - | 16,78 | 2020/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Křenovice | České Budějovice | - | - | 16,80 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Ledenice | České Budějovice | - | - | 16,81 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Šipoun | Prachatice | - | - | 16,86 | 2018/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Srubec | České Budějovice | - | - | 16,87 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Šipoun | Prachatice | - | - | 16,88 | 2020/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hluboká u Borovan | České Budějovice | - | - | 16,89 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Jaronice | České Budějovice | - | - | 16,94 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Žernovice | Prachatice | - | - | 16,95 | 2020/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kolence | Jindřichův Hradec | - | - | 17,04 | 2019/09/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | - KTM I. | bez určení okresu | - | - | 17,06 | 2020/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Strážkovice | České Budějovice | 17,19 | 17,21 | 17,21 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Srubec | České Budějovice | - | - | 17,25 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vlkovice | České Budějovice | - | - | 17,25 | 2019/09/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Krotějov Sport | Tábor | - | - | 17,28 | 2020/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,94 | 17,29 | 17,29 | 2015/05/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Srubec | České Budějovice | - | - | 17,30 | 2018/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Chlum B | Český Krumlov | - | - | 17,30 | 2018/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Ledenice | České Budějovice | 17,30 | 17,06 | 17,30 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Kolence | Jindřichův Hradec | - | - | 17,35 | 2018/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Doubravice u Volyně | Strakonice | 17,11 | 17,43 | 17,43 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Benešova Hora | Prachatice | - | - | 17,44 | 2019/09/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Netřebice | Český Krumlov | - | - | 17,44 | 2019/09/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Milenovice | Písek | - | - | 17,45 | 2018/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Jihočeská hasičská liga - Ženy | 18,43 | https://youtu.be/Rviv3r-RjFE | Václav Sedlecký | |
Jihočeská hasičská liga - Muži | 20,27 | https://youtu.be/cC1f-o1fO6o | Václav Sedlecký | |
Jihočeská hasičská liga - Muži | 20,51 | https://youtu.be/EC6C8XT69B4 | Milan Malý | |
Jihočeská hasičská liga - Muži | 20,81 | https://youtu.be/ejnXAPWr7sY | Radek Bubník | |
Jihočeská hasičská liga - Muži | 20,81 | https://youtu.be/rJrQav7LPfM | Radek Bubník | |
Jihočeská hasičská liga - Muži | 21,32 | https://youtu.be/lpBnG74k-o4 | Václav Sedlecký | |
Jihočeská hasičská liga - Ženy | 22,10 | https://youtu.be/gQu4BVve_cM | Milan Malý | |
Jihočeská hasičská liga - Muži | 25,37 | https://youtu.be/X3VdR9UOemo | Antonín Haniš | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/09/19 | Lišov, O pohár (sklopné) | |
| 2025/09/20 | Lišov, O pohár (sklopné) | |
| 2024/09/07 | Lišov, O pohár (sklopné) | |
| 2022/05/22 | Lišov, O pohár | |
| 2021/07/04 | Lišov, O pohár | |
| 2020/09/13 | Lišov, O pohár, sklopka | |
| 2020/08/01 | Lišov, O pohár, nástřik | |
| 2019/09/15 | Lišov, O pohár, sklopky | |
| 2018/09/16 | Lišov, O pohár | |
| 2017/05/21 | Lišov, O pohár | |
| 2016/05/22 | Lišov, O pohár | |
| 2015/05/24 | Lišov, O pohár | |
| 2014/05/25 | Lišov, Lišov | |
| 2013/05/19 | Lišov, Lišov | |
| 2012/05/20 | Lišov, JČHL 2012 - Lišov | |
| 2011/05/22 | Lišov, O pohár | |
| 2010/05/22 | Lišov, O pohár | |
| 2009/05/30 | Lišov, CB, | |
| 2008/05/24 | Lišov, CB, | |
| 2007/05/27 | Lišov, CB, | |
| 2006/09/03 | Lišov, CB, | |
| 2005/05/14 | Lišov, CB, | |
| 2004/05/29 | Lišov, CB, | |
| 2003/05/31 | Lišov, CB, | |
| 2002/06/01 | Lišov, CB, | |
| 2001/08/18 | Lišov, CB, | |
| 2000/08/19 | Lišov, CB, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















