| Liga: | Jihočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 28. 07. 2018 13:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | České Budějovice |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žernovice | Prachatice | 18,58 | - | - | |
| 2. | Hrdějovice B | České Budějovice | 18,66 | - | - | |
| 3. | Lišov A | České Budějovice | 19,78 | - | - | |
| 4. | Lišov B | České Budějovice | 19,95 | - | - | |
| 5. | Chmelná | Český Krumlov | 20,04 | - | - | |
| 6. | Mydlovary | České Budějovice | 20,67 | - | - | |
| 7. | Todně | České Budějovice | 21,17 | - | - | |
| 8. | Srubec | České Budějovice | 22,23 | - | - | |
| 9. | Hosín | České Budějovice | 25,19 | - | - | |
| 10. | Holubov | Český Krumlov | 29,76 | - | - | |
| 11. | Milenovice | Písek | NP | - | - | |
| 11. | Chlum | Český Krumlov | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Holubov | Český Krumlov | - | - | 18,42 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hrdějovice B | České Budějovice | - | - | 18,45 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Žernovice | Prachatice | - | - | 18,58 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ledenice | České Budějovice | - | - | 18,59 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hrdějovice B | České Budějovice | - | - | 18,66 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Mydlovary | České Budějovice | - | - | 18,70 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Lišov B | České Budějovice | - | - | 18,94 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Chlum | Český Krumlov | - | - | 19,57 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Lišov A | České Budějovice | - | - | 19,78 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lišov B | České Budějovice | - | - | 19,95 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Chmelná | Český Krumlov | - | - | 20,04 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Todně | České Budějovice | - | - | 20,63 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Mydlovary | České Budějovice | - | - | 20,67 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Todně | České Budějovice | - | - | 21,17 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Srubec | České Budějovice | - | - | 21,52 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Srubec | České Budějovice | - | - | 22,23 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Žernovice | Prachatice | - | - | 23,59 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hosín | České Budějovice | - | - | 25,19 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lišov A | České Budějovice | - | - | 25,50 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Holubov | Český Krumlov | - | - | 29,76 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Chlum | Český Krumlov | - | - | NP | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Milenovice | Písek | - | - | NP | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2019/07/27 | Lipí, O pohár, sklopky | |
| 2018/07/28 | Lipí, O pohár | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















