| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdhlibun.cz/ |
| Kdy: | 22. 06. 2014 10:00 |
| Kontakt: | Ludvík Dubravský |
| Telefon: | 603847379 |
| Okres: | Jičín |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Zadal: | Kateřina Kmínková |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Myštěves | Hradec Králové | 17,07 | 17,07 | 16,64 |
|
| 2. | Chrášťany | Litoměřice | 17,29 | 17,29 | 16,92 |
|
| 3. | Libuň | Jičín | 18,26 | 17,40 | 18,26 |
|
| 4. | Sychrov | Mladá Boleslav | 18,42 | 18,42 | 18,29 |
|
| 5. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 18,95 | 18,95 | 18,87 |
|
| 6. | Borovice | Mladá Boleslav | 19,47 | 19,47 | 19,28 |
|
| 7. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 19,83 | 18,57 | 19,83 |
|
| 8. | Jeřmanice | Liberec | 20,97 | 20,94 | 20,97 |
|
| 9. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 21,07 | 20,70 | 21,07 |
|
| 10. | Huť | Jablonec nad Nisou | 27,31 | 26,79 | 27,31 |
|
| 11. | Benešov u Semil | Semily | 35,86 | 35,86 | 35,27 |
|
| 12. | Smidary | Hradec Králové | NP | NP | NP |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 16,68 | 16,63 | 16,68 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Košťálov | Semily | 16,64 | 16,92 | 16,92 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Myštěves | Hradec Králové | 17,07 | 16,64 | 17,07 | 2014/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chrášťany | Litoměřice | 17,29 | 16,92 | 17,29 | 2014/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 17,25 | 17,31 | 17,31 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,14 | 17,32 | 17,32 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 17,42 | 16,75 | 17,42 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Myštěves | Hradec Králové | 17,45 | 17,06 | 17,45 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,46 | 17,16 | 17,46 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Myštěves | Hradec Králové | 17,03 | 17,52 | 17,52 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Libuň | Jičín | 16,99 | 17,58 | 17,58 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Ploukonice | Semily | 16,63 | 17,63 | 17,63 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,65 | 16,99 | 17,65 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,66 | 17,35 | 17,66 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Benešov u Semil | Semily | 17,67 | 16,98 | 17,67 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 17,68 | 17,50 | 17,68 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,79 | 17,09 | 17,79 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,87 | 17,63 | 17,87 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 17,68 | 17,88 | 17,88 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Libuň | Jičín | 17,89 | 17,78 | 17,89 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Jeřice | Jičín | 17,95 | 17,94 | 17,95 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Ploukonice | Semily | 18,01 | 16,98 | 18,01 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Vitiněves | Jičín | 18,06 | 17,72 | 18,06 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 18,07 | 17,67 | 18,07 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Libuň | Jičín | 18,12 | 17,94 | 18,12 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 18,08 | 18,21 | 18,21 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Libuň | Jičín | 17,40 | 18,26 | 18,26 | 2014/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Myštěves | Hradec Králové | 18,27 | 17,83 | 18,27 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Jeřmanice | Liberec | 18,14 | 18,27 | 18,27 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Košťálov | Semily | 17,31 | 18,40 | 18,40 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/05/24 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
| 2025/05/25 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
| 2024/05/26 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
| 2023/05/28 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
| 2022/05/29 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
| 2019/05/26 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
| 2018/05/27 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
| 2017/05/28 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
| 2016/05/29 | Libuň, O pohár starostky obce | |
| 2015/05/31 | Libuň, O pohár starostky obce | |
| 2014/06/22 | Libuň, O pohár starostky obce | |
| 2013/05/26 | Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce | |
| 2013/05/26 | Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















