| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 31. 08. 2019 13:00 |
| Kontakt: | Tomáš Olivík |
| Telefon: | 725 381 968 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | marta |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dětkovice | Vyškov | 15,84 | 15,52 | 15,84 | |
| 2. | Zahnašovice B | Kroměříž | 16,74 | 16,67 | 16,74 | |
| 3. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 16,85 | 16,85 | 16,33 | |
| 4. | Rymice | Kroměříž | 17,02 | 17,02 | 16,86 | |
| 5. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,04 | 17,04 | 16,75 | |
| 6. | Olšovec | Přerov | 17,43 | 17,13 | 17,43 | |
| 7. | Karolín | Kroměříž | 17,79 | 17,79 | 17,66 | |
| 8. | Hlinsko | Přerov | 17,97 | 17,77 | 17,97 | |
| 9. | Nětčice | Kroměříž | 19,44 | 19,13 | 19,44 | |
| 10. | Loukov | Kroměříž | 20,62 | 20,62 | 19,91 | |
| 11. | Radkova Lhota | Přerov | 22,04 | 17,44 | 22,04 | |
| 12. | Pravčice B | Kroměříž | 22,87 | 22,87 | 22,55 | |
| 13. | Pravčice | Kroměříž | NP | - | - | |
| 13. | Loučka | Vsetín | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 14,73 | 14,16 | 14,73 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 14,76 | 14,83 | 14,83 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Ratiboř | Vsetín | 14,89 | 14,82 | 14,89 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Němetice | Vsetín | 16,61 | 16,90 | 16,90 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Valašské Příkazy | Vsetín | 17,01 | 15,23 | 17,01 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Loukov | Kroměříž | 18,04 | 16,21 | 18,04 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Brusné | Kroměříž | 17,97 | 18,18 | 18,18 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Lešná | Vsetín | 15,30 | 25,59 | 25,59 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Býškovice | Přerov | 19,09 | 26,15 | 26,15 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Velká Lhota | Vsetín | 15,85 | 16,25 | NP | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Podolí | Vsetín | 26,89 | 25,37 | NP | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hošťálková | Vsetín | NP | 17,66 | NP | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dětkovice | Vyškov | 15,52 | 15,84 | 15,84 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahnašovice B | Kroměříž | 16,67 | 16,74 | 16,74 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 16,85 | 16,33 | 16,85 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Rymice | Kroměříž | 17,02 | 16,86 | 17,02 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,04 | 16,75 | 17,04 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Olšovec | Přerov | 17,13 | 17,43 | 17,43 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Karolín | Kroměříž | 17,79 | 17,66 | 17,79 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hlinsko | Přerov | 17,77 | 17,97 | 17,97 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Choryně | Vsetín | 18,84 | 19,29 | 19,29 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nětčice | Kroměříž | 19,13 | 19,44 | 19,44 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Loukov B | Kroměříž | 19,45 | 19,86 | 19,86 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Loukov | Kroměříž | 20,62 | 19,91 | 20,62 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Radkova Lhota | Přerov | 17,44 | 22,04 | 22,04 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Loučka | Vsetín | 21,43 | 22,79 | 22,79 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pravčice B | Kroměříž | 22,87 | 22,55 | 22,87 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Velká Lhota | Vsetín | 23,34 | 20,38 | 23,34 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Loukov | Kroměříž | 31,83 | 32,03 | 32,03 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Loučka | Vsetín | - | - | NP | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Pravčice | Kroměříž | - | - | NP | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Luboš Kopřiva | 16,41 | 9 | 20.08.2019 20:35 | |
| Radek Staněk | 16,61 | 0 | 27.08.2019 06:47 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Luboš Kopřiva | 16,00 | 9 | 20.08.2019 20:35 | |
| Radek Staněk | 16,73 | 0 | 27.08.2019 06:49 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2019/08/31 | Loukov (Libosváry), O putovní pohár starosty SDH Loukov | |
| 2019/07/13 | Loukov - Libosváry, pohárovka 2B | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















