| Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 14. 08. 2016 13:00 |
| Kontakt: | Petr Fajgar |
| Telefon: | 773 070 545 |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bratřejov | Zlín | 19,16 | 19,16 | 18,80 | |
| 2. | Velký Ořechov | Zlín | 19,18 | 19,18 | 18,67 | |
| 3. | Kaňovice | Zlín | 19,41 | 18,40 | 19,41 | |
| 4. | Lhota | Zlín | 20,77 | 20,77 | 19,94 | |
| 5. | Hřivínův Újezd | Zlín | 20,86 | 20,32 | 20,86 | |
| 6. | Machová | Zlín | 21,72 | 20,77 | 21,72 |
|
| 7. | Racková | Zlín | 44,43 | 44,43 | 43,96 | |
| 8. | Sazovice | Zlín | 47,74 | 19,31 | 47,74 | |
| 9. | Nedašova Lhota | Zlín | - | - | 18,10 | |
| 9. | Nevšová - Vlachovice | Zlín | - | - | 30,88 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sazovice | Zlín | 20,70 | 20,70 | 20,35 | |
| 2. | Racková | Zlín | 23,13 | 23,13 | 22,39 | |
| 3. | Lhota | Zlín | 23,17 | 23,17 | 20,89 | |
| 4. | Machová | Zlín | 26,64 | 20,18 | 26,64 |
|
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zádveřice | Zlín | 16,42 | 16,00 | 16,42 | |
| 2. | Lukov | Zlín | 17,25 | 16,60 | 17,25 | |
| 3. | Mysločovice | Zlín | 19,99 | 19,99 | 19,81 | |
| 4. | Sazovice | Zlín | 20,32 | 20,32 | 16,52 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mladcová | Zlín | 16,37 | 16,33 | 16,37 | 2024/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Mladcová | Zlín | 16,53 | 16,40 | 16,53 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Vřesovice | Hodonín | 1,66 | 16,75 | 16,75 | 2024/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Velký Ořechov C | Zlín | 16,91 | 16,41 | 16,91 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Velký Ořechov | Zlín | 16,81 | 16,94 | 16,94 | 2024/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Brumov B | Zlín | 16,98 | 16,84 | 16,98 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,83 | 16,98 | 16,98 | 2014/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mysločovice | Zlín | 16,79 | 17,01 | 17,01 | 2023/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Velký Ořechov C | Zlín | 17,04 | 16,92 | 17,04 | 2022/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Velký Ořechov C | Zlín | 17,08 | 16,98 | 17,08 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Velký Ořechov B | Zlín | 17,14 | 17,10 | 17,14 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Mirošov | Zlín | 17,04 | 17,15 | 17,15 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Vrbětice | Zlín | 17,06 | 17,17 | 17,17 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Vřesovice | Hodonín | 17,21 | 16,97 | 17,21 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Velký Ořechov C | Zlín | 17,13 | 17,22 | 17,22 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Vrbětice | Zlín | 17,16 | 17,23 | 17,23 | 2015/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Mirošov C | Zlín | 16,96 | 17,37 | 17,37 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mladcová | Zlín | 17,15 | 17,38 | 17,38 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vésky B | Uherské Hradiště | 17,28 | 17,41 | 17,41 | 2015/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Nevšová | Zlín | 17,24 | 17,44 | 17,44 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Vrbětice | Zlín | 17,49 | 17,40 | 17,49 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,50 | 16,50 | 17,50 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Vésky B | Uherské Hradiště | 17,51 | 16,93 | 17,51 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Vrbětice | Zlín | 17,45 | 17,53 | 17,53 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Mladcová | Zlín | 17,53 | 17,41 | 17,53 | 2015/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,57 | 17,09 | 17,57 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Vrbětice | Zlín | 17,60 | 16,83 | 17,60 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Martinice | Kroměříž | 17,53 | 17,65 | 17,65 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,04 | 17,71 | 17,71 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Vrbětice | Zlín | 17,73 | 16,73 | 17,73 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 21,72 | https://youtu.be/KbMVY5rel14 | Kateřina Husková | | |
Zlínská liga požárního sportu - Dorostenky | 26,64 | https://youtu.be/19d6DXQOOB8 | Kateřina Husková | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a13123506 Kód: a13123506 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















