| Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 14. 08. 2016 13:00 |
| Kontakt: | Petr Fajgar |
| Telefon: | 773 070 545 |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bratřejov | Zlín | 19,16 | 19,16 | 18,80 | |
| 2. | Velký Ořechov | Zlín | 19,18 | 19,18 | 18,67 | |
| 3. | Kaňovice | Zlín | 19,41 | 18,40 | 19,41 | |
| 4. | Lhota | Zlín | 20,77 | 20,77 | 19,94 | |
| 5. | Hřivínův Újezd | Zlín | 20,86 | 20,32 | 20,86 | |
| 6. | Machová | Zlín | 21,72 | 20,77 | 21,72 |
|
| 7. | Racková | Zlín | 44,43 | 44,43 | 43,96 | |
| 8. | Sazovice | Zlín | 47,74 | 19,31 | 47,74 | |
| 9. | Nedašova Lhota | Zlín | - | - | 18,10 | |
| 9. | Nevšová - Vlachovice | Zlín | - | - | 30,88 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sazovice | Zlín | 20,70 | 20,70 | 20,35 | |
| 2. | Racková | Zlín | 23,13 | 23,13 | 22,39 | |
| 3. | Lhota | Zlín | 23,17 | 23,17 | 20,89 | |
| 4. | Machová | Zlín | 26,64 | 20,18 | 26,64 |
|
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zádveřice | Zlín | 16,42 | 16,00 | 16,42 | |
| 2. | Lukov | Zlín | 17,25 | 16,60 | 17,25 | |
| 3. | Mysločovice | Zlín | 19,99 | 19,99 | 19,81 | |
| 4. | Sazovice | Zlín | 20,32 | 20,32 | 16,52 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Roštění | Kroměříž | 16,18 | 16,13 | 16,18 | 2024/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pohořelice | Zlín | 16,33 | 16,21 | 16,33 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Popov | Zlín | 16,57 | 15,92 | 16,57 | 2023/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 16,32 | 16,65 | 16,65 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Holešov | Kroměříž | 16,67 | 17,06 | 17,06 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Martinice | Kroměříž | 17,06 | 16,89 | 17,06 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pohořelice | Zlín | 17,08 | 17,05 | 17,08 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,95 | 17,13 | 17,13 | 2015/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Roštění | Kroměříž | 17,31 | 16,24 | 17,31 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Popov | Zlín | 17,21 | 17,38 | 17,38 | 2024/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Holešov | Kroměříž | 17,42 | 17,25 | 17,42 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vlachovice | Zlín | 17,44 | 17,05 | 17,44 | 2023/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Ratiboř | Vsetín | 17,46 | 17,00 | 17,46 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Velký Ořechov | Zlín | 17,38 | 17,49 | 17,49 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bílovice | Uherské Hradiště | 17,51 | 16,00 | 17,51 | 2024/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Martinice | Kroměříž | 17,51 | 16,58 | 17,51 | 2024/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pohořelice | Zlín | 17,51 | 17,51 | 17,51 | 2024/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bílovice | Uherské Hradiště | 17,08 | 17,54 | 17,54 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,98 | 17,66 | 17,66 | 2014/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Racková | Zlín | 17,64 | 17,74 | 17,74 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hostětín | Uherské Hradiště | 17,78 | 16,39 | 17,78 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vlachovice | Zlín | 16,71 | 17,87 | 17,87 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Pohořelice | Zlín | 17,36 | 17,92 | 17,92 | 2022/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Vlachovice | Zlín | 17,95 | 17,98 | 17,98 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Velký Ořechov | Zlín | 17,44 | 18,04 | 18,04 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bílovice | Uherské Hradiště | 18,09 | 17,49 | 18,09 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Vlachovice | Zlín | 18,12 | 18,11 | 18,12 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Tečovice | Zlín | 17,98 | 18,15 | 18,15 | 2023/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Racková | Zlín | 18,18 | 18,26 | 18,26 | 2023/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 18,08 | 18,28 | 18,28 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mirošov | Zlín | 14,96 | 15,23 | 15,23 | 2024/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Všemina | Zlín | 15,01 | 15,59 | 15,59 | 2022/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mirošov | Zlín | 15,49 | 15,66 | 15,66 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Racková | Zlín | 15,81 | 15,57 | 15,81 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zádveřice | Zlín | 15,62 | 15,88 | 15,88 | 2015/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Vrbka | Kroměříž | 16,15 | 15,16 | 16,15 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Popov | Zlín | 16,22 | 16,05 | 16,22 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Lechotice | Kroměříž | 16,14 | 16,36 | 16,36 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hřivínův Újezd | Zlín | 16,38 | 15,89 | 16,38 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 15,08 | 16,39 | 16,39 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 16,10 | 16,40 | 16,40 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zádveřice | Zlín | 16,00 | 16,42 | 16,42 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 16,56 | 16,06 | 16,56 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Polichno | Zlín | 16,57 | 16,28 | 16,57 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Mirošov | Zlín | 16,59 | 16,33 | 16,59 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Trnava | Zlín | 16,22 | 16,75 | 16,75 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 16,62 | 16,82 | 16,82 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nevšová | Zlín | 16,83 | 16,44 | 16,83 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lukov | Zlín | 16,86 | 16,75 | 16,86 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Žeranovice | Kroměříž | 16,57 | 16,93 | 16,93 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Vlachova Lhota | Zlín | 16,94 | 16,90 | 16,94 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Pitín | Uherské Hradiště | 16,97 | 15,99 | 16,97 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Sazovice | Zlín | 16,55 | 17,06 | 17,06 | 2015/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Vrbka | Kroměříž | 17,22 | 16,35 | 17,22 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Sazovice | Zlín | 17,16 | 17,25 | 17,25 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Lukov | Zlín | 16,60 | 17,25 | 17,25 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Lukov | Zlín | 17,27 | 16,23 | 17,27 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lukov | Zlín | 17,30 | 16,77 | 17,30 | 2015/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Mirošov | Zlín | 15,25 | 17,31 | 17,31 | 2023/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mysločovice | Zlín | 17,32 | 16,85 | 17,32 | 2015/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohořelice | Zlín | 17,75 | 17,67 | 17,75 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pohořelice | Zlín | 18,03 | 17,28 | 18,03 | 2024/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Šarovy | Zlín | 18,35 | 18,31 | 18,35 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Tečovice | Zlín | 18,59 | 18,02 | 18,59 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Nová Dědina | Kroměříž | 18,61 | 18,27 | 18,61 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hřivínův Újezd | Zlín | 18,58 | 18,74 | 18,74 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pohořelice | Zlín | 18,89 | 17,89 | 18,89 | 2022/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Tečovice | Zlín | 19,03 | 18,25 | 19,03 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Lhota | Zlín | 19,15 | 18,26 | 19,15 | 2015/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lhota | Zlín | 19,23 | 19,15 | 19,23 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Šarovy | Zlín | 19,29 | 18,26 | 19,29 | 2024/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Machová | Zlín | 19,61 | 19,38 | 19,61 | 2015/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Kaňovice | Zlín | 19,14 | 19,68 | 19,68 | 2015/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Březolupy | Uherské Hradiště | 19,69 | 17,93 | 19,69 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Sazovice | Zlín | 19,86 | 19,19 | 19,86 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Malenovice | Zlín | 19,95 | 18,57 | 19,95 | 2015/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bílovice | Uherské Hradiště | 19,44 | 19,98 | 19,98 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Racková | Zlín | 20,13 | 18,36 | 20,13 | 2023/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bílovice | Uherské Hradiště | 18,34 | 20,15 | 20,15 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Racková | Zlín | 20,41 | 19,22 | 20,41 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Pohořelice | Zlín | 20,46 | 19,58 | 20,46 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Sazovice | Zlín | 20,70 | 20,35 | 20,70 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Racková | Zlín | 19,67 | 20,85 | 20,85 | 2022/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hostišová | Zlín | 20,89 | 20,63 | 20,89 | 2023/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hostišová | Zlín | 19,92 | 21,14 | 21,14 | 2024/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | - | bez určení okresu | 21,18 | 20,15 | 21,18 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Míkovice | Uherské Hradiště | 20,95 | 21,54 | 21,54 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lhota | Zlín | 21,56 | 19,47 | 21,56 | 2023/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bílovice | Uherské Hradiště | 21,43 | 21,66 | 21,66 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Slušovice | Zlín | 22,01 | 21,62 | 22,01 | 2015/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 21,72 | https://youtu.be/KbMVY5rel14 | Kateřina Husková | | |
Zlínská liga požárního sportu - Dorostenky | 26,64 | https://youtu.be/19d6DXQOOB8 | Kateřina Husková | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a13123506 Kód: a13123506 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















