Letohrad - Orlice 2018 (Ústí nad Orlicí)
Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 28. 07. 2018 10:00 |
| Kontakt: | Jaroslav Motl |
| Telefon: | 731 726 683 |
| Okres: | Ústí nad Orlicí |
| Kraj: | Pardubický |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Skrochovice | Opava | 16,29 | 16,01 | 16,29 | 0,28 | |
![]() | 2. | Sloup | Praha-západ | 16,60 | 16,50 | 16,60 | 0,10 | |
![]() | 3. | Hrobice Explosia | Pardubice | 16,70 | 16,70 | 16,40 | 0,30 | |
![]() | 4. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 16,89 | 16,89 | 16,66 | 0,23 | |
![]() | 5. | Košťálov | Semily | 17,36 | 17,36 | 16,26 | 1,10 | |
![]() | 6. | Libuň | Jičín | 17,86 | 17,86 | 16,95 | 0,91 | |
![]() | 7. | Dvorce | Tábor | 17,91 | 17,91 | 17,64 | 0,27 | |
![]() | 8. | Stará Říše | Jihlava | 18,18 | 18,18 | 17,68 | 0,50 | |
![]() | 9. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | 18,29 | 16,62 | 18,29 | 1,67 | |
![]() | 10. | Letohrad - Červená | Ústí nad Orlicí | 19,69 | 19,69 | 18,18 | 1,51 | |
![]() | 11. | Katusice | Mladá Boleslav | 19,98 | 18,95 | 19,98 | 1,03 | |
![]() | 12. | Trnov | Rychnov nad Kněžnou | 34,93 | 34,93 | 34,59 | 0,34 | |
![]() | 13. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 41,17 | 40,84 | 41,17 | 0,33 | |
![]() | 14. | Malé Hoštice | Opava | NP | - | - | - | |
![]() | 14. | Olešná | Havlíčkův Brod | NP | - | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | - | - | 16,42 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | - | - | 17,05 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bříšťany | Jičín | - | - | 17,14 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Letohrad - Kunčice B | Ústí nad Orlicí | - | - | 17,19 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bystřec A | Ústí nad Orlicí | - | - | 17,30 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bystřec B | Ústí nad Orlicí | - | - | 17,43 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Mostek | Ústí nad Orlicí | - | - | 17,70 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Brandýs nad Orlicí | Ústí nad Orlicí | - | - | 17,82 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Horní Třešňovec A | Ústí nad Orlicí | - | - | 17,97 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Tuř | Jičín | - | - | 18,51 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bošín | Ústí nad Orlicí | - | - | 18,75 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Dolní Čermná | Ústí nad Orlicí | - | - | 18,78 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Horní Čermná A | Ústí nad Orlicí | - | - | 18,88 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Čeperka N | Pardubice | - | - | 19,53 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Roudnice | Hradec Králové | - | - | 19,66 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Letohrad - Červená B | Ústí nad Orlicí | - | - | 19,72 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lanšperk | Ústí nad Orlicí | - | - | 19,74 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | - | - | 20,66 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Přívrat | Ústí nad Orlicí | - | - | 21,10 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Záchlumí | Ústí nad Orlicí | - | - | 21,94 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dašice | Pardubice | - | - | 23,25 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Lukavice A | Ústí nad Orlicí | - | - | 25,58 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ústí nad Orlicí A | Ústí nad Orlicí | - | - | 27,79 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lukavice B | Ústí nad Orlicí | - | - | 42,11 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Olšovec | Přerov | 15,18 | 15,42 | 15,42 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,15 | 15,53 | 15,53 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,58 | 15,45 | 15,58 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,58 | 15,45 | 15,58 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Plumlov Mamby | Prostějov | 15,68 | 15,47 | 15,68 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,75 | 15,50 | 15,75 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,75 | 15,50 | 15,75 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Budíkovice | Třebíč | 15,75 | 15,08 | 15,75 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Stará Říše | Jihlava | 15,80 | 15,50 | 15,80 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Plumlov | Prostějov | 15,81 | 15,57 | 15,81 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Žernovník | Blansko | 15,68 | 15,83 | 15,83 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Stará Říše | Jihlava | 15,85 | 14,80 | 15,85 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Vitiněves | Jičín | 15,86 | 17,86 | 15,86 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Ploukonice | Semily | 15,75 | 15,93 | 15,93 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Plumlov | Prostějov | 15,93 | 15,41 | 15,93 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Olšovec | Přerov | 15,65 | 15,93 | 15,93 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pšánky | Hradec Králové | 15,96 | 15,51 | 15,96 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Pšánky | Hradec Králové | 15,96 | 15,51 | 15,96 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Volenice | Příbram | 15,98 | 15,52 | 15,98 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Volenice | Příbram | 15,98 | 15,52 | 15,98 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,82 | 16,02 | 16,02 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,82 | 16,02 | 16,02 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Olšovec | Přerov | 15,84 | 16,03 | 16,03 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Olešná | Havlíčkův Brod | 15,81 | 16,07 | 16,07 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Brušperk | Frýdek-Místek | 15,59 | 16,09 | 16,09 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Brušperk | Frýdek-Místek | 15,59 | 16,09 | 16,09 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Chrášťany | Litoměřice | - | - | 16,10 | 2015/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Chrášťany | Litoměřice | - | - | 16,10 | 2015/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Olešná | Havlíčkův Brod | 15,84 | 16,13 | 16,13 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Budíkovice | Třebíč | 14,89 | 16,17 | 16,17 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Žák | 16,18 | 19 | 22.07.2018 19:25 | |
| Tlumič | 16,15 | 16 | 26.07.2018 17:38 | |
| Redakce FireSport | 16,15 | 16 | 26.07.2018 05:56 | |
| Radek Staněk | 16,14 | 15 | 25.07.2018 14:40 | |
| Lukáš Brtník | 16,12 | 13 | 27.07.2018 23:20 | |
| Bohuslav Chval | 16,11 | 12 | 23.07.2018 13:21 | |
| Lukáš Vaculík | 16,10 | 11 | 28.07.2018 09:48 | |
| Michal Matějíček | 16,08 | 9 | 27.07.2018 11:52 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 16,54 | 0 | 27.07.2018 11:53 | |
| Tlumič | 16,70 | 0 | 26.07.2018 17:44 | |
| Radek Staněk | 16,82 | 0 | 25.07.2018 14:40 | |
| Lukáš Vaculík | 16,82 | 0 | 28.07.2018 09:48 | |
| Lukáš Brtník | 16,83 | 0 | 27.07.2018 23:20 | |
| Lukáš Žák | 16,89 | 0 | 22.07.2018 19:25 | |
| Bohuslav Chval | 16,93 | 0 | 23.07.2018 13:21 | |
| Redakce FireSport | 17,00 | 0 | 26.07.2018 05:57 |
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020













