| Liga: | Východočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 22. 07. 2023 11:00 |
| Kontakt: | Ondřej Pokorný |
| Telefon: | 733 265 840 |
| Okres: | Ústí nad Orlicí |
| Kraj: | Pardubický |
| Zadal: | VCHL Vysledky |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,58 | 15,58 | 15,45 | |
| 2. | Pšánky | Hradec Králové | 15,96 | 15,96 | 15,51 | |
| 3. | Výrava | Hradec Králové | 16,85 | 16,33 | 16,85 | |
| 4. | Markvartovice | Opava | 16,98 | 16,98 | 16,66 | |
| 5. | Svinov B | Ostrava-město | 17,04 | 17,04 | 16,49 | |
| 5. | Volenice | Příbram | 17,04 | 17,04 | 16,49 | |
| 7. | Myštěves | Hradec Králové | 18,12 | 18,12 | 17,55 | |
| 8. | Bohuslavice | Náchod | 18,17 | 17,44 | 18,17 | |
| 9. | Mistrovice | Ústí nad Orlicí | 19,15 | 19,15 | 18,89 | |
| 10. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 20,04 | 19,73 | 20,04 | |
| 11. | Vysokov | Náchod | 26,68 | 26,68 | 25,52 | |
| 12. | Lanžov | Trutnov | 43,53 | 43,53 | 42,93 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Prchalov | Nový Jičín | 15,41 | 15,74 | 15,74 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Prchalov | Nový Jičín | 15,41 | 15,74 | 15,74 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Prchalov | Nový Jičín | 15,76 | 15,83 | 15,83 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Prchalov | Nový Jičín | 15,76 | 15,83 | 15,83 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Nevcehle | Jihlava | 15,66 | 15,89 | 15,89 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nevcehle | Jihlava | 15,66 | 15,89 | 15,89 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,69 | 15,93 | 15,93 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,95 | 15,97 | 15,97 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,95 | 15,97 | 15,97 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,45 | 16,02 | 16,02 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 16,04 | 15,81 | 16,04 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 16,04 | 15,81 | 16,04 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hrabišín | Šumperk | 15,99 | 16,05 | 16,05 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 16,06 | 15,99 | 16,06 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,14 | 16,14 | 16,14 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hrabůvka | Přerov | 16,13 | 16,18 | 16,18 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Olešnice X | Olomouc | 15,82 | 16,21 | 16,21 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hrabůvka | Přerov | 16,22 | 16,01 | 16,22 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hrabůvka | Přerov | 16,22 | 16,01 | 16,22 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Mysločovice | Zlín | 16,23 | 15,97 | 16,23 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,01 | 16,24 | 16,24 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,01 | 16,24 | 16,24 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bašnice | Jičín | 16,25 | 16,23 | 16,25 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bašnice | Jičín | 16,25 | 16,23 | 16,25 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Trnava | Třebíč | 16,26 | 16,09 | 16,26 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Trnava | Třebíč | 16,26 | 16,09 | 16,26 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Čechtín | Třebíč | 16,27 | 16,07 | 16,27 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Čechtín | Třebíč | 16,27 | 16,07 | 16,27 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nevcehle | Jihlava | 16,28 | 15,84 | 16,28 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Čechtín | Třebíč | 15,85 | 16,30 | 16,30 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















