| Liga: | Východočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 29. 07. 2018 09:30 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Ústí nad Orlicí |
| Kraj: | Pardubický |
| Zadal: | Honza Pajer |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Košťálov | Semily | 16,60 | 16,60 | 15,97 | |
| 2. | Myštěves | Hradec Králové | 17,13 | 17,13 | 16,87 | |
| 3. | Libuň | Jičín | 17,17 | 17,17 | 16,87 | |
| 4. | Skrochovice | Opava | 17,40 | 17,40 | 16,31 | |
| 5. | Sloup | Praha-západ | 17,57 | 17,57 | 16,41 | |
| 6. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | 18,24 | 16,59 | 18,24 | |
| 7. | Hrobice | Pardubice | 18,25 | 17,42 | 18,25 | |
| 8. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 18,37 | 18,06 | 18,37 | |
| 9. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 18,72 | 18,72 | 17,49 | |
| 10. | Malá Skála B | Jablonec nad Nisou | 19,00 | 17,27 | 19,00 | |
| 11. | Letohrad - Červená | Ústí nad Orlicí | 19,53 | 19,53 | 18,89 | |
| 12. | Katusice | Mladá Boleslav | 20,16 | 17,40 | 20,16 | |
| 13. | Trnov | Rychnov nad Kněžnou | 20,78 | 20,78 | 18,81 | |
| 14. | Letohrad - Kunčice A | Ústí nad Orlicí | 21,40 | 21,40 | 19,82 | |
| 15. | Letohrad - Kunčice B | Ústí nad Orlicí | 23,97 | 19,50 | 23,97 | |
| 16. | Jeřmanice | Liberec | 27,28 | 26,16 | 27,28 | |
| 17. | Olešná | Havlíčkův Brod | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Volenice | Příbram | 15,47 | 15,69 | 15,69 | 2024/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Volenice | Příbram | 15,47 | 15,69 | 15,69 | 2024/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,38 | 15,74 | 15,74 | 2024/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,38 | 15,74 | 15,74 | 2024/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žernovník | Blansko | 15,67 | 15,81 | 15,81 | 2025/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Plumlov Mamby | Prostějov | 15,44 | 15,89 | 15,89 | 2025/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Stará Říše | Jihlava | 16,01 | 15,72 | 16,01 | 2024/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Plumlov | Prostějov | 15,27 | 16,04 | 16,04 | 2023/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Plumlov | Prostějov | 15,92 | 16,05 | 16,05 | 2024/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 15,59 | 16,16 | 16,16 | 2025/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Chlum | Benešov | 15,50 | 16,19 | 16,19 | 2024/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Budíkovice | Třebíč | 16,21 | 15,91 | 16,21 | 2025/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,25 | 16,12 | 16,25 | 2021/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Košťálov | Semily | 16,26 | 15,96 | 16,26 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 16,26 | 16,25 | 16,26 | 2023/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,33 | 15,83 | 16,33 | 2021/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Chrášťany | Litoměřice | 16,35 | 15,66 | 16,35 | 2015/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,36 | 16,10 | 16,36 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,37 | 16,16 | 16,37 | 2020/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,37 | 16,16 | 16,37 | 2020/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dětkovice | Vyškov | 16,38 | 16,08 | 16,38 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Dětkovice | Vyškov | 16,38 | 16,08 | 16,38 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Dětkovice | Vyškov | 16,39 | 15,88 | 16,39 | 2021/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Chrášťany | Litoměřice | 16,33 | 16,42 | 16,42 | 2017/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Ploukonice | Semily | 16,42 | 16,13 | 16,42 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Chrášťany | Litoměřice | 16,33 | 16,42 | 16,42 | 2017/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Ratiboř | Vsetín | 16,12 | 16,45 | 16,45 | 2020/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Olšovec | Přerov | 16,44 | 16,46 | 16,46 | 2023/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Stará Říše | Jihlava | 16,41 | 16,48 | 16,48 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Markvartovice | Opava | 16,35 | 16,50 | 16,50 | 2020/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















