| Liga: | Jihočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 17. 05. 2025 13:00 |
| Kontakt: | Matouš Janovský |
| Telefon: | 725 797 414 |
| Okres: | České Budějovice |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Srubec | České Budějovice | 17,57 | 17,57 | 17,57 |
|
| 2. | Homole | České Budějovice | 17,77 | 17,77 | 17,77 |
|
| 3. | Ledenice | České Budějovice | 18,02 | 18,02 | 18,02 |
|
| 4. | Chlum B | Český Krumlov | 20,27 | 20,27 | 20,27 |
|
5. | Chlum A | Český Krumlov | 21,06 | 21,06 | 21,06 |
|
| 6. | Křenovice | České Budějovice | 21,65 | 21,65 | 21,65 | |
| 7. | Borovany | České Budějovice | 21,93 | 21,93 | 21,93 | |
8. | Hluboká u Borovan | České Budějovice | 22,47 | 22,47 | 22,47 | |
| 9. | Lišov C | České Budějovice | 23,76 | 23,76 | 23,76 | |
| 10. | Lišov A | České Budějovice | 27,69 | 27,69 | 27,69 | |
| 11. | Strážkovice | České Budějovice | 31,32 | 31,32 | 31,32 | |
| 12. | Rudolfov | České Budějovice | 31,90 | 31,90 | 31,90 | |
| 13. | Třebín | České Budějovice | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ledenice A | České Budějovice | - | - | 17,08 | 2023/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ledenice | České Budějovice | - | - | 17,25 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Srubec | České Budějovice | 17,57 | 17,57 | 17,57 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Homole | České Budějovice | 17,77 | 17,77 | 17,77 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Ledenice | České Budějovice | 18,02 | 18,02 | 18,02 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Strážkovice | České Budějovice | - | - | 18,23 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Holubov | Český Krumlov | - | - | 18,54 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Křenovice | České Budějovice | - | - | 18,59 | 2023/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Netřebice | Český Krumlov | - | - | 18,87 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lišov A | České Budějovice | - | - | 19,13 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Lišov C | České Budějovice | - | - | 19,32 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Holubov | Český Krumlov | - | - | 19,68 | 2023/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Rudolfov | České Budějovice | - | - | 19,73 | 2023/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Rudolfov | České Budějovice | - | - | 19,74 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Netřebice | Český Krumlov | - | - | 20,13 | 2023/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Chlum B | Český Krumlov | 20,27 | 20,27 | 20,27 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hosín | České Budějovice | - | - | 20,32 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Třebín | České Budějovice | - | - | 20,97 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Strážkovice | České Budějovice | - | - | 20,97 | 2023/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Chlum A | Český Krumlov | 21,06 | 21,06 | 21,06 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Křenovice | České Budějovice | 21,65 | 21,65 | 21,65 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nová Ves | Český Krumlov | - | - | 21,75 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Plešovice | Český Krumlov | - | - | 21,82 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Borovany | České Budějovice | 21,93 | 21,93 | 21,93 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hluboká u Borovan | České Budějovice | 22,47 | 22,47 | 22,47 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mydlovary | České Budějovice | - | - | 22,58 | 2023/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Lišov C | České Budějovice | 23,76 | 23,76 | 23,76 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Srubec | České Budějovice | - | - | 25,06 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Srubec | České Budějovice | - | - | 25,40 | 2023/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Lišov C | České Budějovice | - | - | 26,94 | 2023/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/05/23 | Ledenice, O pohár (sklopné) | |
| 2025/05/17 | Ledenice, O pohár (sklopné) | |
| 2024/05/18 | Ledenice, O pohár (sklopné) | |
| 2023/05/20 | Ledenice, O pohár (sklopné) | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















