| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 30. 05. 2009 13:00 |
| Kontakt: | Jiří Šlezingr, e-mail: slezing |
| Telefon: | +420 |
| Okres: | Ústí nad Orlicí |
| Kraj: | Pardubický |
| Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Výčapy | Třebíč | 18,01 | 17,24 | 18,01 | |
| 2. | Nevcehle | Jihlava | 18,56 | 18,56 | 17,25 | |
| 3. | Chrášťany | Litoměřice | 18,63 | 18,07 | 18,63 | |
| 4. | Dolní Třešňovec | Ústí nad Orlicí | 19,56 | 18,63 | 19,56 | |
| 5. | Bohuňov | Svitavy | 19,91 | 19,10 | 19,91 | |
| 6. | Horní Třešňovec | Ústí nad Orlicí | 20,03 | 20,03 | 19,38 | |
| 7. | Letohrad - Jeleni E | Ústí nad Orlicí | 20,21 | 19,63 | 20,21 | |
| 8. | Letohrad - Jeleni D | Ústí nad Orlicí | 21,69 | 19,77 | 21,69 | |
| 9. | Podmoklany | Havlíčkův Brod | 22,17 | 20,35 | 22,17 | |
| 10. | Sychotín | Blansko | 22,88 | 22,41 | 22,88 | |
| 11. | Česká Rybná | Ústí nad Orlicí | 26,47 | 26,25 | 26,47 | |
| 12. | Lhotky C | Žďár nad Sázavou | 26,97 | 26,75 | 26,97 | |
| 13. | Lanšperk | Ústí nad Orlicí | 27,04 | 27,04 | 20,30 | |
| 14. | Turov | Ústí nad Orlicí | 48,08 | 21,71 | 48,08 | |
| 15. | Letohrad - Jeleni | Ústí nad Orlicí | NP | - | - |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Podmoklany | Havlíčkův Brod | 14,70 | 14,70 | 14,32 | |
| 2. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 15,11 | 14,92 | 15,11 | |
| 3. | Trnava | Třebíč | 15,30 | 15,30 | 15,01 | |
| 4. | Neplachovice | Opava | 15,36 | 15,08 | 15,36 | |
| 5. | Bolatice | Opava | 15,88 | 15,88 | 15,09 | |
| 6. | Plumlov | Prostějov | 17,04 | 15,24 | 17,04 | |
| 7. | Úherce | Plzeň-sever | NP | 15,23 | 16,20 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Česká Rybná | Ústí nad Orlicí | - | - | 17,58 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 17,60 | 17,46 | 17,60 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | - | - | 17,69 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | - | - | 17,81 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Česká Rybná | Ústí nad Orlicí | - | - | 17,92 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Výčapy | Třebíč | 17,24 | 18,01 | 18,01 | 2009/05/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Letohrad - Červená | Ústí nad Orlicí | 17,79 | 18,18 | 18,18 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 17,56 | 18,20 | 18,20 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | - | - | 18,26 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nevcehle | Jihlava | 18,56 | 17,25 | 18,56 | 2009/05/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Letohrad - Červená | Ústí nad Orlicí | - | - | 18,57 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Chrášťany | Litoměřice | 18,07 | 18,63 | 18,63 | 2009/05/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lukavice A | Ústí nad Orlicí | - | - | 18,65 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Letohrad - Červená | Ústí nad Orlicí | 17,75 | 18,72 | 18,72 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Letohrad - Kunčice B | Ústí nad Orlicí | - | - | 18,76 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 18,79 | 19,03 | 19,03 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Horní Třešňovec | Ústí nad Orlicí | 19,00 | 19,23 | 19,23 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dolní Třešňovec | Ústí nad Orlicí | - | - | 19,25 | 2015/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Horní Třešňovec A | Ústí nad Orlicí | - | - | 19,34 | 2015/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Letohrad - Kunčice A | Ústí nad Orlicí | 19,18 | 19,36 | 19,36 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Horní Třešňovec A | Ústí nad Orlicí | - | - | 19,48 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Dolní Třešňovec | Ústí nad Orlicí | 18,63 | 19,56 | 19,56 | 2009/05/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Dolní Třešňovec | Ústí nad Orlicí | - | - | 19,57 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lukavice | Ústí nad Orlicí | - | - | 19,76 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | - | - | 19,87 | 2015/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bohuňov | Svitavy | 19,10 | 19,91 | 19,91 | 2009/05/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Lanšperk | Ústí nad Orlicí | - | - | 19,95 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Česká Rybná | Ústí nad Orlicí | 19,99 | 19,15 | 19,99 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Horní Třešňovec | Ústí nad Orlicí | 20,03 | 19,38 | 20,03 | 2009/05/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Letohrad - Jeleni E | Ústí nad Orlicí | 19,63 | 20,21 | 20,21 | 2009/05/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/09/06 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
| 2024/09/07 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
| 2024/09/07 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
| 2024/09/07 | sportovní areál za stanicí HZS, Lanškrounský pohár | |
| 2023/09/02 | Lanškroun, Lanškrounský pohár 2023 | |
| 2022/09/03 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
| 2019/09/07 | Lanškroun, Lanškroun | |
| 2018/09/01 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
| 2017/09/02 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
| 2016/09/03 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
| 2015/09/05 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
| 2014/09/06 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
| 2013/09/07 | Lanškroun, O pohár | |
| 2009/09/05 | Lanškroun, UO, Lanškrounský pohár | |
| 2009/05/30 | Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár | |
| 2008/09/06 | Lanškroun, UO, Lanškrounský pohár | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















