| Liga: | Fire Sport Rresults |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 10. 05. 2026 10:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Plzeň-jih |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Děti-starší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dolní Lukavice A | Plzeň-jih | 16,43 | - | 16,43 | |
| 2. | Hořehledy A | Plzeň-jih | 17,73 | - | 17,73 | |
| 3. | Štěnovický Borek A | Plzeň-jih | 17,88 | - | 17,88 | |
| 4. | Želčany A | Plzeň-jih | 18,50 | - | 18,50 | |
| 5. | Nepomuk A | Plzeň-jih | 18,90 | - | 18,90 | |
| 6. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 19,57 | - | 19,57 | |
| 7. | Dolní Lukavice B | Plzeň-jih | 19,72 | - | 19,72 | |
| 8. | Blovice A | Plzeň-jih | 21,11 | - | 21,11 | |
| 9. | Nepomuk B | Plzeň-jih | 21,89 | - | 21,89 | |
| 10. | Čižice A | Plzeň-jih | 22,83 | - | 22,83 | |
| 11. | Žákava A | Plzeň-jih | 25,49 | - | 25,49 | |
| 12. | Dnešice A | Plzeň-jih | 27,63 | - | 27,63 | |
| 13. | Nebílovy A | Plzeň-jih | 28,28 | - | 28,28 | |
| 14. | Dobřany A | Plzeň-jih | 31,53 | - | 31,53 | |
| 15. | Střížovice A | Plzeň-jih | 42,62 | - | 42,62 | |
| 16. | Šťáhlavy A | Plzeň-jih | 44,31 | - | 44,31 | |
| 17. | Chlumčany | Plzeň-jih | NP | - | NP | |
| 17. | Letiny A | Plzeň-jih | NP | - | NP |
Děti-mladší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Čižice A | Plzeň-jih | 17,59 | - | 17,59 | |
| 2. | Dolní Lukavice A | Plzeň-jih | 18,88 | - | 18,88 | |
| 3. | Chlumčany A | Plzeň-jih | 19,63 | - | 19,63 | |
| 4. | Želčany A | Plzeň-jih | 20,20 | - | 20,20 | |
| 4. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 20,20 | - | 20,20 | |
| 6. | Žákava A | Plzeň-jih | 21,18 | - | 21,18 | |
| 7. | Štěnovický Borek B | Plzeň-jih | 21,86 | - | 21,86 | |
| 8. | Hořehledy A | Plzeň-jih | 22,88 | - | 22,88 | |
| 9. | Blovice A | Plzeň-jih | 23,71 | - | 23,71 | |
| 10. | Nepomuk A | Plzeň-jih | 24,12 | - | 24,12 | |
| 11. | Šťáhlavy A | Plzeň-jih | 26,05 | - | 26,05 | |
| 12. | Čižice B | Plzeň-jih | 28,47 | - | 28,47 | |
| 13. | Chlumčany B | Plzeň-jih | 31,53 | - | 31,53 | |
| 14. | Nebílovy A | Plzeň-jih | 31,91 | - | 31,91 | |
| 15. | Štěnovický Borek A | Plzeň-jih | 32,75 | - | 32,75 | |
| 16. | Spálené Poříčí A | Plzeň-jih | 37,35 | - | 37,35 | |
| 17. | Štěnovický Borek C | Plzeň-jih | 56,22 | - | 56,22 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chválenice | Plzeň-jih | - | - | 16,57 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chválenice | Plzeň-jih | 16,51 | 16,66 | 16,66 | 2013/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hlubyně | Příbram | 16,77 | 16,88 | 16,88 | 2021/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Dehtín | Klatovy | 16,90 | 16,51 | 16,90 | 2021/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Poděvousy | Domažlice | 16,85 | 16,90 | 16,90 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chválenice | Plzeň-jih | 16,81 | 17,24 | 17,24 | 2011/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Poděvousy | Domažlice | 17,18 | 17,26 | 17,26 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,26 | 17,17 | 17,26 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dehtín | Klatovy | 17,28 | 17,23 | 17,28 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Štítary | Domažlice | 17,30 | 16,97 | 17,30 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hradec | Plzeň-jih | 17,32 | 16,99 | 17,32 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Úněšov | Plzeň-sever | 16,40 | 17,35 | 17,35 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | - | - | 17,35 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dehtín | Klatovy | - | - | 17,37 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Želčany | Plzeň-jih | 17,36 | 17,42 | 17,42 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,44 | 16,60 | 17,44 | 2012/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,10 | 17,47 | 17,47 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Štichovice | Plzeň-sever | 17,48 | 17,31 | 17,48 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Úněšov | Plzeň-sever | 17,64 | 17,36 | 17,64 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Úněšov | Plzeň-sever | - | - | 17,66 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Úněšov | Plzeň-sever | 17,28 | 17,72 | 17,72 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Poděvousy | Domažlice | 17,79 | 17,47 | 17,79 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bučí | Plzeň-sever | 17,72 | 17,79 | 17,79 | 2012/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 17,71 | 17,71 | 17,84 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 17,85 | 17,54 | 17,85 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Chotíkov | Plzeň-sever | 17,88 | 17,80 | 17,88 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 17,90 | 17,06 | 17,90 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hradec | Plzeň-jih | 17,91 | 17,71 | 17,91 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Lužná | Rakovník | 16,26 | 17,96 | 17,96 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Štítary | Domažlice | 17,72 | 17,97 | 17,97 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















