Kynice 2026 (Havlíčkův Brod)
O pohár SDH Kynice
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Havlíčkobrodská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 25. 07. 2026 10:00 |
| Kontakt: | Tomáš Francl |
| Telefon: | +420 723 054 971 |
| Okres: | Havlíčkův Brod |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Havlíčkobrodská liga v pú |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Česká Bělá ml. | Havlíčkův Brod | 17,09 | 16,93 | 17,09 | 0,16 | |
![]() | 2. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,55 | 17,55 | 16,99 | 0,56 | |
![]() | 3. | Kámen | Havlíčkův Brod | 18,47 | 18,47 | 17,76 | 0,71 | |
![]() | 4. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 18,62 | 17,82 | 18,62 | 0,80 | |
![]() | 5. | Lípa | Havlíčkův Brod | 18,87 | 18,32 | 18,87 | 0,55 | |
![]() | 6. | Lučice | Havlíčkův Brod | 21,04 | 17,90 | 21,04 | 3,14 | |
![]() | 7. | Velká Losenice | Žďár nad Sázavou | 21,89 | 21,89 | 19,85 | 2,04 | |
![]() | 8. | Dolní Jablonná | Havlíčkův Brod | 22,34 | 22,34 | 21,06 | 1,28 | |
![]() | 9. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 22,83 | 22,83 | 17,96 | 4,87 | |
![]() | 10. | Stéblová | Pardubice | 34,63 | 34,63 | 33,04 | 1,59 |
Smíšený dorost, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Veselý Žďár | Havlíčkův Brod | 18,19 | 18,19 | 18,01 | 0,18 | |
![]() | 2. | Stéblová TM | Pardubice | 18,37 | 18,37 | 17,69 | 0,68 | |
![]() | 3. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 18,52 | 18,52 | 18,16 | 0,36 | |
![]() | 4. | Pohled | Havlíčkův Brod | 18,89 | 18,89 | 18,43 | 0,46 | |
![]() | 5. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 19,58 | 18,89 | 19,58 | 0,69 | |
![]() | 6. | Lípa | Havlíčkův Brod | 20,50 | 20,24 | 20,50 | 0,26 | |
![]() | 7. | Malčín | Havlíčkův Brod | 23,39 | 23,39 | 18,29 | 5,10 | |
![]() | 8. | Lučice | Havlíčkův Brod | 23,48 | 21,57 | 23,48 | 1,91 | |
![]() | 9. | Stéblová | Pardubice | 24,12 | 24,12 | 23,81 | 0,31 | |
![]() | 10. | Nová Ves u Světlé B | Havlíčkův Brod | 43,46 | 43,46 | 43,41 | 0,05 | |
![]() | 11. | Hněvkovice | Havlíčkův Brod | NP | NP | 21,85 | 98,15 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Česká Bělá ml. | Havlíčkův Brod | 16,93 | 17,09 | 17,09 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,43 | 17,20 | 17,43 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,32 | 17,54 | 17,54 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,55 | 16,99 | 17,55 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Kejžlice | Pelhřimov | 17,50 | 17,56 | 17,56 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,69 | 17,59 | 17,69 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,33 | 17,70 | 17,70 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 18,01 | 17,68 | 18,01 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 18,10 | 18,02 | 18,10 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Kejžlice | Pelhřimov | 17,88 | 18,16 | 18,16 | 2020/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 18,16 | 17,87 | 18,16 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Kejžlice | Pelhřimov | 18,15 | 18,21 | 18,21 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,87 | 18,23 | 18,23 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 17,44 | 18,45 | 18,45 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 18,06 | 18,45 | 18,45 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kámen | Havlíčkův Brod | 18,47 | 17,76 | 18,47 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 17,82 | 18,62 | 18,62 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Pohled | Havlíčkův Brod | 18,16 | 18,65 | 18,65 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 18,39 | 18,75 | 18,75 | 2012/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Lípa | Havlíčkův Brod | 18,32 | 18,87 | 18,87 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 17,23 | 18,91 | 18,91 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 18,98 | 17,82 | 18,98 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Olešná | Havlíčkův Brod | 19,25 | 18,52 | 19,25 | 2012/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lučice | Havlíčkův Brod | 19,30 | 19,03 | 19,30 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Pohled | Havlíčkův Brod | 19,30 | 19,26 | 19,30 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Česká Bělá ml. | Havlíčkův Brod | 17,42 | 19,36 | 19,36 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Kejžlice | Pelhřimov | 18,74 | 19,49 | 19,49 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 19,70 | 18,63 | 19,70 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Lučice | Havlíčkův Brod | 19,73 | 19,19 | 19,73 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Kámen | Havlíčkův Brod | 19,70 | 19,73 | 19,73 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,50 | 17,62 | 17,62 | 2020/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Olešná | Havlíčkův Brod | 18,08 | 18,12 | 18,12 | 2020/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 20,28 | 19,00 | 20,28 | 2020/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 20,15 | 23,16 | 23,16 | 2020/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 35,65 | 35,85 | 35,85 | 2020/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












