| Liga: | Havlíčkobrodská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 30. 08. 2025 10:00 |
| Kontakt: | Tomáš Francl |
| Telefon: | +420 723 054 971 |
| Okres: | Havlíčkův Brod |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Havlíčkobrodská liga v pú |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,54 | 17,32 | 17,54 | |
| 2. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,70 | 17,33 | 17,70 | |
| 3. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 18,10 | 18,10 | 18,02 | |
| 4. | Lučice | Havlíčkův Brod | 19,30 | 19,30 | 19,03 | |
| 5. | Dolní Jablonná | Havlíčkův Brod | 20,28 | 20,28 | 19,43 | |
| 6. | Veselý Žďár | Havlíčkův Brod | 21,90 | 21,90 | 20,90 | |
| 7. | Kámen | Havlíčkův Brod | 22,36 | 22,36 | 21,59 | |
| 8. | Nová Ves u Chotěboře Z | Havlíčkův Brod | 23,22 | 21,62 | 23,22 | |
| 9. | Lípa | Havlíčkův Brod | 27,55 | 27,55 | 22,12 | |
| 10. | Stéblová | Pardubice | 30,69 | 30,69 | 30,47 | |
| 11. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 31,29 | 30,86 | 31,29 | |
| 12. | Česká Bělá ml. | Havlíčkův Brod | NP | NP | 17,08 | |
| 12. | Stolany | Chrudim | NP | NP | NP |
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Stéblová | Pardubice | 16,39 | 15,59 | 16,39 | |
| 2. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 16,78 | 16,58 | 16,78 | |
| 3. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 18,28 | 18,28 | 18,05 | |
| 4. | Pohled | Havlíčkův Brod | 18,32 | 17,83 | 18,32 | |
| 5. | Dolní Jablonná | Havlíčkův Brod | 18,78 | 18,43 | 18,78 | |
| 6. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 19,05 | 19,05 | 18,82 | |
| 7. | Veselý Žďár | Havlíčkův Brod | 20,86 | 20,86 | 20,08 | |
| 8. | Lípa | Havlíčkův Brod | 22,65 | 22,65 | 18,77 | |
| 9. | Hněvkovice | Havlíčkův Brod | 26,39 | 26,39 | 26,26 | |
| 10. | Habry 88 | Havlíčkův Brod | 32,79 | 32,79 | 19,70 | |
| 11. | Světlá nad Sázavou | Havlíčkův Brod | 34,94 | 34,94 | 29,87 | |
| 12. | Malčín | Havlíčkův Brod | NP | 19,26 | 21,00 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,94 | 17,02 | 17,02 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Kámen | Havlíčkův Brod | 17,32 | 17,04 | 17,32 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Golčův Jeníkov | Havlíčkův Brod | 17,33 | 17,23 | 17,33 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Kynice | Havlíčkův Brod | 17,31 | 17,34 | 17,34 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žižkovo Pole Divadlo | Havlíčkův Brod | 17,45 | 17,51 | 17,51 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Sedlatice | Jihlava | 17,54 | 17,17 | 17,54 | 2012/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Seč | Chrudim | 17,58 | 17,56 | 17,58 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Květinov | Havlíčkův Brod | 17,71 | 17,62 | 17,72 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Žižkovo Pole B | Havlíčkův Brod | 17,51 | 17,77 | 17,77 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Seč | Chrudim | 17,77 | 17,39 | 17,77 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Květinov | Havlíčkův Brod | 17,31 | 17,79 | 17,79 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Seč | Chrudim | 17,82 | 17,66 | 17,82 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Milíčov | Jihlava | 17,42 | 17,88 | 17,88 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Kámen | Havlíčkův Brod | 17,89 | 17,80 | 17,89 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Česká Bělá A | Havlíčkův Brod | 17,91 | 17,87 | 17,91 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kynice | Havlíčkův Brod | 17,82 | 17,95 | 17,95 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Žižkovo Pole Divadlo | Havlíčkův Brod | 17,21 | 17,97 | 17,97 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Petrovice | Havlíčkův Brod | 18,01 | 17,48 | 18,01 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Podmoklany A | Havlíčkův Brod | 17,70 | 18,04 | 18,04 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Květinov | Havlíčkův Brod | 18,06 | 17,67 | 18,06 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Pohled | Havlíčkův Brod | 18,06 | 18,03 | 18,06 | 2020/08/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Milíčov | Jihlava | 17,88 | 18,07 | 18,07 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Pohled | Havlíčkův Brod | 18,14 | 17,97 | 18,14 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Golčův Jeníkov | Havlíčkův Brod | 18,16 | 17,99 | 18,16 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Golčův Jeníkov | Havlíčkův Brod | 18,06 | 18,17 | 18,17 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Věž | Havlíčkův Brod | 18,18 | 18,22 | 18,22 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Petrovice | Havlíčkův Brod | 18,22 | 17,58 | 18,22 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Žižkovo Pole B | Havlíčkův Brod | 18,34 | 17,91 | 18,34 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Kejžlice | Pelhřimov | 18,36 | 17,82 | 18,36 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Kejžlice | Pelhřimov | 18,38 | 17,95 | 18,38 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/07/25 | Kynice, O pohár SDH Kynice | |
| 2025/08/30 | Kynice, O pohár SDH Kynice | |
| 2024/08/31 | Kynice, O Pohár SDH Kynice | |
| 2023/07/01 | Kynice, O Pohár SDH Kynice | |
| 2022/07/09 | Kynice, Kynice | |
| 2021/07/04 | Kynice, Kynice | |
| 2020/08/08 | Kynice, Kynice | |
| 2019/06/29 | Kynice, Kynice | |
| 2018/06/30 | Kynice, Kynice | |
| 2017/07/01 | Kynice, Kynice | |
| 2016/07/02 | Kynice, Kynice | |
| 2015/07/04 | Kynice, Kynice | |
| 2014/07/12 | Kynice, Kynice | |
| 2013/07/06 | Kynice, Kynice | |
| 2012/09/02 | Kynice, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















