| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdhkurim.8u.cz |
| Kdy: | 14. 12. 2013 10:00 |
| Kontakt: | Vítězslav Schimmerle |
| Telefon: | 731969493 |
| Okres: | Brno-venkov |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Vítězslav Schimmerle |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hodějice | Vyškov | 20,21 | 18,47 | 20,21 | |
| 2. | Drnovice A | Vyškov | 20,32 | 18,71 | 20,32 | |
| 3. | Heroltice | Brno-venkov | 21,04 | 20,16 | 21,04 | |
| 4. | Kuřim B | Brno-venkov | 23,39 | 22,05 | 23,39 | |
| 5. | Kuřim A | Brno-venkov | 26,08 | 26,08 | 25,53 | |
| 6. | Račice | Vyškov | 31,53 | 31,53 | 31,43 | |
| 7. | Ivanovice na Hané D | Vyškov | NP | NP | NP |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hartmanice | Svitavy | 17,62 | 17,62 | 16,60 | |
| 2. | Kuřim | Brno-venkov | 20,69 | 20,69 | 20,57 | |
| 3. | Tučapy | Vyškov | 20,83 | 18,48 | 20,83 | |
| 4. | Starý Lískovec Sport | Brno-město | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hartmanice A | Svitavy | 17,80 | 17,89 | 17,89 | 2008/12/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zbraslav | Brno-venkov | 18,32 | 18,54 | 18,54 | 2013/12/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Starý Lískovec Sport | Brno-město | 18,61 | 18,50 | 18,61 | 2012/12/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Kamenná Poruba A | Žilina | 18,73 | 18,77 | 18,77 | 2013/12/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Kuřim B | Brno-venkov | 18,49 | 19,24 | 19,24 | 2014/12/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Sychotín | Blansko | 19,25 | 18,92 | 19,25 | 2013/12/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Široký Důl B | Svitavy | 18,95 | 19,34 | 19,34 | 2013/12/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Starý Lískovec Sport | Brno-město | 19,37 | 18,61 | 19,37 | 2013/12/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zbraslav | Brno-venkov | 19,14 | 19,52 | 19,52 | 2012/12/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hartmanice B | Svitavy | 19,36 | 19,57 | 19,57 | 2013/12/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hodějice | Vyškov | 19,50 | 19,67 | 19,67 | 2013/12/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hluboké | Třebíč | 19,03 | 19,69 | 19,69 | 2008/12/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Široký Důl A | Svitavy | 18,47 | 19,76 | 19,76 | 2012/12/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 19,76 | 19,80 | 19,80 | 2014/12/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hartmanice A | Svitavy | 19,81 | 19,64 | 19,81 | 2012/12/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Široký Důl B | Svitavy | 18,57 | 19,90 | 19,90 | 2014/12/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Šaratice | Vyškov | 19,99 | 19,47 | 19,99 | 2014/12/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hartmanice A | Svitavy | 18,21 | 20,03 | 20,03 | 2014/12/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hodějice | Vyškov | 19,42 | 20,06 | 20,06 | 2012/12/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Široký Důl B | Svitavy | 20,04 | 20,09 | 20,09 | 2012/12/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Tučapy | Vyškov | 20,12 | 19,38 | 20,12 | 2013/12/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Tvarožná | Brno-venkov | 19,65 | 20,19 | 20,19 | 2013/12/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hartmanice A | Svitavy | 18,81 | 20,31 | 20,31 | 2013/12/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Starý Lískovec Sport | Brno-město | 20,33 | 20,25 | 20,33 | 2014/12/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Kuřim A | Brno-venkov | 19,82 | 20,40 | 20,40 | 2014/12/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Kuřim B | Brno-venkov | 20,50 | 20,32 | 20,50 | 2008/12/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Ostrov u Macochy | Blansko | 19,23 | 20,51 | 20,51 | 2013/12/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Nesvačilka | Brno-venkov | 20,27 | 20,53 | 20,53 | 2012/12/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Petrovice SK | Blansko | 20,37 | 20,76 | 20,76 | 2014/12/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Lesnice | Šumperk | 20,54 | 20,76 | 20,76 | 2013/12/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hodějice | Vyškov | 18,47 | 20,21 | 20,21 | 2013/12/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Drnovice A | Vyškov | 18,71 | 20,32 | 20,32 | 2013/12/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hodějice | Vyškov | 20,69 | 20,82 | 20,82 | 2008/12/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Heroltice | Brno-venkov | 20,16 | 21,04 | 21,04 | 2013/12/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Radslavice | Vyškov | 20,58 | 21,92 | 21,92 | 2014/12/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Senetářov | Blansko | 22,49 | 19,66 | 22,49 | 2014/12/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hodějice | Vyškov | 21,40 | 23,06 | 23,06 | 2012/12/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Kuřim B | Brno-venkov | 22,05 | 23,39 | 23,39 | 2013/12/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Kuřim | Brno-venkov | 24,19 | 22,89 | 24,19 | 2012/12/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Olší | Brno-venkov | 25,59 | 21,47 | 25,59 | 2008/12/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Kuřim A | Brno-venkov | 26,08 | 25,53 | 26,08 | 2013/12/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Petrovice SK | Blansko | - | - | 29,59 | 2014/12/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Račice | Vyškov | 31,53 | 31,43 | 31,53 | 2013/12/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Heroltice | Brno-venkov | 21,36 | 34,94 | 34,94 | 2008/12/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Kuřim | Brno-venkov | 35,93 | 37,02 | 37,02 | 2008/12/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Veverská Bítýška | Brno-venkov | 56,05 | 49,78 | 56,05 | 2012/12/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kuřim | Brno-venkov | NP | NP | NP | 2014/12/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Heroltice | Brno-venkov | 21,50 | 27,34 | NP | 2012/12/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hodějice | Vyškov | NP | NP | NP | 2014/12/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Ivanovice na Hané D | Vyškov | NP | NP | NP | 2013/12/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2016/12/10 | Blanenská, Kuřim, IX. ročník O Vánočního kapra SDH Kuřim | |
| 2015/12/12 | Kuřim, hasičská zbrojnice, VIII. ročník | |
| 2015/09/26 | Hasičská zbrojnice, TFA Kuřim | |
| 2014/12/13 | Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim | |
| 2013/12/14 | Kuřim, O Vánočního kapra SDH Kuřim | |
| 2012/12/08 | Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim | |
| 2008/12/10 | Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















